A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Prohrabaný kufr a chybějící zámek

11.08.2010 21:00:50 | Ilona Ilona
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost jako my. Z neděle na pondělí jsme se v půlnoci vrátili z dovolené a když jsme vyšli v Praze z letiště, byla mi zima, tak jsem si chtěla vyndat z kufru mikinu a zjistila jsem, že nám na kufru chybí zámek a kufr je prohrabaný. Naštěstí jsme věci jako kameru, foťák, peníze i doklady měli u sebe v letadle, takže v kufru nic nechybělo, protože tam bylo jen oblečení, ale stejně nás to velice překvapilo a rozhodně nepotěšilo. Nevíme tedy, jestli je to běžná kontrola celníků, nebo to tam někdo na letišti rabuje, ale jako normální postup nám to nepřišlo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ilona Ilona
26.08.2010 09:55 88.83.169.***
RE: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

To jsme si říkali hned také, že příště už jim odevzdáme kufry obalené, po téhle zkušenosti. Nás vůbec nenapadlo, když jsme oba dva kufry zamkly, že by tam měl někdo tolik času ničit zámky a hrabat v kufru, ale asi tam maji času dost, tak příště raději obalit, to se jim snad rozbalovat chtít nebude.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
lasisi 20.08.2010 19:08

Ano, je to pravda, my sme mali vtedy dva kufre, a jeden bol obalený foliou a na ten len nalepili nálepku, a ani sa ho nedotkli.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
P_E_T
20.08.2010 18:43 80.65.176.***

Ono celkem není od věci si ten kufr obalit smršťovací fólií. Jednak je líp chráněný a druhak kdyby se do něj chtěli podívat, tak jim to stížíte tak, že radši sáhnou po jiném.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
lasisi 15.08.2010 17:03
RE: RE: RE: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

Áno, aj ja mám takú istú zlú skúsenosť. Po ceste z Kuby sme mali prestup v Berlíne a zrejme tam k tomu došlo. Prišli sme o super kódovací zámok, ktorý sme dostali v Maranelu vo Ferrari/bola to pre nás cenná spomienka/ a okrem toho , nedal sa im asi prestrihnúť a tak nám prestrihli ušká na zipse na kufri a ten sa už nikdy nebude dať zamknúť. Všetko bolo vybavené asi len tým, že tam bola nálepka BUNDES POLICE. :-x

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ilona Ilona
13.08.2010 13:39 88.83.169.***
RE: RE: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

My si také právě myslíme, že tam prostě někdo hledal něco šikovného, ale naštěstí pro nás tam bylo jen oblečení, tak to prohrabali, zapli a poslali dál, ale rozhodně nás to naštvalo, protože bych fakt neměla radost, kdybych si musela na každou cestu kupovat nový zámek, protože o tenhle jsme teda bohužel přišli.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milan K
12.08.2010 19:41 77.48.125.***

Myslím, že kdyby se jednalo o kontrolu, při které bylo potřeba poškodit zámek, tak bys tam našla nějaké oznámení..takto mám pocit, že šlo o jakési "neoficiální" hledání cenností....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ilona Ilona
11.08.2010 21:00 81.90.170.***

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost jako my. Z neděle na pondělí jsme se v půlnoci vrátili z dovolené a když jsme vyšli v Praze z letiště, byla mi zima, tak jsem si chtěla vyndat z kufru mikinu a zjistila jsem, že nám na kufru chybí zámek a kufr je prohrabaný. Naštěstí jsme věci jako kameru, foťák, peníze i doklady měli u sebe v letadle, takže v kufru nic nechybělo, protože tam bylo jen oblečení, ale stejně nás to velice překvapilo a rozhodně nepotěšilo. Nevíme tedy, jestli je to běžná kontrola celníků, nebo to tam někdo na letišti rabuje, ale jako normální postup nám to nepřišlo.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze