A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Galateu

30.01.2008 09:58:29 | Jan Rosol
Pozor na tuto cestovku. Asi jsme měli i trochu smůly, ale nadstardandní ubytování ve "vykradeném" apartmánu stálo opravdu za to. Výhled do Shrekovi bažiny, brouci jak pětikoruny, v apartmánu, kde měla být pračka, TV atd. nebyly ani hluboké talíře, o např. lampičce u postele ani nemluvě. Vedle od stejné CK rodina z Ostravy, přemístila se tam ze zatracovaného Bibione a kdyby mohla (nebyli tam autem) ujela by jako my po třech dnech. Na zprávu o stavu tohoto úžasného pobytu z CK Galatea nereagovali. Již nikdy s CK Galatea ani přes www.zajezdy.cz. Tam mi to užásňákovo dohodili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mikiki
25.12.2010 10:00 83.240.19.***
asi jak kde a kdo  

S GALATEOU jsem letos jel již po 4 do Chorvatska a po zkušenostech s jinou CK z Brna jsem u této ocenil to, že bylo splněno, co bylo slíbeno. Zádrhele jsou všude, ale tady se je alespoň řešili. Je mi líto,pokud měl někdo problémy, ale já jsem problém meměl.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
ea
29.07.2010 17:56 89.190.90.***
RE: Gargáno kem Arcebolano  

před týdnem jsem se vrátila a bylo to super.Nádherný kemp,stany klasika, všude palmy a Vieste jsem si zamilovala.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mates123456
06.06.2010 10:42 89.111.98.***
Gargáno kem Arcebolano  

Dobrý den byl jste někdo s touto cestovkou na dovolené v Itálii na Gargánu v kempu Arceboláno?? A jaké máte s touto ck zkušenosti??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ROMAN V. Z ORLOVE
21.03.2010 16:26 86.164.96.***
Dobré zkušenosti  

TAKY JSEM TAM JEZDIL Z RODINKOU,,,ALE JIZ DRIVE 1998 ATD..BYL TAM NADHERNY KLID,MALO LIDI JEDNA CESTOVKA A TO GALATEA.JA JEZDIL SOUKROMNE,DO STANOVEHO PRIVESU.BYLY TO DOBRE CASY. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MartinaG
12.09.2009 09:42 213.194.197.***
RE: Pozor na Galateu  

i já se přidám se svýma zkušenostma s touto CK! Až doposud jsem si myslela, že jsou v pohodě, ale opak byl pravdou.

V den odjezdu nám volal někdo z CK a neomaleným způsobem oznámil, že místo v 18h odjíždíme již v 14:30. Bylo 11h dopoledne a dovedete si představit, když jsme byli v práci a neměli ještě vše zařízené ty fofry.. navíc nám milý pán oznámil že je to náš problém, že si to máme nějak zařídit atd.
Dále pokračoval chaotický svoz a zmatky v Brně, kde jsme nemohli najít ani autobus, který nebyl označen a neschopný technický doprovod ani nedokázal odpovědět na otázku, kam vlastně jede.
Dále jsem měla v cestovní smlouvě uvedeno, že budu sedět v přední části autobusu z důvodu nevolnosti.. kde myslíte, že jsem seděla? Druhé sedadlo od konce v patrovém autobuse!!!
Ale to by člověk ještě překousl. To nejhorší nás teprve čekalo. Technický doprovod nám celou cestu neřekl nic k věci a mlel si samý kraviny, které nikoho nezajímali. V půl 6 ráno nás poté přišel vzbudit, že budeme vystupovat. Vysadil jen nás dva na zastávce v RIMINI (Itálie) a řekl nám, že snad máme mapku a že si to máme najít, že to tu někde bude! Tak podobně vysadil další 3 skupinky a odjel dál se zájezdem na palmovou rivieru. Po nějaké době bloudění a tahání kufrů jsme zjistili, že nás vysadil vlastně úplně někde jinde, než měl. Bylo to celkem 52 zastávek autobusem!!! Tak si to představte od 5:30 ráno bloudit v cizím městě a ještě být asi 20km jinde.. když jsme asi kolem 8:30 dorazili konečně svépomocí na místo, sdělila nám italská CK, že nás ubytuje až v 16h.. takže opět čekání.. naštěstí nám pohlídali věci a my se mohli alepsoň někam podívat, aby nám to uběho! Ubytováni jsme byli nakonec v 17h večer a to ještě pro nás nebylo rezervováno to ubytování, které pro nás jako že GALATEA zařídila. Takže nás ubytovali jinam. Naštěstí bylo ubytování jen pro nás dva a slušný.
Celý pobyt jsme si byli sami na vlastní pěst a musím říct, že to bylo i lepší..
děsili jsme se dokonce i odjezdu, ale naštěstí díky tomu, že si již z místa pobytu hodně lidí stěžovalo na to, jak nás vysadili atd. tak se o nás v den odjezdu postarala cestovní kancelář Atlantika, která tam má zázemí. Paní delegátka pro nás přijela až k místě pobytu a odvezla nás k nim do hotelu.
Odjezd naštěstí proběhl v pohodě (poslali tentokrát schopného delegáta), i když měli v autobuse pokaženou klimatizaci, na co si většina lidí stěžovala..
Tak to byli naše zážitky s touto CK! Prostě poprvé a naposled s touto CK!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iriska 08.09.2009 08:38
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu  

Vika1 - máte pravdu :-) já to myslela s velkým humorem, nadsázkou a ironií - proto tolik smajlíků :-P
Pěkný den

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vika1
07.09.2009 19:25 94.112.66.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu  

Tak jste mě vyvedl z konceptu, že jsem tam hned práskla chybu - samozřejmě má být - vždyť to jste mladodůchodce ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vika1
07.09.2009 19:21 94.112.66.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu  

No zcela jistě, vždyť do jste mladodůchodce a tato generace v 70 bude ještě pěkně zařezávat. Vzhůru k tyči. Hezký večer.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hugo 1
07.09.2009 19:15 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu  

Mně je 70 let, myslíte, že bych mohl mít u tyče nějakou šanci?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vika1
07.09.2009 18:10 94.112.66.***
RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu  

No Irisko, nevím, aby vás po zhlédnutí nějakého delegáta u tyče nepřešla chuť na cestování !! I když já teda měla , naštěstí, vždy jako průvodce nebo delegáty mladé muže.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze