A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Překrásné

29.12.2011 01:28:19 | Katynka1
Katynka1
Všechny fotky z vašich alb z Madeiry jsou naprosto úžasné. Opravdu kouzelné, krásně zachycené a ta hřebenovka!!!:-) Obdivuji (((clap))) Chystáme se tam květen/červen 2012 a už se nemůžu dočkat. Zatím sháníme informace, chceme jet bez cestovky, a hledáme inspiaci. Museli jste si to krásně užít, viděli jste toho opravdu hodně a počasí Vám také přálo. Pokud máte nějak dobrou radu, prosím podělte se - a nevíte náhodou jak je to se stanováním? Četla sem , že je to možné, pokud to nebude chráněná oblast nebo soukromí pozemek.
V profilu máte, že se chystáte 2012 na Slovinsko. Mi byli letos, a paráda! Hlavně Trilav,pokud se na něj chystáte, výhled je úžasný :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pola 22.05.2012 18:13

Máte krásné, nevšední až profesionální fotky, děkuji za krásnou podívanou , osvěžila jsem si vlastní pobyt. (((clap)))

• Anonym (24)
  • Anonym (27)
Katynka1 29.12.2011 01:44
Re: Překrásné  

Omlouvám se za překlepy, Trilav je Triglav! Atd.

• Anonym (18)
  • Anonym (20)
Katynka1 29.12.2011 01:28
Překrásné  

Všechny fotky z vašich alb z Madeiry jsou naprosto úžasné. Opravdu kouzelné, krásně zachycené a ta hřebenovka!!!:-) Obdivuji (((clap))) Chystáme se tam květen/červen 2012 a už se nemůžu dočkat. Zatím sháníme informace, chceme jet bez cestovky, a hledáme inspiaci. Museli jste si to krásně užít, viděli jste toho opravdu hodně a počasí Vám také přálo. Pokud máte nějak dobrou radu, prosím podělte se - a nevíte náhodou jak je to se stanováním? Četla sem , že je to možné, pokud to nebude chráněná oblast nebo soukromí pozemek.
V profilu máte, že se chystáte 2012 na Slovinsko. Mi byli letos, a paráda! Hlavně Trilav,pokud se na něj chystáte, výhled je úžasný :)

• Anonym (28)
  • Anonym (22)
Zpět na všechny diskuze