A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Příruční zavazadlo Emirates

21.09.2015 10:05:09 | Frenkygo@gmail.com
Frenkygo@gmail.com
Ahoj všem,

Letim v lednu s emirates do bangkoku a mam otazku na znalé, v pravidlech příručního zavazadla jsou dane rozmery 55x38x20 ale kousek pod tim ve vylukachh informace o kufrech na koleckach kde resi celkovou velikost souctem rozmeru na 114cm a ted otázka. ., mam zavazadlo o rozmerech 55x35x23 takze soucet pohoda ale rozmer stran ne .., resi to emirates ? Nebo si mam radsi koupit novej kufr a byt v klidu.?

Diky za reakce
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 03.01.2017 18:43
Re: eura nebo dolary  

Proč se tu řeší rupie?

Neregistrovaný uživatel
03.01.2017 07:57 123.231.111.***
Re: eura nebo dolary  

To co tu píšeš jsou nesmysly, jsem na SL potřetí a tvrdit takový plácance. Za prvé 100 rupii je cca 16-17 kč , nevyplatí a ani neuznávají jinou měnu mimo nějakých resortů. Ano za cca 10 000-14000 rupii seženu auto pro 6-8 osob na den ale objede se mnou tak 200-250 km což je tak 1\50ostrova . Na to abyh viděl jen základní věci bych potřeboval cca 14 dnů neustálého cestování , myslet si že objedu ostrov za pár dnů je scestné. Benzin stojí dnes okolo 117 rupií litr takže náklady jsou minoritní. Kartou se dá platit pouze v supermarketu , restaurace a obchody chtějí hotovost.

Neregistrovaný uživatel
03.01.2017 07:46 123.231.111.***
Re: Příruční zavazadlo Emirates  

Vubec \to nikdo nereši u emirates je jim to fuk

Neregistrovaný uživatel
30.12.2016 17:36 93.91.154.***
Re: přestupy u emirates  

ale za ty mile se da fakt hodne penez usetrit - je to bomba

schnauzer 30.12.2016 17:22

Díky za upozornění na ty poplatky :-) Já jsem letenky kupovala do Bangkoku pro dvě skupiny za sebou na začátku června na leden 2017 a ještě v září jsem přehodila místa, jak kdo chtěl. Tohle je tedy od října nové. Ale i tak máme letenky ve flex.

Neregistrovaný uživatel
30.12.2016 16:44 81.200.57.***

Je to tak...
S platností od 03.10.2016 zavádí Emirates nově poplatek za výběr sedadel u tarifů Economy Class Special a Economy Class Saver. Výběr sedadel u těchto kategorií tarifů bude i nadále zdarma při online odbavení 48 hodin před odletem.

Já kupovala letenky v listopadu na březen 2017- Maledivy. Protože si ráději vybírám místa dopředu,tak jsem si koupila letenku ve třidě economy flex....

Evelína 29.12.2016 22:42

Jitko, letenky jsem kupovala přímo u Emirates. Pokud si tam zadám rezervaci sedadel, tak mi to vyskočí za těch 650,- Kč. Myslím, že to mají jako novinku od podzimu. Změna jídla je zdarma, ale jsou tam v nabídce takové menu jako hinduistické, vegetariánské, dietní, dětské a pod., takže to nechám na ten standart.

Jitka 29.12.2016 21:59

Evelíno - tuto částku po Tobě chce prodejce letenky nebo přímo Emirates? Zkusila sis to rezervovat sama přímo na stránkách Emirates? https://www.emirates.com/cz/czech/help/faq/286745/can-i-reserve-seats-for-my-emirates-flights-and-how-do-i-do-this
Když jsme s nimi tehdy letěli na Srí Lanku, tak jsme si tam navolili zdarma a sami místa a i jsme si zvolili, jaké chceme jídlo (to by snad taky mělo jít).

Opakovaně jsem v poslední době kupovala letenky u Letušky (Asiana), u Turkish Airlines byla rezervace míst i výběr jídla možná dva měsíce před odletem a zdarma. Nyní mám koupené letenky Ethiopian Airlines na srpen, rovnou šly zdarma navolit i místa a jídlo. A zařídil mi to rovnou kontaktní pracovník z Letušky (Asiany), já si jen do e-mailu napsala, co by se mi líbilo. A co se týká jídla, tak když si zvolíš seafood, tak třeba u Turkish Airlines jsme dostali lososa s bramborama a jako salát uzenýho lososa po studenu, to jen pro příklad.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2016 20:16 93.91.154.***

online odbaveni 2 dny jsou porad stejne

Evelína 29.12.2016 18:05

Do Colomba rezervace místa za 650,- Kč, zdarma 48 hodin před odletem.

Zpět na všechny diskuze