A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Prodám zájezd do Egypta

31.01.2012 20:51:40 | veronika.8
veronika.8
Prodám zájezd pro jednu osobu do Marsa Alam- Egypt, hotel Sol Y Mar dar el Madina, 14.2.-21.2.2012, all inclusive odlet z Vídně, ale doprava z Prahy do Vídně je zdarma. Původní cena 638 EUR ...... prodám za 500EUR(případně po domluvě) + uhradím přepis na jinou osobu. Prosím kontaktujte mě, kdyby jste měli zájem. Mail: veronika.8@seznam.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 01.02.2012 19:51
admin  

Dobry den, diskuze neni zatim inzertni - na cas vam tu inzerat muzu nechat, ale napiste mi prosim, kdyby uz nebyl aktualni. Diky a preji hezky den!

• Anonym (6)
veronika.8 31.01.2012 20:51
Prodám zájezd do Egypta  

Prodám zájezd pro jednu osobu do Marsa Alam- Egypt, hotel Sol Y Mar dar el Madina, 14.2.-21.2.2012, all inclusive odlet z Vídně, ale doprava z Prahy do Vídně je zdarma. Původní cena 638 EUR ...... prodám za 500EUR(případně po domluvě) + uhradím přepis na jinou osobu. Prosím kontaktujte mě, kdyby jste měli zájem. Mail: veronika.8@seznam.cz

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze