A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pracovat na dálku u moře - tipy na lokalitu (s dítětem)

22.06.2015 13:22:27 | Wolfin
Wolfin
Zdravím všechny cestovatele! Můj manžel pracuje už delší dobu z domu, potřebuje k tomu pouze PC a Internet a tak jsme si začali pohrávat s myšlenkou, proč nezkusit pracovat z místa, které bude pro nás zároveň dovolenou. Já sama jsem na mateřské dovolené, dítěti budou v době plánovaného odjezdu 3 roky. Sami jsme ale kromě evropských zemí nikam dále nevyjeli, nemáme žádné zkušenosti a proto bych byla ráda za Vaše případné tipy na lokalitu, v podstatě kdekoliv na světě. Odjezd plánujeme na březen 2016, třeba na 3 měsíce. Ideálně byt/domeček s kuchyní, kde po tu dobu zakotvíme s tím, že přes týden by manžel pracoval, odpoledne moře, surfing, potápění..V blízkosti obchůdky, trhy, lékaři, to, co by člověk potřeboval k běžnému životu s dítětem. Nejsme žádní velcí dobrodruzi, s prckem si to už ani nechceme dovolit, prostě spíše pohoda, zázemí a bezpečí. Nevím, jestli nechci moc, ale pokud by se nějaké takové místo našlo, tak škoda ho nevyužít ;).
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.06.2015 22:02 85.75.108.***
Re: Pracovat na dálku u moře - tipy na lokalitu (s dítětem)  

Prave pre moznost spoznania inej kultury je Thajsko super volba. V Grecku v marci mozete akorat drkotat zubami nie sa kupat...

denasu 24.06.2015 12:24

Thajsko je krásná země, ale z kulturního hlediska bych přecejen radila to Řecko :)

• Anonym (2)
Jaso
23.06.2015 18:45 158.255.26.***

Úplne súhlasím. Nájsť lacnú letenu a už len letieť.

:-) :-) :-)

schnauzer 22.06.2015 22:07

Pokud chcete odjet v březnu, tak asi Řecko nebude splňovat představu o odpoledním koupání. Já bych radila Thajsko. Teplo, slušné ceny za ubytování i jídlo pro dospělé i prcka, spojení pes internet funguje spolehlivě. Bezpečnost v naprosté pohodě. A zdravotní péče nemá chybu. To je z vlastní zkušenosti. :-)Jen se nebát. Tato země vám poskytne nejen co potřebujete ze životního standartu u nás, ale dá i něco navíc . pohodu, optimismus , víru v lidi,.... a jedno mínus - budete se tam holt muset vracet. Jako naše rodina už dvacet let. ;-)

• Anonym (4)
denasu 22.06.2015 16:35

Zkuste Řecko:)

marbes 22.06.2015 16:30

Zkuste si pročíst web http://vitavalka.cz/karavan-05-digitalni-nomad-a-rodina.php
Myslím, že hlavně pro Vás je to zajímavé a inspirativní počtení. :-)

Wolfin 22.06.2015 14:22
Pracovat na dálku u moře - tipy na lokalitu (s dítětem)  

Zdravím všechny cestovatele! Můj manžel pracuje už delší dobu z domu, potřebuje k tomu pouze PC a Internet a tak jsme si začali pohrávat s myšlenkou, proč nezkusit pracovat z místa, které bude pro nás zároveň dovolenou. Já sama jsem na mateřské dovolené, dítěti budou v době plánovaného odjezdu 3 roky. Sami jsme ale kromě evropských zemí nikam dále nevyjeli, nemáme žádné zkušenosti a proto bych byla ráda za Vaše případné tipy na lokalitu, v podstatě kdekoliv na světě. Odjezd plánujeme na březen 2016, třeba na 3 měsíce. Ideálně byt/domeček s kuchyní, kde po tu dobu zakotvíme s tím, že přes týden by manžel pracoval, odpoledne moře, surfing, potápění..V blízkosti obchůdky, trhy, lékaři, to, co by člověk potřeboval k běžnému životu s dítětem. Nejsme žádní velcí dobrodruzi, s prckem si to už ani nechceme dovolit, prostě spíše pohoda, zázemí a bezpečí. Nevím, jestli nechci moc, ale pokud by se nějaké takové místo našlo, tak škoda ho nevyužít ;).

Zpět na všechny diskuze