A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

QATAR - legalizace

08.02.2012 13:38:50 | Katulllinka
Katulllinka
Zdravím všechny,
potřebovala bych poradit :) Potřebuju udělat superlegalizace. Dokument, který je z Qataru je už přeložen a ověřen, dále je na něm razítko z Ministerstva zahraničních věci v Qataru, které po mě chtěli na Ministerstvu zahraničních věcí tady v ČR. Když jsem tam byla znovu řekli mi, že je potřeba ještě razítko z české ambasády v Qataru, jenže tam zase není česká ambasáda. Když jsem byla u Nás v Praze na Kuwaitské ambasádě, která zastupuje Qatar, tak mě pro změnu poslal do Vídně nebo Berlína. Na internetu jsem se dočetla, že opět ve Vídni a Berlíně je zastupuje opět jiný stát. A přímo ta Qatarská ambásada je až v Budapešti. Nemáte někdo zkušenosti ? Opravdu bych nerada cestovala jen kvůli jednomu papíru takze po Evropě :D v horším případě do Qataru. Na ministerstvu zahraničních věcí mi přijde, že vědí taky úplný kulový! :D

prosím poraďtě pokud někdo máte zkušenost

děkuji :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@