A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

příruční zavazadlo do letadla

29.07.2012 20:12:30 | K2568
K2568
Přemýšlím, že bych jela jen s batohem (30litrů), žádnej jinej bágl, takže bych si batoh vzala batoh jako přiruční zavazadlo. Na internetu jsem četla, že jsou rozměru příručního z. - 50x40x20 (někde 55x45x25), Váha 10kg. Batoh jsem oměřila a měl by se vpoho vejít. Cestuje někdo z vás taky tak, jak se chystám. není problém u kontroly. A co třeba (tekuté mýdlo, šampon), je možné vzít do letadla?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 20.03.2017 22:01
Re: příruční zavazadlo do letadla  

Ziletkovy strojek zrovna není dobrý nápad.A rozhodně dodržet 100 ml.Ale v malé lahvicce nebo tube. Ne třeba pulku 200 ml plastové flašky.To se bere za celou.

• schnauzer
Ja56 20.03.2017 19:34

Před pár lety při přestupu v Curychu se všechny příruční batohy a kufříky musely vejít do rámu, pár lidí mělo problém :-(. Já ho tam s odřenýma ušima narvala, ale ten člověk u rámu obracel oči v sloup :-)

Neregistrovaný uživatel
20.03.2017 18:59 89.103.105.***

max na osobu litr, tzn. např.10x 100ml, né např 5x200ml.Maximální náplň je 100ml na jeden výrobek

kacabicka 20.03.2017 18:31

Chci se zeptat - ty tekutiny 1000ml, to je limit nebo muzu mit vic tech sacku, do kterych se to dava, napr. 2 o 1000ml? A co ziletkovy holici strojek? Letime s nizkonakladovkou jen s malym prirucnim zavazadlem a resim, jak to udelam. Budeme normalne u more, takze potrebuju nekam dat vsechny potreby, opalovaky a tak. Vim, ze se to tam da koupit, ale uplne se mi do toho nechce.

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 10:29 90.176.149.***
Co mít v báglu  

Zdravím, mohlo by se vám hodit: http://www.*****.cz/magazin/co-si-s-sebou-muzu-vzit-do-letadla/ v tom článku je pěkná infografika, co může a nemůže být :-)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 12:26 193.86.204.***

Tak tekutiny v příručním zavazadle mohou dohromady obsahovat pouze 1000 ml, tj. obsah jedné nádobky tekutiny může být maximalně 100 ml...
Jinak do odbavovaného zavazadla si už můžeš dát co chceš :)
No a problémy nebudou pokud neporušíš nic z tohoto článku:
http://www.luxuryhouse.cz/jak-se-chovat-nechovat-na-letisti-prosim-pripoutejte-se
(HAHA :-D ;-) ), Jinak se neboj ohledně velikosti zavazadla, ne všichni ho mají přesně, ale to se na letišti moc neřeší, spíše se řeší váha :)

Neregistrovaný uživatel
03.07.2016 22:26 109.60.84.***

ja taky tak cestuju a zadny jiny poplatky.. tady si vyberes krasne : http://www.nejkufry.cz/eshop/tasky-do-letadla

Sally 12.09.2014 06:49

Jasně, máš pravdu, záleží na společnosti, ale ať jsme letěli s TS, Smart Wings (TS), Jet2Com, Austrian Airlines - nikdy problém nebyl. S Easy jsme ještě neletěli, takže si budeme muset dát pozor, pokud bychom je využili.

Evelína 10.09.2014 20:49

No já bych řekla, že hlavně záleží na tom, s jakou leteckou společností letím. Vloni EasyJet jen jedno zavazadlo, takže jsem foťák musela nacpat do batohu.

• Sally
Sally 09.09.2014 19:32
Re: kolik zavazadel?  

Neměl by být problém. Normálně mám batoh na záda (o předepsaných rozměrech, v něm tablet, navigaci apod a přes rameno kameru v brašně s dokladama a dalším. Manželka má mimo batoh ještě kabelku. Nikdy nebyl problém. Vždy ale do předepsané váhy

Zpět na všechny diskuze