A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 12:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Alfred
04.03.2012 18:02 147.32.206.***
Re: EXIM a Zanzibar  

Tezko rict, rekl bych, ze mnozstvi a ruznorodost stiznosti je stale stejna. Cca pred 7 lety jsem si u nich koupil zajezd. Po zakoupeni jsem narazil na tenkrat cerstvy web antiexim plny negativnich zkusenosti s eximem a dost me to vydesilo. Jel jsem s nima si 3x a nic desneho jsem nezazil (krom nouzoveho pristani letadla :) ) a jak pisete - v pohode. Ale nikdy mi nemenili hotel. V Egypte budiz, na Zanzibaru me to prekvapuje.

Uroven hotelu v ramci stejneho mnozstvi hvezdicek muze byt dost ruzna, takze je to spise o osobnim ocekavani.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
caslavaci@seznam.cz
03.03.2012 19:50 109.80.245.***

Docela mě to překvapuje. Byli jsme sEximem několikrát a v absolutní pohodě. Plánujeme asi za měsíc také Zanzibar. Prosím podělte se s námi o dojmy a případně proč tam nejezdit.
Díky Procházka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tommy
03.03.2012 15:46 81.201.48.***

Tak nás poslali do míst kam slunce nesvítí. Po dohodě s právníkem, žádné další kroky nebudou. Nicméně dovolená s EXIMem už taky nebude, už nikdy. Jsem hlupák, že nejezdím jen s kanceláří kterou znám.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pepíček
12.02.2012 22:14 82.209.18.***
Re: Pozor na Exim tours  

Přesněji velký pozor! Třeba Egypt z Ostravy.Letadlo přiletí už na letiště v OV s hodinovou sekerou.Ale klídek pomalu se doplńuje proviant pak se teprve načerpa kerosin a snad odletí.Komunikace s centrálou?Zas se tolik nestalo zpoždění jsou běžná.Stanovili letos plán letů do Hurghady tak aby to vyhovovalo zejména posádce.Odlet ráno z Hurghady.Už tam 25 min zpoždění.Přílet do Brna.Sedťe připoutaní lidi jen nastoupí a vystoupí.Jo ale mezi tím se doplňuje palivo a proviant.Nevadí - ale že jsou dveře letadla otevřené do průvanu a venku je - 10C to sakra vadí.Toto trvá skoro hodinu.Nevěřím že managment takto rozhodl.To si personál takto vylepšil.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alfred
09.02.2012 15:47 147.32.202.***

Exim je masovka. Podle me tohleto vubec neumi. Po nekolika letech prestal letos San Salvador a pribuzne destinace. Po roce ci dvou zase zrusil Thajsko, zavedl Kenu a Zanzibar. Porad zkousi neco noveho a nevychazi mu to. Tady se myslim ustrelil i s tim, ze lidi kupuji vylety na plazi mnohem levneji a s tim asi moc nepocital.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tommy
09.02.2012 13:11 81.201.48.***

Jme opravdu zklamaní, pokud nevyřeší reklamaci adekvátně přemýšlím jak postupovat dál. Každopádně nečekám, že s reklamací dopadnu dobře a rozhodně takhle s EXIMEM už asi nikdy nikam. Letos jsem chtěl ještě někam kouknout, ale jsem tak znechucenej, že vezmu auto a pojedu na blind do Chorvatska nabo Itálie tak jak to dělám vždy. Člověk si myslel, že se někam podívá a pak zjistí, že není o co stát. :-@

• Anonym (1)
Alfred
07.02.2012 23:14 147.32.195.***

Na ten hotel jsem pred nejakou dobu koukal na google maps. Moc se mi nelibilo, ze je to takova nudle k mori. Kdyz se podivate do ceniku, tak je to snad druhy nejlacinejsi hotel. Az na jeden jsou 3* drazsi nez tenhle 4*. Podobne praktiky se obcas deji v Egypte. Nabizi se vysvetleni, ze Vas soupli do levnejsiho hotelu, aby usetrili. Koneckoncu pocet hvezdicek ma byt stejny nebo vyssi ... a nikdo se nepta na realitu .. bohuzel. Mel jsem za to, ze jsou solidnejsi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tommy
05.02.2012 19:16 81.201.48.***

Hotel Palumbo 4*, původně jsme měli jet do jiného hotelu až na místě jsme se dozvěděli, že tam lidé nejsou spokojeni a proto nás dali jinam, před odletem jsme četly recenze a jeli do hotelu kde mělo být vše ok. V původním hotelu jsme právě měli lednici a wi-fi a zde Palumbo nebyla. Po dotazu na delegátku, mi bylo řečeno: snad nechcete jet do toho hotelu kde se lidem nelíbí? Když jsem odpověděl, že ten hotel neznám a nemohu soudit řekla mi, že to vše zjistí a dá mi vědět, zbytek dovolené a vlasně až do teď se tak nestalo. Spousta dalšího..... protékající baterii v umyvadle vyměnily za beterii bidetovou, druhý den došel Tonic, třetí soda,(doplněno poslední den před odjezdem) otřesné jídlo a to fakt nejsem vybíravej ale připravit hovězí jako rybu je pro strávníka jako žvýkat krvavou gumu protože za 5-10minut se nenaklepané hovězí potažmo vepřové či skopové opravdu neudělá. Jinak tři menu a 6 jídlech to ovžem neznamená 18 jídel protože v každém menu jsou jídla co se opakují z menu včerejšího. Jinak reklamace zatím bez reakce.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alfred
02.02.2012 08:23 147.32.206.***

O jaky hotel se jednalo? Jake jste mel kriteria pro vyber zvoleneho hotelu? Proc byla delegatka nepouzitelna? Co je spousta dalsiho? Kazdy hotel ma pokoje ruzne urovne. Ceske cestovky implicitne kupuji tu nejnizsi tridu (ale je mozne si objednat lepsi pokoj). Priklad ... postel, lednice, koupelna, klimatizace, stredne velky pokoj a nejlepsi varianta .. predsin velikosti bezneho pokoje, pokoj 2x vetsi, masazni postel s 12 programy, vana s virivkou, atd ... a to mluvim o 3* hotelu :).

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
TOMMY
01.02.2012 15:44 81.201.48.***
EXIM a Zanzibar  

Právě jsem se vrátil za Zanzibaru a hledám reklamační formulář na Eximtours a místo toho jsem našel tuhle diskuzi. Chci jen říst lidi nelítejte na Zanzibar, hotel 4* úroveň české ubytovny. Delegátka od Eximu nepoužitelná a spousta dalšího. jsem zvědavej jestly s reklamací uspěju.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze