A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Průvodce CK Čedok

06.10.2007 19:12:24 | Tichá
Dobrý den, chtěla bych napsat o průvodkyni Čedoku paní Heleně. Dotyčná se nepředstavila celým jménem a věděla proč. Hned jak jsme byli všichni, prohlásila, že sice průvodcovskou licenci má, ale v Itálii provázet nemůže - byl to poznávací výlet do Říma.Takže vše nám řekne v autobuse, ale abych jí nekřivdila, tak sem tam něco řekla i u památek s komentářem, to si již nepamatuje vše a vy byste to také určitě zapoměli.V zájezdu byly i starší dámy 75 a více let, když druhý den jedna starší paní chyběla, průvodkyně zavelela, že jsme svéprávní a jdeme.To jsem už nezvládla a řekla jsem si v případě nouze o její mobil, což rezolutně odmítla. Na moji námitku co když mě srazí auto, arogantně pravila - zrovna Vás bude srážet auto a neotravujte mě už. Večer v autobuse nám své číslo řekla s komentářem, že kdo bez něho nemůže žít ať si ho napíše. Napsali si ho všichni.Nikde nebylo uvedeno, že nás autobus zaveze jen k metru a 3 dny se z konečné stanice budeme dopravovat špinavým metrem po Řimě. Jeden den pro poznání místních poměrů by docela stačil.A být v Římě a nevidět Vatikánská muzea, na tom měla velký podíl naše paní průvodkyně, je neodpustitelné.V informacích o dopravě bylo uvedeno doslova: V autokaru je během cesty možné zakoupit občerstvení: teplé, studené, alkoholické a nealkoholické nápoje. Řidiči byli super, ale občerstvení jen káva a nealkoholické nápoje, je fakt, že alkohol si nikdo nepřál.Až na zpáteční cestě se někteří dožadovali teplého občerstvení např. teplý český párek.To nás paní průvodkyně ihned vyvedla z omylu, kde prý žijem, takže se nic nekonalo.Není nad heslo - s Čedokem za hranice všedních dnů, zbývá jen dodat - již nikdy více Tichá
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.06.2017 12:51 46.13.41.***
Francie - Provence s Čedokem  

Chceme poděkovat paní průvodkyni Čedoku Jaroslavě Cimpové za její dokonalé průvodcování leteckého poznávacího zájezdu "Báječná Provence" ve dnech 11.-18.6.2017. Obětavá, vstřícná, výklad velmi dobrý. Také pan řidič Čvančara naprosto 100%.
Těšíme se za rok.
B.Matějíčková

Neregistrovaný uživatel
01.06.2017 10:17 109.81.211.***
Korsika-Sardinie květen 2017 průvodkyně paní Barbora Finková  

Jako doposud nás Čedok nezklamal, vše klaplo, program náročný, ale viděli jsme spoustu přírodních i historických zajímavostí, paní průvodkyně má obrovské místní znalosti, vše zařizovala rychle a v klidu. Hlavně měla úžasnou trpělivost s námi klienty (44 lidí je na organizaci až dost). Takže velké díky a těšíme se na příště. Zdeňka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.05.2017 14:35 89.102.175.***
Re: Průvodce CK Čedok pan Grulich  

jo jo,copak Evča... 8-)

Sally 24.05.2017 18:07
Re: Průvodce CK Čedok pan Grulich  

My jsme tento zájezd jeli v roce 2012 a měli jsme tam průvodkyni starší dámu ze Žabovřesk. Na svůj věk čilá jak rybička a znalostí měla taky spoustu. Byl to vynikající zájezd až na pár vysíračů v autobusu :( kteří zkazili celkový dojem

Neregistrovaný uživatel
24.05.2017 13:32 78.156.136.***
Průvodce CK Čedok pan Grulich  

Dobrý den, v minulých dnech jsem se účastnila poznávacího zájezdu od Čedoku do Říma, Neapole, Capri a Ischii. Průvodce nám dělal pan Josef Grulich. Jezdím často na poznávací zájezdy, ale tak bezvadného průvodce jsme ještě neměla. Je to člověk ochotný, milý, pohodový a velice vstřícný. Co oceňuji nejvíce, byly jeho znalosti, které předával dál velice zajímavě. Jsem velký spáč, ale při cestách autobusem jsem v tomto případě nezamhouřila ani oko, jen abych slyšela jeho výklad. Zájezd byl náročný, ale jsem vděčná, protože jsem měla možnost poznat co nejvíce. Přeji všem , aby takového průvodce měli také. Jaroslava Gargelová :-)

• Sally
Harry_ 29.08.2016 19:01
Re: Řím  

Dojem z průvodce je velmi relativní záležitost. My si naopak p. Grulicha nemůžeme vynachválit. Je to člověk skvěle připravený, sečtělý,
informativní, ale i praktický, ochotný a vtipný. Program jsme tak vždy
nejen stihli, ale viděli a slyšeli i něco navíc. U poznávacího zájezdu musíte počítat s vyšší tempem, protože je program nabitý a je třeba vše stihnout (protože pak se ozve zase někdo jiný, že nestihl katedrálu X města Y, což chtěl vidět nejvíc).
Doporučuji mimochodem od ČEDOKu Velký okruh Anglií, Skotskem + Orkneje a Londýn pro pokročilé.

Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 08:01 46.13.41.***
průvodce Čedoku pan Lorenc  

Jako vždy pan Lorenc nezklamal. Velký okruh Francií - jih - letecky do Nice - byla opět jedna z nejlepších dovolených, a to díky panu Lorencovi. Ochotný, obětavý, jeho znalosti a podání výkladu úžasné. Těšíme se na příště.
B.Matějíčková

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2015 11:34 90.176.28.***
Re: Poznávací zájezd Španělsko  

Souhlasím, paní Dagmar Krejzová nám dělala průvodkyni na zájezdu po Andalusii a byla perfektní a hlavně díky ní máme na tento poznávací zájezd ty nejlepší vzpomínky! Španělsko nám přiblížila takovým způsobem, že se tam určitě chceme ještě někdy podívat a doufáme, že nás bude provázet opět ONA !

• Anonym (2)
Radka G
08.07.2015 14:42 88.102.9.***
průvodkyně Kypr  

Dobrý den, musím velice vychválit delegátku na Kypru červen 2015, paní Radku Štejnarovou (doufám že to správně píšu). Tak krásný výklad o cizí zemi a tolik podrobných informací o všem ... klobouk dolů :-) pravý člověk na svém místě.

• Anonym (1)
Mirka Trebatická
23.10.2014 11:08 213.155.255.***
Re: Francie 2014 CK Čedok  

Na p.Lorence nedáme dopustit.Byli jsme s ním zase v Itálii a dodnes na tuto dovolenou rádi vzpomínáme.Alespoň nám tento typ průvodce naprosto sedí.

Zpět na všechny diskuze