A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

příruční zavazadlo s Emirates

05.02.2014 14:37:08 | ruzenal
ruzenal
Ahoj, našla jsem spoustu odkazů ohledně zavazadel, ale nebylo tam přesněji to co hledám.
Letime s emirates do Austrálie a našla jsem, že je povoleno pouze 1 příruční zavazadlo a Já nevím, jestli musím foťák a připadne notebook nacpat do toho zavazadla anebo jestli to muzu mít v ruce .
poradíte mi někdo?
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
delfin_brb 23.04.2014 17:04
Re: příruční zavazadlo s Emirates  

Ja jsem videl, jak jedna pani z mnoha v Praze vazila, ale nezaznamenal jsem nejaky konflikt. Mel jsem pomerne dlouho prestavku v Dabai a tam jsme nevidel, ze by u nejakeho odletu pred letadlem delali na posledni chvili nejakou kontrolu. Rozmery mi nikdo nikde nekontroloval. Naopak. Diky trapne kontrole v Dubai jsem provezl lahev vody az do Prahy.

schnauzer 22.04.2014 11:51

Právě jsme absolovovali cestu Praha - Dubai - Bangkok a zpět. V ekonomické třídě má být jedno zavazadlo do 7 kg na palubu. Měla jsem malý kufřík, manžel batoh. Notebook jsem držela v ruce, protože stejně ho chtěli vyndat při kontrole.Váha je nezajímala ani při jednom odbavení. :-)

Malatí
19.02.2014 12:53 85.70.202.***

Tak bohužel dle nějakého nového nařízení začali Emirates kontrolovat zavazadla velmi striktně - jak do váhy tak hlavně do rozměru. Notebook, foťák a dámská kabelka by se ale i přesto neměly počítat jako další zavazadlo.

Neregistrovaný uživatel
16.02.2014 18:01 37.188.239.***

dik za info. Trosku jsem se bal, co se bude dit, kdyz budu pres vahu s batuzkem. Preci jen objektivy jsou tezky a do kufru je odmitam dat :)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2014 07:42 109.80.36.***

Nikdy se mi nestalo, aby mi při letu s Emirates nĕkdo striktnĕ kontroloval příruční zavazadlo ... kromĕ postavení na váhu. Ty,ty,ty ... zvednutý prst byl pouze, když můj kufr mĕl cca 15 kg, ale šlo se dál. Malý batoh na zádech a notebook mám vždy, to snad ani nepočítají za zavazadlo.

Neregistrovaný uživatel
06.02.2014 14:11 147.32.195.***

Melo by se to vse vejit do jednoho zavazadla a to by nemelo presahnout 7kg. Zalezi na mire. Nekomu se vejde fotak do kapsy, nekomu zabere cely batoh. Kdyz budes chodit s notasem po letisti v ruce a fotakem na krku, nikdo nic nerekne.

Jediny, co se kontroluje, jsou rozmery zavazadla a tam muzou chtit, aby jsi fotak i notas nacpala do prirucniho, ale muzou to ignorovat. Proste je v tom lidsky faktor :).

ruzenal 05.02.2014 14:37
příruční zavazadlo s Emirates  

Ahoj, našla jsem spoustu odkazů ohledně zavazadel, ale nebylo tam přesněji to co hledám.
Letime s emirates do Austrálie a našla jsem, že je povoleno pouze 1 příruční zavazadlo a Já nevím, jestli musím foťák a připadne notebook nacpat do toho zavazadla anebo jestli to muzu mít v ruce .
poradíte mi někdo?
Děkuji

Zpět na všechny diskuze