A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Quality tours - Zájezdy v programu Senior 55 +

09.04.2012 14:45:06 | KTynecka
KTynecka
Prosím o Vaše zkušenosti s cestováním v uvedených programech (Španělsko, Kypr, Madeira). Např. s CK Quality Tours. Viz příspěvky na http://www.svetsenioru.cz/diskuzni-forum/zajezdy-v-programu-senior-55. Chtěla bych jet s téměř 80 letými rodiči, ale mám dos obavy. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jali 29.03.2017 08:15
Re: CK Delfín travel - zkušenost  

nevím proč,ale připadá mi tato cestovka solidní,mluvila jsem s paní ,co byla v Peru a říkala,že to bylo perfektně zorganizované,že průvodce Zeman i paní Farfánová byli úžasní.Při pobytovém zájezdu si raději na internetu zjistit,co je hotel zač např. hotel na Sardinii není moc chválen
Taky mne některé zájezdy lákají

Neregistrovaný uživatel
29.03.2017 07:20 31.10.62.***

Taky se přimlouvám za nějaké informace o této CK. Už delší dobu kolem ní "kroužím", protože už ani nám se nevyhnul důchodový věk. D.

Neregistrovaný uživatel
27.03.2017 17:32 213.211.55.***

ck Delfín travel sleduji,ale ještě jsem s nima nebyla,vím,že mají vynikající průvodkyni do Peru.Do USA je výborná cestovka Simon-tourist,s něma jsme byli a bylo to vynikající,nebo ještě ck Avetour

jessie54 27.03.2017 16:59
CK Delfín travel - zkušenost  

Zdravím. Nemáte někdo zkušenost s CK Delfín travel-pro seniory 55+ ? Chceme s nimi zkusit na podzim poznávací zájezd do USA. Trochu se bojím, moc recenzí jsem na ně nenašla. Díky za informace.

Neregistrovaný uživatel
10.03.2017 21:58 90.179.31.***
Re: Quality tours - Zájezdy v programu Senior 55 +  

Já svým rodičům zaplatil dovolenou na http://www.zajezdy55.cz/ do španělska. Byli nadšení! :) Na druhou stranu rodiče od manželky by nejspíš takhle nikdy nejeli, takže to záleží na člověku. Nevím co konkrétně bys chtěl vědět. Tyhle zájezdy jsou udělané seniorům na míru, takže bych se nebála že nastane nějaký problém. Maximálně v některých jsou různé marketingové tahy které využívají naivity, ale pokud nemáš vyloženě senilní rodiče tak bych se toho nebál :D a většinou se to dočteš v recenzích o firmě k která zájezd zařizuje.

Neregistrovaný uživatel
21.09.2016 15:33 90.176.94.***
Re: Mar Menor 55+  

Na podzim 2013 jsme taky navštívili Mar Menor , hotel Las Gaviotas a opravdu skvělá dovolená, souhlasíme.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 23:03 46.135.60.***
Re: SARDINIE 2016  

Bylo to skutečně ubohé a pohoda žádná,klienti jsou tam na to aby bylo obsazeno ,a když se jim něco nelíbí,mají si prý dle jejích slov koupit jiný,dražší zájezd a jsou nevděční,že nejsou spokojeni s chudýma snídaněma,žádným ovocem. Nehezký přístup ke klientům které nazařadila do fanklubu,pomlouvání ostatních klientů a až podpora šikany.
Večeře byla dlouho od 19,45 do 21h ,asi aby jsme nestihly skonzumovat pro fronty u jídla tu "neomezenou konzumaci vína a tekutin"kterou nám paní delegátka Alena stále předestírala.Vše byl :-$ pro ni problém se kterým nemůže nic dělat.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 22:48 46.135.60.***
Re: CK OK, ale delegátka katastrofa  

:-*

Neregistrovaný uživatel
27.06.2016 09:48 82.142.107.***

Vážený pisateli,účastnice zájezdu popsala jen fakta,která se stala.Jinak s touto delegátkou Alenkou z Kežmaroku bych nejel ani na to Slovensko.Názor je názor a fakta jsou bohužel fakta.Vaši narážku na ješitnost bych raději přehlédl a volbu dovolené dospělým a zcestovatelým účastníkům zájezdu ponechte jim samým.Jsou plnoletí a rádi přijmou doporučení jakým Alenkám se mají vyhnout,což jste neučinil(la).

• cestovatelka123
  • Anonym (1)
  • Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
27.06.2016 09:36 82.142.107.***

Absolvoval jsem tento zájezd o týden dříve,bylo nás jen 54 a při odjezdu jsme si říkali,jak to dopadne až jich přijede 150.Očekávání se naplnilo,své výstupy paní delegátka ještě dle tohoto textu vylepšila.Zajímalo by mně,jakým způsobem byl tento "dovoz" ze Slovenska vybrán a proč si QT nechá takto kazit pověst ...

• cestovatelka123
  • Anonym (2)
  • Sally
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze