A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Praha Ruzyně --> Thira, Santorini

20.06.2009 17:49:30 | rechtacipytlik
rechtacipytlik
Ahojte všichni,
30.6. letím do Řecka na Santorini z Prahy, jenomže si nejsem jista, jestli to z Prahy létá přímo do Thiry, či s přestupem?? Nikdy jsem na Santorini nebyla a ani nikdy nepřestupovala, tak nevím a chtěla jsem se zeptat.
Děkuji všem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.08.2014 10:23:51 78.99.57.***
letecka spolocnost  

Prosim mate niekto osobne skusenosti s ETHIOPIAN AIELINES??? Dakujem za info SISA

rechtacipytlik 21.06.2009 10:00:06
RE: RE: Praha Ruzyně --> Thira, Santorini  

UUUF..jsem se lekla, že bych přestupovala.. Děkuji moc :)

Tonda 2 21.06.2009 00:47:30
RE: Praha Ruzyně --> Thira, Santorini  

Pravděpodobně máš koupený zájezd(letenku) s nějakou českou cestovkou a bude se tedy jednat o charterovou dopravu(let objednaný a zaplacený cestovkou ).Přestupovat určitě nebudeš,ale mezipřistání je možné a to jak v ČR tak i ve Středomoří.Flexibilita charterového letu,zvláště v českém kontextu je docela vysoká :-D .Rozhodně z cesty nemusíš mít žádné obavy...

• Anonym (1)
rechtacipytlik 20.06.2009 17:49:30
Praha Ruzyně --> Thira, Santorini  

Ahojte všichni,
30.6. letím do Řecka na Santorini z Prahy, jenomže si nejsem jista, jestli to z Prahy létá přímo do Thiry, či s přestupem?? Nikdy jsem na Santorini nebyla a ani nikdy nepřestupovala, tak nevím a chtěla jsem se zeptat.
Děkuji všem :)

Zpět na všechny diskuze