A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Qatar zarezervování sedadla

20.09.2015 18:39:35 | Růženal1
Růženal1
Ahojky, potřebovala bych poradit. Zarezervovala jsem si teď letenky u této společnosti, ale nevím jak si mám zarezervovat sedadla. Neporadíte mi?
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
R29 13.11.2015 10:03
Re: Qatar zarezervování sedadla  

Z mé zkušenosti.....Místa v letadle jdou zarezervovat pouze při rezervaci letenky. Pokud se volba rezervace míst přeskočí (že si to třeba budete chtít navolit později) a letenka se zaplatí, pak již se k tomuto vrátit nešlo a rezervaci míst jsem prováděl přímo přes operátora.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.10.2015 10:52 93.91.154.***

Tak při rezervaci si zadna mista vybrat nemůžete - az zaplatite a letenky budete mit potvrzeny - tak pak můžete vybirat sedadla

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.10.2015 20:38 77.78.117.***

Ahoj,
Pokud nejsi schopna dohkedat si tuto banalitu na webu qataru tak bych se do cestovani nepoustel :-D
Ja si tyto info vzdy zjistuju primo na webech aerolinek, kde jsou hlavne cerstvy info

• Lenka a Vašek
  • Anonym (2)
Růženal1 20.09.2015 19:39
Qatar zarezervování sedadla  

Ahojky, potřebovala bych poradit. Zarezervovala jsem si teď letenky u této společnosti, ale nevím jak si mám zarezervovat sedadla. Neporadíte mi?
Děkuji

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze