A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Quality Travel - zkušenost

10.10.2014 13:49:27 | kinderova
kinderova
Zdravím, nenašla jsem tu takovou diskuzi, chci se zeptat, jestli jste už někdo absolvoval nějaký zájezd s touto cestovní kanceláří? Mají zvláštní stránky najdete to na internetu pod zkustotaky.cz
Líbí se mi jejich poznávací zájezdy, ale ráda bych zjistila od někoho, kdo už s nimi někde byl, jestli probíhá vše tak jak má a nejsou komplikace...po poslední zkušenosti s jinou CK, kdy byla dovolená jedním slovem děs, co se týká organizace a zázemí, už budu raději zjišťovat věci takto dopředu.
Budu ráda, za každou odpověď.
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.10.2016 11:53 109.80.199.***
Varování před tzv. cestovní kanceláří "Quality" Travel.  

Byl jsem s touto cestovní kanceláří, která již svým názvem na svých klientech páchá trestný čin podvodu, coby průvodce na jejich zájezdu do Londýna v r. 2014.
Jak propagační materiály, tak i samotný průběh zájezdu byla snůška lží, podvodů a zlodějny. Pokud potřebujete kvalifikovanou svědeckou výpověď, neváhejte se na mě s důvěrou obrátit na e-mail: happy.mail@seznam.cz.

S pozdravem,

Václav Šťastný
http://www.happyguides.net/about-us/
http://www.happyguides.net/guestbook/

Neregistrovaný uživatel
11.10.2016 11:48 109.80.199.***
Re: Henrik Homola, Slovensko  

Byl jsem s touto cestovní kanceláří, která již svým názvem na svých klientech páchá trestný čin podvodu, coby průvodce na jejich zájezdu do Londýna v r. 2014.
Jak propagační materiály, tak i samotný průbeh zájezdu byla snůška lží, podvodů a zlodějny. Pokud potřebujete kvalifikovanou svědeckou výpověď, neváhejte se na mě s důvěrou obrátit na e-mail: happy.mail@seznam.cz.

S pozdravem,

Václav Šťastný
http://www.happyguides.net/about-us/
http://www.happyguides.net/guestbook/

Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 17:21 86.110.234.***

ahojte.

tiez som mala ist na zajazd, ale pokial ma clovek zmluvu, tak peniaze by mali byt vratene cez Slaviu.

Monika

Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 17:09 90.179.168.***

terms.dovolena.cz/upadek/europa-trip-quality-travel

a dát otevřít

Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 10:06 188.175.124.***
cislo poisti smlouvy  

Dobry den,
Viete mi niekto prosim napisat alebo najst cislo poistni smlouvy CA ?
bez nej sa vracni penez asi nedockame.
dakujem

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 16:24 193.85.217.***
Ukončení činnosti  

CK dnešním dnem ukončila činnost.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 07:51 78.45.245.***
Re: Quality Travel - zkušenost  

není náhodou pan nejlepší průvodce Marek sám majitel,přesně v tomto termínu nebyl nikde k zastižení,nikdo o něm nevěděl. Mě tato CK totálně podvedla..

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 07:48 78.45.245.***
Re: Henrik Homola, Slovensko  

Milá Moniko, asi bych raději seděla doma ;-)

Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 07:47 78.45.245.***
Re: Lago di Garda , La Limonaia  

Dobrý den , ráda se k Vám přidám, letos v srpnu 20.8. jsem nima cestovala do Itálie - Rezidence Mediafin, buhužel týdenní pobyt nebyl uhrazen. Již jsem je nahlásila na ČOI v Brně , k soudu se ráda přidám a jako třetí krok zvažuji oslovit média. Konkrétně Českou Televizi.
Pazděrová Soňa Ostrava

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2016 18:22 5.104.21.***
Lago di Garda , La Limonaia  

ahoj, v srpnu jsem zde psala re cenzi na tuto CK. Podali jsme přes Inviu stížnost a
přislíbili nám vrátit nějaké odškodnění. Dokonce zaslali i dobropis, peníze ovšem na
účet nedorazily, je již dávno po splatnosti. Apeluji tímto na účastníky zájezdu , kteří
v srpnu absolvovali zájezdy do této destinace, my jsme byli ubytováni v hotelu Mercedes. Kdo jste nebyli s CK spokojeni, napište prosím, zda jste to řešili a nějak
vyřešili. Já to usnout nenechám, i přesto, že je to malá částka. Zvažuju možnost, že
pokud do týdne nezaplatí, obrátím se na občansko-právní soud. Připojte se! <3

Zpět na všechny diskuze