A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Průvodce CK Čedok

06.10.2007 19:12:24 | Tichá
Dobrý den, chtěla bych napsat o průvodkyni Čedoku paní Heleně. Dotyčná se nepředstavila celým jménem a věděla proč. Hned jak jsme byli všichni, prohlásila, že sice průvodcovskou licenci má, ale v Itálii provázet nemůže - byl to poznávací výlet do Říma.Takže vše nám řekne v autobuse, ale abych jí nekřivdila, tak sem tam něco řekla i u památek s komentářem, to si již nepamatuje vše a vy byste to také určitě zapoměli.V zájezdu byly i starší dámy 75 a více let, když druhý den jedna starší paní chyběla, průvodkyně zavelela, že jsme svéprávní a jdeme.To jsem už nezvládla a řekla jsem si v případě nouze o její mobil, což rezolutně odmítla. Na moji námitku co když mě srazí auto, arogantně pravila - zrovna Vás bude srážet auto a neotravujte mě už. Večer v autobuse nám své číslo řekla s komentářem, že kdo bez něho nemůže žít ať si ho napíše. Napsali si ho všichni.Nikde nebylo uvedeno, že nás autobus zaveze jen k metru a 3 dny se z konečné stanice budeme dopravovat špinavým metrem po Řimě. Jeden den pro poznání místních poměrů by docela stačil.A být v Římě a nevidět Vatikánská muzea, na tom měla velký podíl naše paní průvodkyně, je neodpustitelné.V informacích o dopravě bylo uvedeno doslova: V autokaru je během cesty možné zakoupit občerstvení: teplé, studené, alkoholické a nealkoholické nápoje. Řidiči byli super, ale občerstvení jen káva a nealkoholické nápoje, je fakt, že alkohol si nikdo nepřál.Až na zpáteční cestě se někteří dožadovali teplého občerstvení např. teplý český párek.To nás paní průvodkyně ihned vyvedla z omylu, kde prý žijem, takže se nic nekonalo.Není nad heslo - s Čedokem za hranice všedních dnů, zbývá jen dodat - již nikdy více Tichá
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.02.2018 09:27 78.45.65.***

Dobrý den.Rodiče se vrátili z dovolené v Dubaji.Ck ČEDOK slibuje žé na místě mají delegatku ,slečna Nella,bohužel je k dispozici pouze u přiletu a to ještě pospíchá,aby byla rychle zpět doma,jede totiž do Abu dhabí.V připadě problemů je Vám napomocná pouze na telefonu.Z Abu dhabi se nehne.Telefon má stale obsazený.CK by měla zaměstnávat pouze lidi,kteří mají zájem o tuto práci s lidmi.Takže příště vyhledame ck,která tento servis opravdu zajišťuje.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.07.2017 23:08 109.81.209.***
Kanárské Ostrovy Fuerteventura -Costa Calma  

Prví krát sme cela rodina cestovali s Čedokom na dovolenku Kanárské Ostrovy a všetci sme spokojený.Hotel krásný,jídlo super,bazény krasne a moře tiež ale hlavne delegatka Janka Jarolímova bola neskutočne příjemná,ochotna a hlavne nám neuveritelne pomohla.Pre mna a moji rodinu len obrovské Ďakujem Bendova

Neregistrovaný uživatel
28.07.2017 23:04 109.81.209.***

Prví krát sme cela rodina cestovali s Čedokom na dovolenku Kanárské Ostrovy a všetci sme spokojený.Hotel krásný,jídlo super,bazény krasne a moře tiež ale hlavne delegatka Janka Jarolímova bola neskutočne příjemná,ochotna a hlavne nám neuveritelne pomohla.Pre mna a moji rodinu len obrovské Ďakujem

Neregistrovaný uživatel
22.06.2017 12:51 46.13.41.***
Francie - Provence s Čedokem  

Chceme poděkovat paní průvodkyni Čedoku Jaroslavě Cimpové za její dokonalé průvodcování leteckého poznávacího zájezdu "Báječná Provence" ve dnech 11.-18.6.2017. Obětavá, vstřícná, výklad velmi dobrý. Také pan řidič Čvančara naprosto 100%.
Těšíme se za rok.
B.Matějíčková

Neregistrovaný uživatel
01.06.2017 10:17 109.81.211.***
Korsika-Sardinie květen 2017 průvodkyně paní Barbora Finková  

Jako doposud nás Čedok nezklamal, vše klaplo, program náročný, ale viděli jsme spoustu přírodních i historických zajímavostí, paní průvodkyně má obrovské místní znalosti, vše zařizovala rychle a v klidu. Hlavně měla úžasnou trpělivost s námi klienty (44 lidí je na organizaci až dost). Takže velké díky a těšíme se na příště. Zdeňka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.05.2017 14:35 89.102.175.***
Re: Průvodce CK Čedok pan Grulich  

jo jo,copak Evča... 8-)

Sally 24.05.2017 18:07
Re: Průvodce CK Čedok pan Grulich  

My jsme tento zájezd jeli v roce 2012 a měli jsme tam průvodkyni starší dámu ze Žabovřesk. Na svůj věk čilá jak rybička a znalostí měla taky spoustu. Byl to vynikající zájezd až na pár vysíračů v autobusu :( kteří zkazili celkový dojem

Neregistrovaný uživatel
24.05.2017 13:32 78.156.136.***
Průvodce CK Čedok pan Grulich  

Dobrý den, v minulých dnech jsem se účastnila poznávacího zájezdu od Čedoku do Říma, Neapole, Capri a Ischii. Průvodce nám dělal pan Josef Grulich. Jezdím často na poznávací zájezdy, ale tak bezvadného průvodce jsme ještě neměla. Je to člověk ochotný, milý, pohodový a velice vstřícný. Co oceňuji nejvíce, byly jeho znalosti, které předával dál velice zajímavě. Jsem velký spáč, ale při cestách autobusem jsem v tomto případě nezamhouřila ani oko, jen abych slyšela jeho výklad. Zájezd byl náročný, ale jsem vděčná, protože jsem měla možnost poznat co nejvíce. Přeji všem , aby takového průvodce měli také. Jaroslava Gargelová :-)

• Sally
Harry_ 29.08.2016 19:01
Re: Řím  

Dojem z průvodce je velmi relativní záležitost. My si naopak p. Grulicha nemůžeme vynachválit. Je to člověk skvěle připravený, sečtělý,
informativní, ale i praktický, ochotný a vtipný. Program jsme tak vždy
nejen stihli, ale viděli a slyšeli i něco navíc. U poznávacího zájezdu musíte počítat s vyšší tempem, protože je program nabitý a je třeba vše stihnout (protože pak se ozve zase někdo jiný, že nestihl katedrálu X města Y, což chtěl vidět nejvíc).
Doporučuji mimochodem od ČEDOKu Velký okruh Anglií, Skotskem + Orkneje a Londýn pro pokročilé.

Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 08:01 46.13.41.***
průvodce Čedoku pan Lorenc  

Jako vždy pan Lorenc nezklamal. Velký okruh Francií - jih - letecky do Nice - byla opět jedna z nejlepších dovolených, a to díky panu Lorencovi. Ochotný, obětavý, jeho znalosti a podání výkladu úžasné. Těšíme se na příště.
B.Matějíčková

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze