A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 12:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
tut 29.10.2017 21:38
Re:  

vzp klub pevného zdraví .....když přečteš na stránkách vše se dozvíte...
kolik procent dolu z katalog ceny nebo z lastu. z katalogové ceny jde vždy jen jedna sleva buď katalogová nebo z vzp...last 5 procent u eximu

dále blue style taky z katalogové ceny a last je tam kolik dní dopředu se dá použít 6 procent , ale jen u prodejen blue style... předem prostudovat
o ostatních zatím nevím...
určitě Vám nebudou sdělovat jiné slevy.. to je ve Vašem zájmu si to zjistit, vždy si vše připravte dotazy než půjdete zájezd koupit ...... dále i jiné slevy jako i seniorská i u lastu...některé cestovky to dávají.. jen si vše připravit nám se to vždy vyplatí zdravím

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 18:59 89.103.105.***
Re:  

no na 11.11. to nic než last být nemůže :-)

Neregistrovaný uživatel
23.10.2017 20:35 89.176.45.***
Re:  

Tak pak dejte vědět, jak jste dopadla. Myslím si, že není jejich povinnost sdělovat, kde všude může zákazník přijít ke slevě, ale taky by se jim nic nestalo, kdyby se zmínili. Mě zase v CA překvapil dotaz, zda-li jsem už někdy s Eximem někam letěl, protože bych mohl mít klientskou kartu. Tak jsem odvětil, že ano, ale že jsem zájezd kupoval přes studentagency, načež mi bylo řečeno, že v systému mě nemají a hotovo. Nevím, jestli bych nějakou slevu s klientskou kartou dostal, ale doma jsem dohledal starou smlouvu (3roky) a dle referenčního čísla klientskou kartu mám. Nu teď už to neřeším, příště budu chytřejší. :-)

Evelína 21.10.2017 14:26
Re:  

Já spíš nechápu, že mi to neřekli v CA, kde jsem zájezd kupovala a sídlí asi tak 100 m od kanceláře RBP. Ještě se jich na to dojdu zeptat, myslím, že takový informace by říct měli.

Neregistrovaný uživatel
20.10.2017 22:25 89.176.45.***
Re:  

Není zač. Já to zjistil taky v nějakém tématu na facebooku, kde se bavili, jaké slevy kdo využívá a někdo se zmínil o VZP, tak jsem začal lustrovat i RBP a hle. Každá kačka dolů dobrá. :)

Evelína 19.10.2017 18:38
Re:  

Díky za info, jsem mohla ušetřit 15% kdybych to věděla :'( Cenu nevím, mají tam vždycky jen tu konečnou, asi je třeba se podívat do katalogu, kde je ta původní.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
19.10.2017 18:20 89.176.45.***

Zdravím zdejší, včera jsem zjistil, že pojištěnci u RBP mají na nezlevněné zájezdy u eximu slevu 15% a u zlevněnch 5%. Tak jsem si objednal zájezd SENTIDO ORIENTAL DREAM **** za 13990,- a čekal jsem, že tedy budu mít na 15% slevu nárok, ale prý že ne, že je to vedeno jako Last. Můžete mi někdo říct, jak poznám ze stránek, zda-li se jedná o last nebo o zlevněný zájezd? Snad nevadí odkaz, ale jde konkrétně o tuto nabídku:
https://www.eximtours.cz/egypt-marsa-alam-sentido-oriental-dream-z17-11-11-2017-18-11-2017-241745510
Na zájezd mi tedy dali jen 5% slevu (aspoň něco).

Neregistrovaný uživatel
24.08.2017 10:24 82.144.143.***
Re: Pozor na Exim tours  

Přesně tak Exim Tours již nikdy podáváme reklamaci a jen tak to necháme s nimi už nikdy žádnou dovolenou!!!!

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 21:42 89.103.105.***
Re: Exim  

Létám už s Eximem cca 15 let a nemohu si stěžovat.Hotel si vybereme sami a pak fakt už nic nepotřebuji.Tak nevím, v čem má kdo problém.Vř íjnu jsem letěla s Fischerem a taaky super.

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 13:40 193.228.234.***
Exim  

Tak my byli s Eximem již 8 let po sobě a vždycky náramná spokojenost. Co slíbili, to bylo. pravda, na delegáty moc nároků nemáme - ale pokud jsme něco chtěli, tak to zařídili.
Zase jsme měli špatnou zkušenost Se sunny days, dokud existovala cestovka. Měnili časy, destinace, jednou nás vezmi do Brna, kde jsme odlítali místo Prahy...S Fischerem jsme byli 2x a také pokaždé potíže jak hrom.
Takže já pro změnu jen s Eximem.
P.S: NEJSEM zaměstnanec žádné cestovky a nikdy jsem nebyla.

• Sally
Zpět na všechny diskuze