A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

První samostatná cesta letadlem + přestup

28.03.2013 20:06:38 | redhead
redhead
Ahoj! :) Za měsíc a pár dnů mě pravděpodobně čeká má první samostatná cesta letadlem. K mému štěstí ale není přímá. Měla bych letět na Maltu. Odlet by byl z Prahy a přestup pravděpodobně ve Frankfurtu (který mě děsí nejvíc kvůli velikosti svého letiště) nebo ve Vídni, případně na jiném německém letišti. Už jsem párkrát letadlem letěla, ale jednalo se o přímou trasu. Egypt, Tunis... Potřebuji se dozvědět, jak, co a kdy mám dělat na letišti a hlavně, jak se přestupuje z letadla do letadla. Já osobně mám letiště hrozně ráda, takže když už jsem někam s někým cestovala, tak jsem to nechala na něm a užívala si té atmosféry, takže vím jen velice zhruba, co bych měla dělat. Byla bych ráda, kdyby se ozval někdo, kdo by byl ochotný mi pomoct a trochu mě uklidnit :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Macatova 16.04.2013 11:48
Re: První samostatná cesta letadlem + přestup  

co se týče letiště ve Frankfurtu tak nemusíš mít žádné obavy :-) Toto letiště je opravdu dobře značené. Stačí abys podle letenky věděla jaký je tvůj gate a vše tě samo nasměruje. Věř tomu, protože když mi jsme byli prvně ve FR, tak můj syn(14 let) se sám dobře orientoval na letišti. Žádné obavy. :-)

redhead 28.03.2013 20:06
První samostatná cesta letadlem + přestup  

Ahoj! :) Za měsíc a pár dnů mě pravděpodobně čeká má první samostatná cesta letadlem. K mému štěstí ale není přímá. Měla bych letět na Maltu. Odlet by byl z Prahy a přestup pravděpodobně ve Frankfurtu (který mě děsí nejvíc kvůli velikosti svého letiště) nebo ve Vídni, případně na jiném německém letišti. Už jsem párkrát letadlem letěla, ale jednalo se o přímou trasu. Egypt, Tunis... Potřebuji se dozvědět, jak, co a kdy mám dělat na letišti a hlavně, jak se přestupuje z letadla do letadla. Já osobně mám letiště hrozně ráda, takže když už jsem někam s někým cestovala, tak jsem to nechala na něm a užívala si té atmosféry, takže vím jen velice zhruba, co bych měla dělat. Byla bych ráda, kdyby se ozval někdo, kdo by byl ochotný mi pomoct a trochu mě uklidnit :)

Zpět na všechny diskuze