A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Prohrabaný kufr a chybějící zámek

11.08.2010 21:00:50 | Ilona Ilona
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost jako my. Z neděle na pondělí jsme se v půlnoci vrátili z dovolené a když jsme vyšli v Praze z letiště, byla mi zima, tak jsem si chtěla vyndat z kufru mikinu a zjistila jsem, že nám na kufru chybí zámek a kufr je prohrabaný. Naštěstí jsme věci jako kameru, foťák, peníze i doklady měli u sebe v letadle, takže v kufru nic nechybělo, protože tam bylo jen oblečení, ale stejně nás to velice překvapilo a rozhodně nepotěšilo. Nevíme tedy, jestli je to běžná kontrola celníků, nebo to tam někdo na letišti rabuje, ale jako normální postup nám to nepřišlo.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 04.07.2016 06:36
Re: Frantisek  

Nevim. Videl jsem to s tot propiskou na netu, ale nezda se mi to. Proto ale taky zamykam oba jezdce, resp u meho kufru tri (jeste od jedne kapsy) dohromady a na to by podle videa propiska fungova nemela. Ale ........ Skutecne jsme zatim problemy nemeli. Az na spinavy kufr, nalomena kolecka a urvane jmenovky. Ale to je asi to nejmensi.

Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 22:36 109.60.84.***
Arnostek  

Divej to jsou spekulace.. ale jako je to mozny ale zase aby ti balili alobalem :D

Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 21:55 109.60.84.***
Frantisek  

No pry to delaji tak ze ti rozjedou propiskou zip a a pak to zadelaji a nic nepoznas..

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 22:19 176.74.128.***
Re: no :D  

Tak to jo, to jsem netusil. ale zatim se mi nestalo ze by mi nejak poskodili muj kufrik ze skorepiny. :) a to s nima zachazi jak cunata :)

Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 16:54 93.91.154.***
Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 08:52 158.255.26.***

My máme skúsenosť, že v destináciách, kde sa robí námatková kontrola batožiny (napríklad Kuba, ale aj Viedeň pri prílete ...) vyberali si tých s kuframi, ktoré mali omotané igelitom.

:-) :-) :-)

Sally 23.06.2016 07:34

Nikdy nic a kufry jsme nikdy neomotávali. Jestli se chce někdo do kufru dostat, tak se dostane i přes to omotání. Ten igelit akorát tak zabrání většímu poškození při manipulaci, ale nikdy proti vykradení.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 22:42 176.74.128.***
no :D  

Nam se teda nic takoveho nestalo meli jsme ho omotany igelitem zamek podtim. nekde to tak je no prece jen turecko a tady ty zeme :D

Dafne202 20.05.2016 14:04
Re: Prohrabaný kufr a chybějící zámek  

To nene? :D Letiště svěří manipulaci s majetkem cestujících, svých zákazníků, trestancům? Asi příště poletím už jen s nízkonákladovkou, a pěkně všechno do kabiny. :-))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.05.2016 16:12 90.178.213.***
Kufr  

Mne se zda ze cim luxusnejsi kufr tim vic se kradou :D Lepsi sehnat hezkej textilni kufr, ten vam nikdo neukradne, poridit zamky a pohoda. Hezky kufry za dobry ceny jsem videla ten na nejkufry.cz

Zpět na všechny diskuze