A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 12:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jaja 07.02.2017 15:01
Re: okradeni o 2 dny?  

Já si myslím, že katalog má odpovídat realitě. Je fakt, že první a poslední den je na cestování. S tím se nic neudělá. S CK Exim bych ale nikam neletěla. Nemám k nim důvěru, že často změní objednaný hotel :-P

Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 14:53 193.85.230.***

Tak to Vám přeji. Mně to jednou - a nedobrovolně, jen jsem musela doprovázet rodinného příslušníka - bohatě stačilo. Pokud co nejvíce Čechů po Vašem vzoru vycestuje pryč, zbyde aspoň klidných míst v Čechách pro ty, kteří o cizinu nestojí.

• Jaja
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
iris1 06.02.2017 15:16

Nevím,jak může někdo věřit tomu,co vidí na obrázcích v katalogu a co mu nažvaní cestovka.Ta Vám určitě tak řekne - sem nejezděte,tady je to hrozný atd...Pokud si vyberu hotel,tak si na něj najdu recenze,poptám se tady na Orbionu,najdu si recenze na googlu...vždyť je tolik možností.Podle obrázků jsme před 20 lety tak akorát začínali.My,když někam jedeme,mám hotel zmapovaný do puntíku a ještě jsme nebyli zklamaní,ať je to přes Exim nebo přes jakoukoli cestovku.Možná jsme měli i štěstí.Někdy letíme z Brna,na hotel jsme kolikrát přijeli i ve 22.30 v noci a zpět z hotelu už po půlnoci,protože odlet byl v 5.10 hod.Ale to jsme věděli,brněnské lety takové jsou téměř pořád.S Eximem jsme měli nejkrásnější dovolenou na Zanzibaru.A teď mě nařkněte,že jsem pracovník nebo delegát této CK. ;-)
Minulý rok na Mauriciu jsme si připlatili check-out hned u CK tady u nás v ČR,protože jsme věděli,že odjíždíme z hotelu v 19 hod.Všechno jde,když se chce.Chce to jen předem číst,hledat,pátrat...a nedat jen na obrázky z katalogu a spoléhat na pracovníky CK.Jejich práce je prodat co nejvíc zájezdů,tak proč by Vám o špatném hotelu měli říct pravdu.

• Jaja
  • Sally
  • kulatyctverec
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.02.2017 14:19 193.85.230.***

Mám tomu rozumět tak, že jsem měla chápat, že navzdory katalogovým obrázkům se jedu "rekreovat" do špíny a smradu, s téměř nepoživatelnou stravou a nedostatečnými nezávadnými nápoji, za naprosté neochoty personálu hotelu a nezájmu delegátek Exim Tours, který by¨byly ochotny projevit pouze v případě koupi nějaké té nadstandardní aktivity?

Jistěže, kdyby mi tohle předem cestovka řekla, pak bych pochopila, co vlastně kupuji, a rozhodně bych od Exim Tours nic nekoupila. Tudíž bych si ani nemusela stěžovat ("vyřvávat", jak píšete Vy).
Zřejmě jste nějak s touto cestovkou spřízněn nebo Vám za to platí. Doufám, že tahle cestovka krachne.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.08.2016 21:23 158.255.26.***

Možnosť neskoršie uvoľnenia izby check-out neumožňujú cestovky ale hotel. T. z. ak máš o túto službu záujem, musíš sa dohodnúť na recepcii hotela a ten podľa svojich možností za príplatok neskorší odchod z izby umožní. My túto službu využívame pri odletoch zo vzdialenejších destinácií, keď nás čaká dlhý spiatočný let.

Jaso
:-) :-) :-)

• Sally
  • pisces-maki
Neregistrovaný uživatel
07.08.2016 17:56 78.45.156.***

Právě takovéto klienty mají CK nejvíc v oblibě, mohou jim prodat cokoliv za přemrštěné ceny a koupáci to rádi koupí... :-D. No a pak si samozřejmě stěžují, to je jasné. :-D

• Sally
  • kulatyctverec
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.08.2016 17:24 94.113.165.***

77.236.218.*** - protože je to tak stanoveno všeobecnými podmínkami. Jestliže vám to nevyhovuje, tak ten zájezd prostě nekupujte, když nejste schopni pochopit základní věci. Myslím, že ani cestovka nebude želet takových "zákazníků", kteří nechápou , co si vlastně kupují a pak vyřvávají, že je někdo okrádá.

• Sally
  • kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
07.08.2016 10:29 194.213.47.***

pro 218: služby od v den příjezdu 12:00 a v den odjezdu do 12:00, to je normální všude na světě.A pokud máte all tak též od 12- 15 a do 10-12.Nikdo vás neokrádá....

• Sally
  • kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
06.08.2016 15:49 77.236.218.***

Proč by prvni a posledni den měl byt na dopravu.Chapu ze musim opustit pokoj treba do 12 :00 ale kdyz Vám cestovka prezentuje jak jedete na 12 dni a mate to allinclusive tak bych mel mit jidlo celi den a ne že mám narok až na oběd a posledni den jen na snídani tak bud me okrádá cestovka nebo hotel.

• Sally
  • kulatyctverec
  • Anonym (1)
Jana VW. 01.08.2016 20:17
Re:  

Já mám naopak nejraději, pokud je poslední den odjezd co nejdřív. Stejně bych si to už moc neužila a jen provizorně ležet na pláži a počítat hodiny do odjezdu by mě moc nelákalo.

Mám ale dobrou zkušenost z cesty do Istanbulu - odlet byl poslední den až těsně před půlnocí, taky jsem z toho nebyla nijak nadšená ale nakonec nám cestovka nad rámec smlouvy umožnila užívat pokoj na hotelu až do odjezdu na letiště. Tenkrát se jednalo o Firo.

Zpět na všechny diskuze