A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

prosím o zkušenosti

11.07.2008 13:50:12 | dancaQ
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto CK? moc by mi to pomohlo děkuji...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jituš
11.08.2008 18:42 89.235.4.***
RE: prosím o zkušenosti  

Dobrý den, s touto cestovkou jsme cestovali už 2 krát a pokaždé to bylo super. Měli i svoje vlastní autobusy a řidiče kteří Itálii perfektně znali. Rozhodně bych se s nimi nebála jet znovu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
dancaQ
12.07.2008 20:00 85.193.53.***
název  

tak jedná se o Tep-tour opravdu jsem nevěděla, že se to zde nezobrazí!

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Pavlin 12.07.2008 14:38
Na vině je Orbion :-)  

Ačkoliv je Orbion skvělý, občas nějaká chybička vypluje na povrch. Což u tak rozsáhlého systému je normální. Taky jsem se dlouho podivoval, proč v některých příspěvcích ti lidé neuvádí název CK o které píší. Pak jsem založil své vlastní téma a všiml si, že ve formuláři se vybírá název CK. Proto taky zřejmě dancaQ ten název CK nenapsala, protože předpokládala, že tím formulářem je to jednoznačně dané. Ostatní to ale nevidí, pokud nehledají témata podle konkrétní CK. Pokud toto tedy Admin čte, přimlouvám se za to, aby u každého tématu byl uveden název CK, které se téma týká např. takto:
Diskusní téma: prosím o zkušenosti
Téma se týka CK/CA: ...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Joanna 12.07.2008 14:26
RE: prosím o zkušenosti  

Taky jsem chtěla poradit, ale Iriska a Micák za mně řekli, proč jsem neporadila.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Iriska 12.07.2008 11:55
RE: Název CK.....  

Dobrý den, také bych moc ráda poradila, ale nevím s čím..... Paní, či slečna nenapsala o jakou CK se jedná ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
micák 12.07.2008 07:23
Název CK.....  

Já bych třeba poradil - jenom jsem nějak nenašel v dotazu název CK.Nebo že bych se přehlédl????

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
dancaQ
11.07.2008 13:50 85.193.53.***
prosím o zkušenosti  

prosím nemáte někdo zkušenosti s touto CK? moc by mi to pomohlo děkuji...

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze