A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Přestup v New Yorku

26.01.2011 14:41:22 | Klárča
Klárča
Ahoj, v květnu bysme měli letět do Vegas, let bude s přestupem v New Yorku, kolik potřebuje průměrnej člověk na přestup? Vím že jsou tam nějaký větší kontroly, co jsem se dočetla tak budu muset vyzvednout zavazadlo a znovu ho odbavit? Letěla jsem už spoustukrát ale nikdy ne z přestupem. teď máme nabídku na letenky a tam bysme měli na přestup v NY 1 hodinu a 25 minut. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Oskarka 03.02.2013 13:13
Re: Přestup v New Yorku  

Taky jsem měla 1,5 hod na přestup v JFK a tak tak jsem to stihla. Dlouhá fronta před imigračním, potom rychle pro kufr a letět na jiný gate. Pro příště bych si asi dala větší časovou rezervu.

• Anonym (3)
miki
08.10.2012 10:09 62.24.93.***

Nesouhlasím, sice to není úplně relevantní zkušenost, ale brácha letěl do NYC přes Toronto (letenka PRG-JFK) a právě kvůli nutnosti znovuodbavení zavazadel v Torontu mu uletělo letadlo do NYC, měl také cca hodinu a půl na přestup.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Mesi 04.10.2012 19:40

Let už máte za sebou, ale snad třeba pro ostatní: Zavazadla je nutné vyzvednou a opět odevzdat (ani bych to nenazýval odbavením, pokud si vás nevyberou ke kontrole). Hodina a půl je hraniční termín, ale reálný. Nejprve fronta spolu s ostatními neameričany - ta zabere nejvíce času a pokud se to opravdu vleče, stačí říct kolem procházejícímu pracovníkovi imigračního, že máte navazující let. Samotná kontrola je spíše formalita - otisky prstů, pohled do kamery a pár jednoduchých otázek.

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
k.m cb
26.01.2011 17:11 92.62.224.***
RE: Přestup v New Yorku  

A pozor čtu moc rychle...tady se jedná o USA s tím nemám zkušenost a mám za to,že v Americe si musíte zavazadla při prvním přestupu znova odbavit(bez záruky je třeba si to ověřit) - v tomto případě je čas 1:25 na přestup stopro nereálný!

• Anonym (3)
  • Anonym (7)
k.m cb
26.01.2011 16:59 92.62.224.***
RE: Přestup v New Yorku  

Pokud je vše na jedné letence,tak se o zavazadla nemusíte starat a 1:25 na přestup by mělo stačit i když těsně.
Pokud ne a musela by jste vyzvedávat a znovu odbavovat zavazadlo,tak to nestíháte ani omylem.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Klárča 26.01.2011 13:41
Přestup v New Yorku  

Ahoj, v květnu bysme měli letět do Vegas, let bude s přestupem v New Yorku, kolik potřebuje průměrnej člověk na přestup? Vím že jsou tam nějaký větší kontroly, co jsem se dočetla tak budu muset vyzvednout zavazadlo a znovu ho odbavit? Letěla jsem už spoustukrát ale nikdy ne z přestupem. teď máme nabídku na letenky a tam bysme měli na přestup v NY 1 hodinu a 25 minut. Díky

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze