A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

přidat fotografie z Tuniska - album

02.09.2012 19:21:12 | ajsa
ajsa
poradí mi někdo jak mám přidat fotografie do svého profilu? Myslím tím další album, nějaké tam již mám ale teď mi to nejde.Děkuji :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 04.09.2012 13:34
Re: admin  

Zdravím, zkoušela jste to i jinak? Například jít na hlavní stránce Orbion.cz na fotoalba a tam dát nahrát fotogalerii? Musíte být u toho samozřejmě přihlášená jako ajsa.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
ajsa 03.09.2012 21:08
Re: admin  

Kliknu na moje alba a potom přidat album, pak napíši název, termín a nahrát fotografii. Ukáže se mi prázdné okno a dole mám potvrdit uložení. V prázném okně je vlevo nahoře křížek a nic s tím nejde dělat.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
admin2 03.09.2012 19:59
admin  

Pro ajsa: Já vám poradím ráda :) jaký problém máte s nahráním dalšího alba prosím?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ajsa 02.09.2012 20:21
přidat fotografie z Tuniska - album  

poradí mi někdo jak mám přidat fotografie do svého profilu? Myslím tím další album, nějaké tam již mám ale teď mi to nejde.Děkuji :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze