A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 12:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana Novotná
21.10.2014 18:26 79.98.72.***
Exim - Kuba 27.10. 2014  

Ještě jsem neodjela a už Exim poslal 3x!!! pokyny!!! Dnes se rozhodli, že poletíme ve 4 hodiny ráno 27.10.2014!!!!!! Zjevně tam všichni dělaj nonstop, jinak by jim došlo, že v tuto dobu, opravdu nikdo normální, kdo nemusí pracovat v noci, není vzhůru. Exim Tours důrazně nedoporučuji!!!!!!!! Bohužel s nima jedu na Kubu, je to chyba, měla jsem raději letět z Německa. Až se vrátím, napíšu tady zkušenosti s letem a hotelem, delegátkou, to jsem zvědavá, co mě čeká:(((( :-(

Sally 20.10.2014 06:46
Re: varovani  

Tak to jste ještě nebyly v "hotelu" - ubytovacím zařízení pro bezdomovce El Greco za Národním divadlem v Rhodu. To byste si teprve pošušňali. I když tam někteří byli již po sedmé! furt na něco brblali a že prý možná ještě jednou :-X

Roman
19.10.2014 20:20 77.48.109.***
Exim tours - lžou a podvádí  

Dobrý den.
Jeli jme s nimi poprvé a naposledy. Slíbili slunečníky na pláži zdarma a volný vstup do aquaparku v Primorsku. Takže jsme jim dali přednost oproti jiným. Na místě delegát řekl, že to neplatí. Po návratu už se s námi nebavili a řekli, že jsme si měli před odletem ověřit, že služby platí. Zajímavé. Reklamaci zamítli s tím, že delegátka nám vše v místě vynahradila, jenže my měli delegáta. Takže lhali. Jo a jejich služby jsou drahé.
Roman

Neregistrovaný uživatel
19.10.2014 16:32 78.102.37.***
Re: varovani  

Nechápu, proč jedete podruhé zase tam, kde jste byli nespokojeni, takřka utrpěli infarkt ?

• Anonym (2)
havelka
18.10.2014 15:00 37.188.134.***
varovani  

varovani pro zajemce kteří chteji travit dovolenou v hotelu Mittsis Rhodos Maris od CK Exim tours; tomto hotelu jsme byli dvakrát a vždy nasemuubytovani predchazeli infarktove situace;Klienti od CK Exim jsou ubytovani do nejhorších mist a pokojz v celem arealu;Ten kdo senesmiri se spatnym ubytovanim je privaden aroganci a neochotou v recepci ke kolapsu;Timto varujeme zajemce o tento hotel;kteri nejsou pripraveni na velke sceny a hadky;ze budou ubytovani jako ve dvou hvezdickovem hotelu by :'( :'( t si zaplatili hvezd pet;

• Anonym (1)
Andrea
05.10.2014 14:48 93.153.65.***
Re: Společně proti Exim tours  

Též teď řeším reklamaci s Eximem!! Ozvěte se mi na : Chelsea.M@seznam.cz

• Anonym (1)
jali 22.09.2014 15:49

vrátili jsme se v pátek z Maroka plni smutku.Měli jsme okruh jižním Marokem a pak pobyt v Saidii.Okruh je velice špatně sestaven,dlouhé zbytečné přejezdy,průvodkyně vědomostně nabitá,ale organizačně trochu pokulhávala.Největší šok byl pro nás,když po okruhu,kdy už jsme měli odpočívat ,jedna z našich spolucestovatelek Slovenka Ivetka upadla do komatu a v den odletu zemřela na nádor na mozku.Odlétali jsme otřeseni a moc smutni

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.09.2014 18:21 37.48.33.***

My byli letos poprve s EXimem v TUrecku a spokojenost.

Alena Šepsová
21.09.2014 16:10 93.89.144.***

S českými cestovkami jezdíme každý rok a někdy i dvakrát do roka / patříme mezi starší generaci, takže s jazykovou vybaveností to máme složitější / Jezdíme s Fischerem a s Eximem. Suma sumárum - před podepsání jakékoliv smlouvy na jakoukoliv destinaci, včetně hotelu si nejdříve projdu recenze a to nejen na Orbionu, podívám se pořádně na mapu, kam vůbec chci jet a projdu si různé cestopisy, abych věděla co mě tam asi tak čeká. Do cestovní smlouvy si nechám napsat, že neakceptuji jakékoliv změny oproti vybrané a zaplacené destinaci včetně hotelu a služeb, které jsou uváděny v katalogu. Můžu 100% říci, že se nám nestalo, abychom řešili nějaké problémy o kterých se zde píše.Při podpisu smlouvy na této doložce trvám a nestalo se mě, že by to byl v kanceláři CK nějaký problém. Něco jiného je asi u cestovních agentur, kde chtějí zájezdy prodat, neboť se jim jedná o provize z prodaných zájezdů a z nich jsou existenčně závislí.Zájezdy objednáváme také u cestovní agentury Monatour v Jičíně, ale tam jsou děvčata velmi seriozní,vždy poradí a pomůžou s výběrem včetně sepsání smlouvy dle našeho požadavku. Myslím si, že za některé problémy si můžou stěžovatelé, tak trošku sami, neboť jsou dost často nalákáni na krásně nafocené prostředí a hotel a nereagují na recenze a názory, které jsou s vizuálním dojmem v rozporu. Ještě na okraj, pokud si zaplatím 3hvězdičkový hotel opravdu nemůžu čekat služby a rozsah stravování jako v hotelu s 5hvězdami , vždy je pobyt v jiné finanční rovině. Pro mne jak Exim tak Fischer na 1

• stealin
Veronika
21.09.2014 14:16 85.70.202.***

Tak kromě lživé informace ohledně umístění je zbytek vycucaný z prstu. Myslím, že některé vaše stížnosti by se mohly umístit v každoročním žebříčku absurdních stížností. lidem, kteří to s vámi budou muset řešit, přeju pevné nervy.

• stealin
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze