A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Prosím o radu cestovatelských paraganů-Přestup na letišti

08.09.2011 14:02:41 | vitkovar
vitkovar
Jak to funguje když někam poletím s přestupem?Zavazadla mi odbaví až do cílové destinace(pokud letenku zakoupím jako celek?A po opuštění letadla musím znovu jít do odletové haly daného terminálu a opět projít pasovou a bezpečnostní kontrolou?A jaký je rozdíl mezi přestupem a mezipřistáním?díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dameli14 24.04.2014 19:27
Rada  

No nemusíte se bát vše proběhne rychle i OK.Co znamená:Mezipřistání:je když letadlo potřebuje natankovat tak zastaví např 3h na nějakém letišti a pak letíte dál.Přestup:je když musíte nastoupit do jiného letadla.Tak snad to zvládnete ;-),a nestresujte se 8-) ,nebo si zkazíte dovolenou :-[.

BAYO 28.12.2013 10:54
Re: Prosím o radu cestovatelských paraganů-Přestup na letišti  

Ahoj, detailně se až tak nedá odpovědě, protože jsi neposkytl až tak dost informací. Nikdo ti nemůže přesně říct kam a jak máš jít, protože do hry vstupuje spousta faktorů. Mám jen jednu radu, pokud máš takový problém s orientací na letišti atd....doporučuji cestovat s CK. Protože ať ti radí kdokoliv - cokoliv, můžou ti změnit třeba odletový "gate" a bdueš v ***** jako Baťa s dřevákama (nic ve zlym). nelze říct, "za druhym rohem doprava" :) A'Milý zlatý, to ale k cestování patří, tyhle dobrodrůža.....pokud je nechceš, jeď s CK jako ovečka a bdueš v klidku :)

• Anonym (5)
  • Anonym (9)
Neregistrovaný uživatel
24.11.2013 12:53 88.102.213.***

Letěl jsem v životě jen 4X a vždy v režii někoho jiného. Potřebuju fakt detailni radu. Chtěl bych letět do Španělska do Sevilly. Mám strach abych našel letadlo na přestupu. Takže? vylezu z letadla a pak půjdu přesně kudy? Mám se orientovat podle nějakých informací na letence? Které to jsou? Ty informace jsou na nějakých světelných tabulích? Mám navíc problém, že jsem silně krátkozraký. Jestli mi někdo bude ochoten takto odpovědět budu rád. Děkuju.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
martascz 07.10.2011 14:56

Ahoj, zalezi trochu take na tom s kym letis a kde mate prestup. Ale urcite plati, ze pokud kupujes letenku s prstupem, tak zavazadla pri prestupu neresis, prelozi Ti je automaticky a vysvednes si je az na konci cesty. Vlastni prestup obvykle vypada tak, ze na letisti, kde prestupujes, nejdes podle ceduli "Exit" ale hledas ukazatele "Transfer". Pokud budes mit palubni vstupenku i na druhy let, muzes rovnou k letadlu, pokud ne, musis si najit "Transfer desk" a tam si na zaklade letenky vzit novou palubni vstupenku. V kazdem pripade kdyz pozadas letusky a paeronal tak Ti radi poradi. Stastny let:-)!

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
keepsmile 26.09.2011 17:10

jjj... vystoupíš na mezipřistání a jdeš rovnou na další odbavení, kufry neřešíš, jdou automaticky :) Poprvé jsem je taky hledal, ale bylo mi vysvětleno :)

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
vitkovar 08.09.2011 15:02
Prosím o radu cestovatelských paraganů-Přestup na letišti  

Jak to funguje když někam poletím s přestupem?Zavazadla mi odbaví až do cílové destinace(pokud letenku zakoupím jako celek?A po opuštění letadla musím znovu jít do odletové haly daného terminálu a opět projít pasovou a bezpečnostní kontrolou?A jaký je rozdíl mezi přestupem a mezipřistáním?díky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze