A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Převedení letenky na jinou osobu

29.11.2013 21:22:42 | janula1
janula1
Prosím o info zda lze nějaký způsobem převést letenku na jinou osobu, než která ji zakoupila.
Občas se zde objevují nabídky a já mám taky jednu navíc. Zaplatili jsme je již v červnu 2013 na únor 2014. Teď víme, že jedna osoba nepoletí ale u spol . kde jsme je rezervovali a zaplatili nám bylo řečeno, že letenku můžeme pouze stornovat za dost velký poplatek. Máme náhradníka ,ale nemůže tuto letenku využít a let je již vyprodaný.Děkuji za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
k.m
29.11.2013 22:53 92.62.224.***
Re: Převedení letenky na jinou osobu  

záleží na tarifní třídě(za jakých podmínek byla letenka zakoupena) u nejlevnějších letenek(nejnižší třída např."promo";) není změna jména většinou možná

• Anonym (12)
  • Anonym (1)
janula1 29.11.2013 21:22
Převedení letenky na jinou osobu  

Prosím o info zda lze nějaký způsobem převést letenku na jinou osobu, než která ji zakoupila.
Občas se zde objevují nabídky a já mám taky jednu navíc. Zaplatili jsme je již v červnu 2013 na únor 2014. Teď víme, že jedna osoba nepoletí ale u spol . kde jsme je rezervovali a zaplatili nám bylo řečeno, že letenku můžeme pouze stornovat za dost velký poplatek. Máme náhradníka ,ale nemůže tuto letenku využít a let je již vyprodaný.Děkuji za odpověď.

• Anonym (17)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze