A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Quality tours - Zájezdy v programu Senior 55 +

09.04.2012 14:45:06 | KTynecka
KTynecka
Prosím o Vaše zkušenosti s cestováním v uvedených programech (Španělsko, Kypr, Madeira). Např. s CK Quality Tours. Viz příspěvky na http://www.svetsenioru.cz/diskuzni-forum/zajezdy-v-programu-senior-55. Chtěla bych jet s téměř 80 letými rodiči, ale mám dos obavy. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 17:27 93.91.49.***
Dovolená 55+  

Delfin Travel- Mar Menor podzim 2016 tragické průvodkyně.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 19:16 46.135.1.***
Re: CK QUALITY TOURS - vždy spokojenost, CK DELFIN TRAVEL - UŽ NIKDY!  

Ano, Costa de la Luz 2 roky zpátky - vše perfektní. Loni Menorca Vacanes resort katastrofa. Nejhorší ze všech 3 hotelů v rezortu. Nebýt toho, že nám o půlnoci přidělili neuklizený pokoj, tak jsme se nedostali k luxusnímu apartmánu. Byli bychom bydleli v nejzapadlejšim koutě hotelu vedle hučícího technického prostoru. Jídlo po protestech zlepšeno 2 dny před odjezdem. Průvodkyně velmi slabá. Bohužel recenze jsou jen na 2 lepší hotely. Pláž malá, přeplněná. A to bylo před sezónou. Jinak Menorca krásná, díky pujčenemu autu jsme viděli hodně, krásné pláže.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2017 09:11 188.94.232.***
recenze na hotel doblemar  

Prosím byl letos někdo v nově rekonstruovaném hotelu Doblemar?
Prosím zda by napsal jak byl spokojený z ubytováním jídlem a službami

Neregistrovaný uživatel
21.06.2017 09:08 188.94.232.***
recenze na hotel doblemar  

prosím byl letos někdo v nově rekonstruovaném hotel Doblemar

Neregistrovaný uživatel
11.06.2017 08:00 217.75.221.***
Dovolená 55+ s CK Quality Tours  

Letos od 1.6. do 8.6.2017 jsme již od roku 2011 s CK Quality Tours cestovali pošesté (Kypr, Mallorca, Malta, Andalusie, Menorca a teď Valencie). Vždy jsme byli spokojeni a CK měnit nebudeme, ale všude se najde někdo, komu se něco nelíbí. Leteckou dopravu CK neovlivní a hotel i strava byly vždy výborné. Akorát si většina lidí, nejen Češi, neumí jídlo naservírovat a vychutnat, ale naloží si na jeden talíř velkou hromadu všeho, co je v nabídce. Nevím, proč si nejdou víckrát, jídla je vždy dost. Hotel nám zatím nikdy nezměnili a my si vždy před odjezdem na internetu zjistíme, kde budeme ubytovaní, kde jsou obchody, autobus, moře. Cestujeme za poznáním a po výletech, které si organizujeme většinou sami, se stačíme i vykoupat. Delegáti jsou většinou přítomni každý den, což my nepotřebujeme, ale pro opravdu starší seniory je to výhoda. :-)

• Sally
Neregistrovaný uživatel
11.05.2017 22:02 89.24.230.***
CK QUALITY TOURS - vždy spokojenost, CK DELFIN TRAVEL - UŽ NIKDY!  

Dobrý den, já mám tedy s CK Delfin Travel dost špatné zkušenosti. Byli jsme s nimi 2x, jednou na Mar Menor a jednou na Sardinii. A když opomenu to, že nám změnili hotel, tak delegátky byly katastrofální. Lhostejné chování, ubohý výklad na výletech, zajímá je jen, aby prodaly, nic víc. Zkusili jsme i Quality Tours, konkrétně Costa de la Luz a nádhera. Překrásný hotel, vynikající jídlo a delegátské služby opravdu na úrovni. Od prvního uvítání na letišti po starání se na hotelu a úžasný výkon na výletech! Dozvěděli jsme se toho víc než na leckteré poznávačce. Takže za nás už jen s Quality! :-)

jali 29.03.2017 08:15
Re: CK Delfín travel - zkušenost  

nevím proč,ale připadá mi tato cestovka solidní,mluvila jsem s paní ,co byla v Peru a říkala,že to bylo perfektně zorganizované,že průvodce Zeman i paní Farfánová byli úžasní.Při pobytovém zájezdu si raději na internetu zjistit,co je hotel zač např. hotel na Sardinii není moc chválen
Taky mne některé zájezdy lákají

Neregistrovaný uživatel
29.03.2017 07:20 31.10.62.***

Taky se přimlouvám za nějaké informace o této CK. Už delší dobu kolem ní "kroužím", protože už ani nám se nevyhnul důchodový věk. D.

Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 17:32 213.211.55.***

ck Delfín travel sleduji,ale ještě jsem s nima nebyla,vím,že mají vynikající průvodkyni do Peru.Do USA je výborná cestovka Simon-tourist,s něma jsme byli a bylo to vynikající,nebo ještě ck Avetour

jessie54 27.03.2017 16:59
CK Delfín travel - zkušenost  

Zdravím. Nemáte někdo zkušenost s CK Delfín travel-pro seniory 55+ ? Chceme s nimi zkusit na podzim poznávací zájezd do USA. Trochu se bojím, moc recenzí jsem na ně nenašla. Díky za informace.

Zpět na všechny diskuze