A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Proč

21.05.2014 15:08:21 | Jura A
Jura A
Vážený administrátore, kam zmizely diskuse z Madeiry ( vlastně i z Portugalsak a Španělska, nevím jak jinde?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 27.12.2016 11:29
Re: velikost fotografií  

Dobrý den Juro,

děkujeme za vzkaz i přání pěkných Vánoc (to už nestihneme, ale přejeme aspoň pěkný konec roku a vstup do toho nového). Co se týče velikosti nahrávaných fotek na profil, předala jsem prosbu kolegům. Mrzí nás, že je v tuto chvíli nahrávání fotek uživatelsky nepříjemné, pokusíme se s tím něco udělat.

Jali: Pomohla by mi i zpráva od Vás, co je konkrétně problém při nahrávání recenzí. Jak víte, web byl prodán a máme částečně nový tým, který se rozkoukává.

Zdraví Zuzka

jali 24.12.2016 13:09
Re: velikost fotografií  

už jsem dávno vzdala vkládání fotek a recenzí,nemám na to nervy

• Anonym (2)
Jura A 24.12.2016 07:45
velikost fotografií  

Vážený admine /zuzko ), nedalo by se něco udělat s omezením velikosti fotografií pro vkládání do profilu? Nechce se mi ( a asi nebudu sám ), fotky nějak zmenšovat ( kdoví, jestli bych věděl jak ), a když vložím cca 40 fotek z mobilu, zůstanou tam kvůli omezení třeba jen tři. Anebo, nedal by se vložit nějaký instrument, který by na kliknutí či dvě vložené fotky na příslušnou velikost upravil sám ?
Snad by šlo o zlepšení..
Dík a hezké Vánoce
Jura A

admin2 21.05.2014 15:26
admin  

Dobrý den,

šlo o technickou chybu, omlouváme se. Zdraví Zuzka

Jura A 21.05.2014 15:08
Proč  

Vážený administrátore, kam zmizely diskuse z Madeiry ( vlastně i z Portugalsak a Španělska, nevím jak jinde?

Zpět na všechny diskuze