A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Quality tours - Zájezdy v programu Senior 55 +

09.04.2012 13:45:06 | KTynecka
KTynecka
Prosím o Vaše zkušenosti s cestováním v uvedených programech (Španělsko, Kypr, Madeira). Např. s CK Quality Tours. Viz příspěvky na http://www.svetsenioru.cz/diskuzni-forum/zajezdy-v-programu-senior-55. Chtěla bych jet s téměř 80 letými rodiči, ale mám dos obavy. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.10.2018 19:44 217.75.221.***
Delfin travel  

S Delfínem jsme byli poprvé v květnu na Mar Menoru a myslím, že naposledy. Nejsme nároční, ale hotel Izán Cavana a strava vůbec neodpovídaly 4*, kdyby napsali 3*, tak to beru. Myslím, že je to už hlavně o kvantitě, ne kvalitě.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 14:31 93.190.58.***
Re: Delfin travel  

My jsme se právě vrátili ze zájezdu na Menorku s CK Delfín Travel a musím konstatovat, že zájezd neměl chybu. Vše perfektně zorganizované, slušné ubytování, dobrá a hojná strava, výborná průvodkyně. I kdybychom chtěli, tak si nemáme na co stěžovat. Mohu jen doporučit.

Neregistrovaný uživatel
04.08.2018 23:05 89.24.35.***
Re: Delfin travel  

Dobrý večer! Buďte ráda, že jste s CK Delfín travel neodjela! My jsme byli v Thajsku a NEDOPORUČUJI!
Byli jsme na různých zájezdech s různými CK, ale CK Delfín travel nejhorší! Všechny před ní varuji!
Buďte ráda a najděte si jiný zájezd a hlavně s jinou CK!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.08.2018 20:43 37.188.142.***
Delfin travel  

Varuji pred CK Delfin travel, s kterou mam negativni zkusenost jiz pri sjednavani zajezdu. Po odeslani rezervace zajezdu mi prislo potvrzeni rezervace na mail, avsak dale zadne smluvni podminky, ani dalsi instrukce, ktere deklarovali obrazem poslat. Nebyli schopni mi ani poslat smlouvu. Kdyz jsem sama urgovala CK po mesici, aby mi vyridili ucinenou rezervaci, rekli mi, ze mi rezervace propadla, protoze nemam uzavrenou smlouvu??!!!
Pani jeste byla hodne drza. Jeste, ze jsem s nimi neodjela, kdovi, co by me cekalo. Hana

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.04.2018 19:40 194.213.47.***
Re: CK Delfín travel - zkušenost  

Nechápu lidi, co do toho jdou s takovou "společností"

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2018 19:57 185.67.188.***

Také máme VELICE špatnou zkušenost s CK DELFÍN! Varuji před touto CK!

Neregistrovaný uživatel
19.04.2018 19:45 213.211.55.***

moje známá se vrátila z Kuby s touto cestovkou a je pořádně naštvaná.Průvodce byl mladíček,který si chtěl udělat dovolenou a ostatní účastníci zájezdu ho vůbec nezajímali

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 19:54 86.49.249.***

U CK Delfín Travel je poměr cena a odvedený výkon vždycky v neprospěch klienta. CK Delfín Travel se jeví jako bývalí ,,šmejdi" , kteří se dali do podnikání v cestovním ruchu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 19:53 86.49.249.***
Re: CK QUALITY TOURS - vždy spokojenost, CK DELFIN TRAVEL - UŽ NIKDY!  

U CK Delfín Travel je poměr cena a odvedený výkon vždycky v neprospěch klienta. CK Delfín Travel se jeví jako bývalí ,,šmejdi" , kteří se dali do podnikání v cestovním ruchu.

Neregistrovaný uživatel
09.09.2017 09:55 89.103.29.***
Re: Quality tours - Zájezdy v programu Senior 55 +  

Což o to, zájezdy špatné nejsou. Konkrétně La Manga je pro seniory ideální. Jen ty dotace jsou jen marketingový tah. Španělská vláda je zrušila již v roce 2013. Stejný zájezd si za stejnou / i lepší/ cenu pořídíte i jinde, nebo sami.

• Jiří Kuchta (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze