A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

prodám svoji dovolenou.Bulharsku-slunečné pobřeží

28.06.2011 14:37:20 | denous
denous
měli jsme jet s přítelem,ale z pracovnách důvodu nemůže, a storno u cestovky je moc drahé. takže nabízím:

Bulharsko-Hotel Sunny Victory***- 23.7-3.8 (12dní)-autobusem-bez stravy(Bulharsko je velice laciné)
Pro 2 osoby
cena na osobu je 7668kč
jako dárek přidám Novou Navigaci v hodnotě 2500kč ZDARMA (Navigace Navigon 20 Easy CE)
Při rychlém jendání sleva!!

Je to od CK Juhasz. Nevím co vím dodat. kdyby něco ptej te se.
Pojištení a místenky v ceně!

Děkuji předem administrátorům, že mi pomůžou a nesmažou to:)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
denous 29.06.2011 21:32
Re: prodám svoji dovolenou.Bulharsku-slunečné pobřeží  

Po vaší odpověďi už nejspíš ne :-\ :-[.
Já prodávám za cenu jakou jsem koupila a to first moment, lasty asi budou levnější no..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
hardy 29.06.2011 18:24
Re: prodám svoji dovolenou.Bulharsku-slunečné pobřeží  

musím reagovat. Bulharsko Sozopol,Kiten,Primorsko ,stačí si vybrat hotel na deset dní autobusem ,bez stravy za 4450 Kč. Záměrně neuvádím cestovku aby to neznělo jako reklama. Tudíž tato cena o 3000 Kč dražší se mně zdá víceméně přemrštěná.Za tuto cenu jsem tam letecky se stravou.Přesto Vám přeji at dobře prodáte H. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
admin2 28.06.2011 17:00
admin  

Dobry den, nesmazeme, nebojte. Diskuzni tema ale musim podle pravidel zamknout, coz udelam az se vice priblizi vas termin odletu. Jinak ale zajemce prosim, aby psali uzivatelce na profil a uzivatelku denous, aby mi pripadne napsala, ze uz zajezd prodala. Diky moc a preji hodne stesti!

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
denous 28.06.2011 15:37
prodám svoji dovolenou.Bulharsku-slunečné pobřeží  

měli jsme jet s přítelem,ale z pracovnách důvodu nemůže, a storno u cestovky je moc drahé. takže nabízím:

Bulharsko-Hotel Sunny Victory***- 23.7-3.8 (12dní)-autobusem-bez stravy(Bulharsko je velice laciné)
Pro 2 osoby
cena na osobu je 7668kč
jako dárek přidám Novou Navigaci v hodnotě 2500kč ZDARMA (Navigace Navigon 20 Easy CE)
Při rychlém jendání sleva!!

Je to od CK Juhasz. Nevím co vím dodat. kdyby něco ptej te se.
Pojištení a místenky v ceně!

Děkuji předem administrátorům, že mi pomůžou a nesmažou to:)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze