A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

První dovolená s Parkamem

14.07.2008 08:46:52 | ježurka
ježurka
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli už jste letos někdo byl s touto cestovkou na dovolené v Bulharsku PRimorsku mi se tam letos chystáme poprvé tak jsem chtěla jen vědět pár rad a postřehů z okolí. Předem děkuji třeba jak probíhal let atd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ewa
17.07.2008 02:10 212.71.146.***
RE: První dovolená s Parkamem  

Byli jsme s nimi loni v Primorsku, let byl poněkud slabší, rovněž bus do hotelu, ale hotel a jeho zaměstnanci příjemní, strava v pořádku, pláže krásné, počasí super, ceny nižší než u nás, možnost spousty výletů, doporučuji kupovat balenou vodu, v pohodě se tam všude domluvíte, pokud člověk nečeká luxus za nízší cenu, je spokojený.Šťastnou cestu.... :-D

• Anonym (1)
ježurka 14.07.2008 08:46
První dovolená s Parkamem  

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli už jste letos někdo byl s touto cestovkou na dovolené v Bulharsku PRimorsku mi se tam letos chystáme poprvé tak jsem chtěla jen vědět pár rad a postřehů z okolí. Předem děkuji třeba jak probíhal let atd.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze