A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Přestup na letišti Milano Bergamo

18.07.2013 21:28:14 | Renata81
Renata81
Prosím nemáte někdo zkušenost s přestupem na letišti Milano Bergamo? Zvažuji let z Palerma do Bratislavy (popř. do Brna) se spol. Ryanair, ale na přestup je cca 35 minut. Nevím jak je letiště velké, mapu jsem také nikde nenašla a mám za to, že i když budeme mít odbavení přes internet a zavazadla pouze příruční do letadla, přijde mi to jako hodně krátká doba. Navíc budeme mít dvě malé děti - o to to může být komplikovanější. Díky za Vaše rady a zkušenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Renata81 18.07.2013 22:28
Přestup na letišti Milano Bergamo  

Prosím nemáte někdo zkušenost s přestupem na letišti Milano Bergamo? Zvažuji let z Palerma do Bratislavy (popř. do Brna) se spol. Ryanair, ale na přestup je cca 35 minut. Nevím jak je letiště velké, mapu jsem také nikde nenašla a mám za to, že i když budeme mít odbavení přes internet a zavazadla pouze příruční do letadla, přijde mi to jako hodně krátká doba. Navíc budeme mít dvě malé děti - o to to může být komplikovanější. Díky za Vaše rady a zkušenosti.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze