A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Prohrabaný kufr a chybějící zámek

11.08.2010 21:00:50 | Ilona Ilona
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost jako my. Z neděle na pondělí jsme se v půlnoci vrátili z dovolené a když jsme vyšli v Praze z letiště, byla mi zima, tak jsem si chtěla vyndat z kufru mikinu a zjistila jsem, že nám na kufru chybí zámek a kufr je prohrabaný. Naštěstí jsme věci jako kameru, foťák, peníze i doklady měli u sebe v letadle, takže v kufru nic nechybělo, protože tam bylo jen oblečení, ale stejně nás to velice překvapilo a rozhodně nepotěšilo. Nevíme tedy, jestli je to běžná kontrola celníků, nebo to tam někdo na letišti rabuje, ale jako normální postup nám to nepřišlo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dafne202 20.05.2016 14:04
Re: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

To nene? :D Letiště svěří manipulaci s majetkem cestujících, svých zákazníků, trestancům? Asi příště poletím už jen s nízkonákladovkou, a pěkně všechno do kabiny. :-))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.05.2016 16:12 90.178.213.***
Kufr  

Mne se zda ze cim luxusnejsi kufr tim vic se kradou :D Lepsi sehnat hezkej textilni kufr, ten vam nikdo neukradne, poridit zamky a pohoda. Hezky kufry za dobry ceny jsem videla ten na nejkufry.cz

Hanka
14.04.2014 15:48 37.48.48.***
chybějící zámek  

Před 14 dny jsme se s manželem vrátili z Colomba, letěli jsme přes Dubaj a končili v Mnichově. Manžel měl obalových fólií shrnutou k jedné straně a zámek od kufru byl fuč. Naštěstí se nic neztratilo. Ale jak je vidět, tak ani fólie na kufru nepomůže a je úplně jedno zda přistávate v Praze nebo Mnichově.

Karel
15.02.2012 17:35 90.177.62.***

Zdravim a pripojuji se k tematu vykradani kufru. Pracoval jsem nekolik let jako pilot u SkyEurope a nechal jsem na hodinu vyhodit radu nakladacu-vykradacu, kdyz jsem je pristihl s otevrenym zavazadlem v cargo prostoru letadla. Problem je, kdyz vykradaci organizovane spolupracuji jako napr. v Budapesti. Reseni pro cestujici je nedavat nic cenneho do zavazadla anebo balit do folie. Ja se osobne snazim cestovat nalehko jen s malym kabinovym zavazadlem. Nepoctivych nakladacu je bohuzel stale dost.

• Anonym (2)
  • kimona
  • Anonym (5)
slávek13 16.12.2011 17:13

Tohle jsme zjistili vloni po návratu z Los Angeles,ale měli jsme tam leták,že se jednalo o namátkovou kontrolu celníků v L.A i s telefoním číslem na případný dotaz.Je to jejich práce a ani mě to navadilo.

• Anonym (2)
  • kimona
  • Anonym (5)
Veronika
13.05.2011 13:34 90.179.46.***
Re: Prohrabaný kufr  

Pokud čtu dobře, tak se věci ztrácely při příletu do Prahy. Když letadlo přiletí, kufry se naloží do vozíku a vezou rovnou na běžící pás. Že ke krádeži došlo při vykládce, je několikrát méně pravděpodobné, než že k ní došlo v místě odletu či přestupu, kdy kufry nějakou dobu leží.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jiřina
08.05.2011 11:24 62.240.178.***

V pátek jsem se vrátila z Turecka.Na letišti v Antálii jsem kontrolovala zámek kufru a vše bylo OK. Doma jsem zjistila,že na zámku se změnil kód a obsah kufru je přehrabaný.Nevím co si o tom mám myslet.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zdenda83
26.03.2011 14:20 78.110.211.***
Prohrabaný kufr  

Všem předem doporučuji,nelétejte z Ruzyně,ikdyž chápu že někteří lidé jinou možnost nemají.Kradou tam jak straky.Osobně sem přišel o nemalou hotovost.Už nikdy prachy do kufru...no moje blbost.Kdo ale počítá stim že Vás okradou?

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
veronichka83 07.03.2011 20:53
RE: RE: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

Do USA stale nesmi byt zamecky.
Jinak s Ruzyni mam take sve zkusenosti. Svagr letel ze Spanelska do Prahy a hodne veci se \'zahadnym\' zpusobem vytratilo. kdyz kontaktoval ceske aerolinie na Ruzyni, jejich odpoved byla- Na ruzynskem letisti pracuji vezni a bohuzel toto se neda uhlidat. Parada. vitejme v Praze:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
P H
18.02.2011 15:17 85.71.203.***
RE: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

Mili zlati, asi necestujete do USA (jako my vloni) tam totiz NESMITE mit na kufru zamek. Leda kdyz si tam koupite specialni (a ne zrovna levny) zamecek, k nemuz maji univerzalni klic veskere jejich celni organy. Tim pak kufr mit uzamceny muzete. At sem nekdo napise, jestli se to treba mezitim zmenilo, sami bychom byli radi, bylomoc neprijemne vedet ze po cele te ceste po US je kufr vlastne otevren. Na druhe strane to mluvi o uctyhodne poctivost oproti Ruzyni protoze za cely ten mesic se nam z tech nezamcenych kufru vubec nic neztratilo... ( > : )

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze