A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Práce na jihu 2014 - Ibiza/Mallorca/Řecko

20.04.2014 23:19:03 | crazy_blonde
crazy_blonde
Ahoj,

hledám parťačku na cestování za prací a zábavou,
s odjezdem nejlépe v květnu 2014.
Místo bychom ještě vybraly, ale určitě by to byla jižní Evropa - moře, sluníčko, zábava, spousta usměvavých lidí a nezapomenutelná atmosféra.
Na místě bychom hledaly
práci typu - bar, restaurace,kavárny, PR apod.
Kdo má tu správnou odvahu nebo třeba i zkušenosti a již takhle jezdí, určitě se ozvěte!
Já už jezdím na jih několik let, jen nechci letos sama. Ve dvou se to líp
táhne, je víc srandy a snadněji se shání ubytování.
Kdo má chuť prožít nezapomenutelné léto, ozvěte se a pokecáme.
Věkově je mi to jedno, lidi 20-30 let, duchem mladí, open-minded, mající rádi trošku dobrodružství,
a hlavně se smyslem pro humor.8-)
Napište sem do diskuze a pak se zkontaktujeme.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Makkyy 09.07.2014 20:40
Re: Práce na jihu 2014 - Ibiza/Mallorca/Řecko  

Vycestovala jsi někam?? :)

Neregistrovaný uživatel
23.04.2014 00:20 193.86.245.***

Ahoj,

školu chápu, já když jela do Řecka poprvé, tak jsem taky ještě byla studentka
no a sehnat práci v půlce srpna byl celkem zázrak, ale to bylo i blbou lokalitou.
Nejlepší práce si vychytají lidi právě v květnu-červnu (záleží kdy začne sezona), pak už jen podniky nabírají a propouští lidi dle toho jak busy to je či není. Tam je to normál, že se staff točí kliďo i po týdnu, pokud někde neuspěješ tak jdeš jinam.:D
Já hádám, že ideální odjet je na přelomu května/června -třeba pro Řecko.
Ale nejradši bych někde vegetila už od května.:D
O Ibize či Mallorce a práci tam nevím nic moc a ani jsem nenašla moc článků, to tak leda se sebrat, odjet a pak se uvidí. >:) Akorát teda asi náklady budou větší.:/
Já to vidím, že pokud nenajdu někoho kdo může jet už teď někdy, tak jedu sama jako ostatně už několikrát..Jen se hrozím počáteční nudy..:D

Tereza Šmejsová
21.04.2014 10:22 109.107.214.***

Ahoj,

je mi 20 let a do něčeho takového bych ráda "šla"! Bohužel ještě studuji a tak je to s tím květnem všelijaké. Pokud by ale bylo možno odjet např. v půli července, kdy budu mít po praxích, apod., můžeme prožím 2 měsíce společné zábavy! :)

crazy_blonde 21.04.2014 00:19
Práce na jihu 2014 - Ibiza/Mallorca/Řecko  

Ahoj,

hledám parťačku na cestování za prací a zábavou,
s odjezdem nejlépe v květnu 2014.
Místo bychom ještě vybraly, ale určitě by to byla jižní Evropa - moře, sluníčko, zábava, spousta usměvavých lidí a nezapomenutelná atmosféra.
Na místě bychom hledaly
práci typu - bar, restaurace,kavárny, PR apod.
Kdo má tu správnou odvahu nebo třeba i zkušenosti a již takhle jezdí, určitě se ozvěte!
Já už jezdím na jih několik let, jen nechci letos sama. Ve dvou se to líp
táhne, je víc srandy a snadněji se shání ubytování.
Kdo má chuť prožít nezapomenutelné léto, ozvěte se a pokecáme.
Věkově je mi to jedno, lidi 20-30 let, duchem mladí, open-minded, mající rádi trošku dobrodružství,
a hlavně se smyslem pro humor.8-)
Napište sem do diskuze a pak se zkontaktujeme.

Zpět na všechny diskuze