A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 13:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karel Karel
29.08.2012 11:02 90.180.253.***
Turecko hotel Atlantik  

Spokojeeni rozhodně nejsme, rvačky o lehátka, (i s policií), odeslání pohlednic beznadějné, vyinkasují
peníze za známky a ty si nechají,pohleddnice asi vyhodí. Deklarují výlet do Pergamonu, který neexistuje.
Měli jsme All encluusive, ale na výletě nám daali příšernou šlichtu a to bez nápojů. Během pobytu byla nabídka jít jednou na vvečeři pro změnu do sousední hospody zdarma, místo jídla na hotelu, ale nápoje 5x převýšily cenu, pěkně jsme se prohnuli.Průvodkyně Veronikaa nepomůže, jen slibuje, byli jsme začátkem srpna 2012 NEDOPORUČUJI ! !

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Vika1
14.08.2012 22:20 78.102.38.***
Re: Delegátka Eximu  

P. Bachratá - byla to Milena?
My ji měli jako delegátku na Kubě, naštěstí jsme nic nepotřebovali.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Nikol
13.08.2012 10:35 85.70.48.***
Delegátka Eximu  

Ráda bych se připojila se svou zkušeností s CK Exim Tours. Služby této CK jsem letos využila poprvé a nemile mě překvapil přístup delegátky této CK. Byli jsme s přítelem na ostrově Mallorca. Když pominu skutenost, že hotel a jeho okolí vypadalo zcela jinak než na propagačních fotografiích, byli jsme spokojeni. K dispozici jsme měli jako delegátku p.Bachratou. Nesmírně milá paní při úvodním setkání. Ještě milejší byla, když jste si u ní zakoupili zájezd nebo přes ni objednali auto. Bohužel se u nás vyskytly zdravotní komplikace, díky nimž jsme museli po 2 dnech pobytu zemi opustit. Spoléhali jsme v cizí zemi (asi zcela nelogicky!!) právě na pomoc delegátky. Nepomohla vůbec, nebyla schopná ani zajistit náhradní spoj do ČR. Všechno jsme si tedy obvolali a zařídili sami, jediné, co jsme poté žádali, byl odvoz na 65 km vzdálené letiště. Na to nám odpověděla, jestli víme, jak se anglicky objednává taxi!! Toto její chování bylo pro nás zcela nepřijatelné a neumím si představit, že by se do podobné situace dostali lidé, kteří nejsou schopni se v cizí zemi domluvit.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Jitka
19.03.2012 15:33 195.113.85.***
Exim_Zanzibar  

4.3. 2012 jsme se vrátili ze Zanzibaru, s Eximem. Nemáme žádné připomínky k CK Exim Tours, vše klaplo bez chyby. dobře nám poradili při výběru hotelu, transfer byl výborně zajištěn, ubytování proběhlo ihned a bez problémů. Bylo odpoledne a přímo nás donutili ještě do restaurace, kde pro nás schovávali oběd!
Druhý den nás navštívila paní delegátka Vlasta Čupová, podala nám info o výletech, zjistila, zda nám může nějak pomoci, byla nesmírně ochotná a milá. Na výletech byla s námi také ona, dobře naladěná, výborně připravená, opravdu můžeme jen chválit. Informace k odletu byly včas, ještě pomáhala při odbavení na letišti. Zaslouží velké poděkování.
Jedete-li na Zanzibar, těšte se, bylo to moc fajn.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Alfred
04.03.2012 18:02 147.32.206.***
Re: EXIM a Zanzibar  

Tezko rict, rekl bych, ze mnozstvi a ruznorodost stiznosti je stale stejna. Cca pred 7 lety jsem si u nich koupil zajezd. Po zakoupeni jsem narazil na tenkrat cerstvy web antiexim plny negativnich zkusenosti s eximem a dost me to vydesilo. Jel jsem s nima si 3x a nic desneho jsem nezazil (krom nouzoveho pristani letadla :) ) a jak pisete - v pohode. Ale nikdy mi nemenili hotel. V Egypte budiz, na Zanzibaru me to prekvapuje.

Uroven hotelu v ramci stejneho mnozstvi hvezdicek muze byt dost ruzna, takze je to spise o osobnim ocekavani.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
caslavaci@seznam.cz
03.03.2012 19:50 109.80.245.***

Docela mě to překvapuje. Byli jsme sEximem několikrát a v absolutní pohodě. Plánujeme asi za měsíc také Zanzibar. Prosím podělte se s námi o dojmy a případně proč tam nejezdit.
Díky Procházka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tommy
03.03.2012 15:46 81.201.48.***

Tak nás poslali do míst kam slunce nesvítí. Po dohodě s právníkem, žádné další kroky nebudou. Nicméně dovolená s EXIMem už taky nebude, už nikdy. Jsem hlupák, že nejezdím jen s kanceláří kterou znám.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pepíček
12.02.2012 22:14 82.209.18.***
Re: Pozor na Exim tours  

Přesněji velký pozor! Třeba Egypt z Ostravy.Letadlo přiletí už na letiště v OV s hodinovou sekerou.Ale klídek pomalu se doplńuje proviant pak se teprve načerpa kerosin a snad odletí.Komunikace s centrálou?Zas se tolik nestalo zpoždění jsou běžná.Stanovili letos plán letů do Hurghady tak aby to vyhovovalo zejména posádce.Odlet ráno z Hurghady.Už tam 25 min zpoždění.Přílet do Brna.Sedťe připoutaní lidi jen nastoupí a vystoupí.Jo ale mezi tím se doplňuje palivo a proviant.Nevadí - ale že jsou dveře letadla otevřené do průvanu a venku je - 10C to sakra vadí.Toto trvá skoro hodinu.Nevěřím že managment takto rozhodl.To si personál takto vylepšil.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alfred
09.02.2012 15:47 147.32.202.***

Exim je masovka. Podle me tohleto vubec neumi. Po nekolika letech prestal letos San Salvador a pribuzne destinace. Po roce ci dvou zase zrusil Thajsko, zavedl Kenu a Zanzibar. Porad zkousi neco noveho a nevychazi mu to. Tady se myslim ustrelil i s tim, ze lidi kupuji vylety na plazi mnohem levneji a s tim asi moc nepocital.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tommy
09.02.2012 13:11 81.201.48.***

Jme opravdu zklamaní, pokud nevyřeší reklamaci adekvátně přemýšlím jak postupovat dál. Každopádně nečekám, že s reklamací dopadnu dobře a rozhodně takhle s EXIMEM už asi nikdy nikam. Letos jsem chtěl ještě někam kouknout, ale jsem tak znechucenej, že vezmu auto a pojedu na blind do Chorvatska nabo Itálie tak jak to dělám vždy. Člověk si myslel, že se někam podívá a pak zjistí, že není o co stát. :-@

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze