A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Průvodci CK Wisnar

16.08.2010 13:39:38 | Trakar
Trakar
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s průvodci CK Wisnar, co jsem četl, hodně záleží na koho natrefíte. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evženie
02.05.2014 21:42 31.30.27.***
Doporučuji CK Wisnar  

O Velikonocích 2014 jsem se zúčastnila zájezdu do Paříže s CK Wisnar.100procentní spokojenost.Pan průvodce Michal bez chyby,poutavý výklad,výborná organizace,spolupráce s řidiči.Vše klapalo,přivezla jsem si úžasné zážitky z Paříže a víc než dobrý pocit,že něco takhle dobře funguje.V průběhu let jsem využila služeb mnoha CK.Takhle spokojená jsem ještě nikdy nebyla.Všem doporučuji.
cestovatelka z Plzně.

Vladka Nová
19.10.2013 20:32 109.80.202.***

Dobrý den,3.10.13 jsem se zúčastnila zájezdu do Říma.Z touto cestovkou jsem byla v zahraničí již několikrát.Jsem velice spokojená.Na tomto zájezdě byl průvodce pan Michal,se kterým jsem měla to potěšení cestovat i na Perlách Azurového pobřeží.Jeho znalosti jsou úžasné.Hodně nám v Římě ukázal a doprovodil perfektním výkladem.Je to profesionál a díky.Mé díky patří i pánům řidičům.Také již jsem s nimi cestovala a mohu jen chválit.Vladimíra Nová

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Barča
08.06.2013 14:40 188.175.3.***
Re: Průvodci CK Wisnar  

Zdravím já byla loni z CK Wisnar na poznávačce v Paříži.Průvodce výborný. (((clap))) Bohužel už nevím jméno pana průvodce ,ale opravdu super znal vše o Paříži uplně dokonale ještě v česku nám i po cestě ukazoval různá místa přes ,které jsme projížděli byl opravdu dokonalý.Letos se chystám s Wisnarem znova. Barča

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Vendula
23.08.2012 11:37 213.155.255.***
Re: Průvodci CK Wisnar  

Dobrý den, loni v létě jsem s touto CK cestovala do Paříže a průvodce Petr byl naprosot úžasný, sdělil nám veškeré informace, různé zajímavosti..prostě spokojenost největší. Na základě této zkušenosti jsme se s kamarádkou opět s touto CK vydaly na výlet letos- tentokrát do Říma, ale to zklamání :-( slečna průvodkyně Karolína měla jediný zájem a tím byly nákupy a obchodní centra. Informací nám sdělila velice pomálu a to nemluvím o nesmyslně dlouhém rozchodu na celých 7 hodinek....ostatní služby byly ovšem v pořádku, prostorný autobus, úžasní řidiči, ubytováni....
Příště se rozmyslím, jestli tuto CK zvolím znovu....

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
admin2 16.08.2010 16:06
admin  

Zdravim, o teto ck jsem jiz neco malo cetla tady:
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/zkusenosti-ck-wisnar-3100/

Hezky den!

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
Trakar 16.08.2010 13:39
Průvodci CK Wisnar  

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s průvodci CK Wisnar, co jsem četl, hodně záleží na koho natrefíte. Děkuji

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze