A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Půjčení auta u letecké společnosti (u Ryanair, pokud možno) - kdo má zkušenost?

07.10.2016 22:43:27 | Radlunda
Radlunda
Ahoj, koupila jsem si letenky na Korfu u společnosti Ryanair. A protože budeme nejspíš bydlet kdovíkde mimo hlavní město, půjčíme si auto. Let zpátky do Prahy ale máme už v 7 hodin ráno, takže jsem přemýšlela o tom, že si půjčíme auto přes web přímo k letence, abychom tím autem mohli z letiště rovnou odjet po vlastní ose a na zpáteční cestě k letišti využít taktéž auto a k ránu se dostat na letiště. Teď ale řeším jeden problém - nevíte, jak to funguje a kde ty půjčovny aut jsou? Budu si to muset sama na letišti někde zjišťovat? Budu muset do půjčovny sama dojít? Budu muset před odletem zpět do Čech odevzdávat auto někde dál od letiště? Budou tam mít otevřeno cca ve 4 hodiny ráno ?

Vím, že se ptám moc podrobně, protože každé letiště to má trochu jinak a že nemůžete vědět, kde přesně na Korfu tahle půjčovna je. Ale ptám se proto, že někdo z vás už si k letence auto určitě půjčoval, a tak zhruba ví, jak to funguje... Jaká byla vaše zkušenost? Jsou vůbec tyhle půjčovny aut přímo k dané letence kvalitní? Co třeba pojištění - mám koupit prostě za cenu, za kterou nabízejí, nebo dokupovat nějaká zvláštní připojištění? Nemám s půjčováním aut obecně žádnou zkušenost. Díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radlunda 13.10.2016 16:11
Re: Půjčení auta u letecké společnosti (u Ryanair, pokud možno) - kdo má zkušenost?  

Díky za odpověď. Chtěla jsem si půjčit auto přes letenky proto, abych ho měla při příletu rovnou přistavené na letišti. MHD z letiště do města tam nefunguje a ani nevím, jestli je u letiště nějaká půjčovna. Proto jsem si to auto chtěla půjčit rovnou přes ty letenky...

Neregistrovaný uživatel
08.10.2016 18:00 92.52.50.***
Re: Půjčení auta u letecké společnosti (u Ryanair, pokud možno) - kdo má zkušenost?  

Nemusíte si predsa kupovať prenájom auta spolu s letenkou, na nete je množstvo ponúk autopožičovní, kde sa všetky uvedené infomácie dozviete - či je auto odovzdané priamo pri letisku, aj to aké su časové možnosti na prevzatie a odovzdanie auta.
Poistenie doporučujem riešiť až priamo v autopožičovni a nie cez sprostredkovatela prenájmu, aj tak vám budú ponúkať v požičovni vlastné poistenie, obvykle poistka kupovaná cez net s prenájmom znamená, že všetko uhradíte vy a až následne sa uplatňuje náhrada s preplatením výdavkov.

Radlunda 07.10.2016 23:43
Půjčení auta u letecké společnosti (u Ryanair, pokud možno) - kdo má zkušenost?  

Ahoj, koupila jsem si letenky na Korfu u společnosti Ryanair. A protože budeme nejspíš bydlet kdovíkde mimo hlavní město, půjčíme si auto. Let zpátky do Prahy ale máme už v 7 hodin ráno, takže jsem přemýšlela o tom, že si půjčíme auto přes web přímo k letence, abychom tím autem mohli z letiště rovnou odjet po vlastní ose a na zpáteční cestě k letišti využít taktéž auto a k ránu se dostat na letiště. Teď ale řeším jeden problém - nevíte, jak to funguje a kde ty půjčovny aut jsou? Budu si to muset sama na letišti někde zjišťovat? Budu muset do půjčovny sama dojít? Budu muset před odletem zpět do Čech odevzdávat auto někde dál od letiště? Budou tam mít otevřeno cca ve 4 hodiny ráno ?

Vím, že se ptám moc podrobně, protože každé letiště to má trochu jinak a že nemůžete vědět, kde přesně na Korfu tahle půjčovna je. Ale ptám se proto, že někdo z vás už si k letence auto určitě půjčoval, a tak zhruba ví, jak to funguje... Jaká byla vaše zkušenost? Jsou vůbec tyhle půjčovny aut přímo k dané letence kvalitní? Co třeba pojištění - mám koupit prostě za cenu, za kterou nabízejí, nebo dokupovat nějaká zvláštní připojištění? Nemám s půjčováním aut obecně žádnou zkušenost. Díky za odpověď.

Zpět na všechny diskuze