A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pravidla soutěže

17.03.2016 18:13:28 | Jitka
Jitka
Jak si tak čtu v těch pravidlech soutěže, tak musím říct, že se vám zase nepovedly. Co to má být to omezení hlasování na 1 hlas z téže IP adresy denně? Přemýšlel někdo, než to tam napsal?
Slyšeli jste někdy o tom, že skutečná IP adresa počítače, ze kterého se hlasuje, je privátní a zvenčí neviditelná, při každém hlasování je identifikována pouze veřejná IP adresa routeru poskytovatele internetu, ke kterému je hlasující počítač připojen? U nás má třeba stejnou IP adresu pomalu půlka města a několik okolních obcí.
Podobná podmínka pro hlasování je diskriminující a úplná blbost.
Tady je to docela pěkně popsané, když tak to dejte přečíst těm vašim umělcům, co navrhovali pravidla:
http://mysenevzdame.cz/soutezime-na-internetu-cejchan.pdf
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 18.03.2016 15:43
Re: Pravidla soutěže  

Když jsem si klikla na seznam diskuzí, tak mi tam tento komentář naskočil jako nové vlákno do diskuze. A večer tam ještě byl. Zkuste to na něčem jiném otestovat, proč to tak dělá.

admin2 18.03.2016 14:58

Dobrý den,

přeposílám Váš komentář kolegům. Jinak toto není v nových diskuzích, je to vlákno komentářů pod článkem o soutěži. Kde ho vidíte jako novou diskuzi, prosím?

Zdraví Zuzana

Jitka 17.03.2016 18:24

Zuzano - další připomínka, já jsem nezakládala nové diskuzní vlákno, ale reagovala jsem pod soutěží. Ach jo.

Jitka 17.03.2016 18:13
Pravidla soutěže  

Jak si tak čtu v těch pravidlech soutěže, tak musím říct, že se vám zase nepovedly. Co to má být to omezení hlasování na 1 hlas z téže IP adresy denně? Přemýšlel někdo, než to tam napsal?
Slyšeli jste někdy o tom, že skutečná IP adresa počítače, ze kterého se hlasuje, je privátní a zvenčí neviditelná, při každém hlasování je identifikována pouze veřejná IP adresa routeru poskytovatele internetu, ke kterému je hlasující počítač připojen? U nás má třeba stejnou IP adresu pomalu půlka města a několik okolních obcí.
Podobná podmínka pro hlasování je diskriminující a úplná blbost.
Tady je to docela pěkně popsané, když tak to dejte přečíst těm vašim umělcům, co navrhovali pravidla:
http://mysenevzdame.cz/soutezime-na-internetu-cejchan.pdf

Zpět na všechny diskuze