A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Príručná batožina

20.01.2009 21:13:50 | Barborka
Barborka
Ahojte.

Chcem sa opýtať tých, čo leteli teraz v poslednej dobe (najlepšie cez Sky) na ich skúsenosti s príručnou batožinou. Taška s notebookom a ešte jedna taška... prejde mi to..?.. Alebo ako príručnú batožinu môžem mať iba jeden kus batožiny?
Aké sú vaše skúsenosti? Mali ste s tým niekedy problém?

Ďakujem vám
B.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LudmilaU 15.03.2009 11:39
Príručná batožina  

U sky kabinové zavazadlo-kufřík na kolečkách povolených max.rozměrů,bez nebezpečných předmětů a kabelka či ruksáček pod sedadlo-bez problémů a bez příplatků.

katekat 08.03.2009 21:31
RE: RE: Príručná batožina  

Ahojte, pridam zkusenost s Ryanair. Vzdy si tisknu online check-in a tak mi prochazel kufr, ktery se vesel do zavazadloveho prostoru plus kabelka. Posledni dva lety po me tu kabelku chteli narvat do kufru, takze bacha na to, zacinaji to kontrolovat tesne pred nastupem do letadla. Aerlingus zatim nekontroluji. ;-)

David32
13.02.2009 08:01 83.208.168.***
RE: Príručná batožina  

Zdravim,
osobne jsem nikdy nemel,ale je to spis na dobre vuli letecke spolecnosti,protoze mnohe z nich maji v podminkach, ze muze byt jen 1 ks zavazadla.Radeji jsem si ale poridil takovy mensi kufrik na koleckach (s rozmery cabin luggage), kam se vejde notebook i spousta dalsich veci.

nada 31.01.2009 20:58
.  

Dostali jsme tento týden pokyny k letu na Floridu, přes Atlantu a tam stojí, že příruční zavazadlo nesmí mít více jak 18 kg a k tomu povolují jednu kabelku nebo cestovní tašku, videokameru, laptop nebo foťák.
Při ostatních letech jsme nikdy s příručním zavazadlem problém neměli, velikost ani váhu nesledovali, laptop musel jít na kontrolu vyndaný ze zavazadla, jednou tuším jsem musela vyndat i baterku.

Barborka 20.01.2009 21:13
Príručná batožina  

Ahojte.

Chcem sa opýtať tých, čo leteli teraz v poslednej dobe (najlepšie cez Sky) na ich skúsenosti s príručnou batožinou. Taška s notebookom a ešte jedna taška... prejde mi to..?.. Alebo ako príručnú batožinu môžem mať iba jeden kus batožiny?
Aké sú vaše skúsenosti? Mali ste s tým niekedy problém?

Ďakujem vám
B.

Zpět na všechny diskuze