A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Převod fotek bmp na jpg

30.04.2011 09:44:22 | Jarouš
Jarouš
Aby jsem mohl vytvořit novou fotogalerii potřeboval bych převést formát fotek bmp které jsem vytvořil z filmu na formát jpg.Nainstaloval jsem nějaké programy ale nějak si s tím nevím rady protože je to vše v angličtině.Má někdo zkušenost z převodem a poradí jak na to ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 02.05.2011 15:10
Re: Re: Re: Převod fotek bmp na jpg  

Dobry den, bohuzel mame chybu ve fotogaleriich, takze nyni prosim nic nenahravejte, muze se stat, ze se ty fotky vubec nezobrazi. Diky moc!

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
Jarouš 01.05.2011 13:03
Re: Re: Převod fotek bmp na jpg  

Děkuji za pomoc.Přišel jsem na jednoduchý způsob,dal jsem to jako upravit do Malování a uložil jako obrázek jpg :-)
Chtěl jsem to přidat do již vytvořené fotogalerie ale bohužel se to tam ještě neobjevilo. :'(

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
admin2 30.04.2011 13:09
Re: Převod fotek bmp na jpg  

Zdravim Jarouši, nemel by to byt takovy problem, jak se na prvni pohled zda - zkuste se podivat do nektere z internetovych poraden, napriklad zde se o tom pojednava:
http://www.milujemefotografii.cz/poradna-podle-vasich-potreb

preji pevne nervy a kdybych mohla pomoci, napiste mi vzkaz:)

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Jarouš 30.04.2011 10:44
Převod fotek bmp na jpg  

Aby jsem mohl vytvořit novou fotogalerii potřeboval bych převést formát fotek bmp které jsem vytvořil z filmu na formát jpg.Nainstaloval jsem nějaké programy ale nějak si s tím nevím rady protože je to vše v angličtině.Má někdo zkušenost z převodem a poradí jak na to ?

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze