A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 13:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karawan 2010
29.10.2014 09:16 88.101.171.***
Re: Pozor na Exim tours  

Já byla s Eximem uz 18 krát.V roce 2011 v Tunisku mě ale zapoměli vyzvednout u hotelu Karawan. spala jsem v hotelu a delegátku vůbec nezajímalo,že jí chybí u busu 1 klient.Letadlo uletělo a já musela zaplatit 6 tisíc ze jinou letenku.Při stížnosti u Eximu mi bylo sděleno,že jsem měla u busu být -vše svedli na mě...pouze na mě....delegátka neplnila správně svoji práci!Nic se jí nestalo,žádný postith.Vykonávala =-O
si svoji práci dál...

• kimona
Neregistrovaný uživatel
24.10.2014 20:56 78.102.37.***
Re: Exim - Kuba 27.10. 2014  

Věřit nemusíte, ale opravdu jsme byli na poznávacím zájezdu Belleza Cubana , parta 6 lidí, zaměstnaní jsme všichni mimo jakoukoliv ck. Na poznávačce Velkolepá města Maroka jsme byli loni na jaře a nevím jak si představujete, že by spokojená zákaznice měla psát. Samozřejmě, třeba zájezd na Island s jinou ck byl mnohem komfortnější, ale také násobně dražší. Ono je důležité vědět, na jaký zájezd jedu, zjistit si všechno co se dá, aby potom člověk nebyl nemile překvapen. Vždycky musíte vědět, co od dovolené čekáte a také být trochu soudní, jestliže je dovolená , relativně, za pár korun, nemůžete čekat služby jak v Dubaji. Takže my opravdu byli s Eximem zatím vždy spokojeni. Měla bych zaklepat na dřevo, že i když jsme toho procestovali opravdu dost a vždy s nějakou cestovkou, protože naše generace není dost jazykově vybavená, tak jsme nikdy neměli problém, jak se tady dočítám, že by nám dali jiný hotel, museli měnit pokoj atd. Možná jsme jen měli štěstí nebo se nám opravdu vyplatilo si vždy vše dopředu dopodrobna zjistit.

• Anonym (1)
  • stealin
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.10.2014 13:05 79.98.72.***
Exim tours - zažalovat je  

Takže vážení, v katalogu má Exim uvedeno, u Kuby, zájezd na Varadero, že se jedná o 15-ti denní zájezd a pokyny přišly na datum 9.10.2014. S odletem 27.10.2014. Tohle je na podání žaloby k soudu !!!!!!!!!!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
21.10.2014 19:34 79.98.72.***

Nevěřím vám ani slovo, jste určitě z cestovní kanceláře, lehce se to pozná, protože, kdyby jste byla zákaznice, byť spokojená, tak píšete naprosto jinak, přijde mi to trapné, jak tu cestovní kancelář anonymně píše a samozřejmě čekám okamžitě vaší reakci, jak se mýlím, že vy nejste z CK a nejlépe ještě opíšete jejich itinerář zájezdu a nějaký datum .... trapné........

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.10.2014 19:09 78.102.37.***

opravuji - nemáme co vytknout.

Neregistrovaný uživatel
21.10.2014 19:09 78.102.37.***

My na Kubě byli také s Eximem a navýsost spokojeni. Jinak jsme s nimi absolvovali např. i poznávačku v Maroku a rovněž nemáte co vytknout. Takže já zase Exim důrazně doporučuji !!!!!!!!!!!!

• Jirkason
  • Anonym (2)
Jana Novotná
21.10.2014 18:26 79.98.72.***
Exim - Kuba 27.10. 2014  

Ještě jsem neodjela a už Exim poslal 3x!!! pokyny!!! Dnes se rozhodli, že poletíme ve 4 hodiny ráno 27.10.2014!!!!!! Zjevně tam všichni dělaj nonstop, jinak by jim došlo, že v tuto dobu, opravdu nikdo normální, kdo nemusí pracovat v noci, není vzhůru. Exim Tours důrazně nedoporučuji!!!!!!!! Bohužel s nima jedu na Kubu, je to chyba, měla jsem raději letět z Německa. Až se vrátím, napíšu tady zkušenosti s letem a hotelem, delegátkou, to jsem zvědavá, co mě čeká:(((( :-(

Sally 20.10.2014 06:46
Re: varovani  

Tak to jste ještě nebyly v "hotelu" - ubytovacím zařízení pro bezdomovce El Greco za Národním divadlem v Rhodu. To byste si teprve pošušňali. I když tam někteří byli již po sedmé! furt na něco brblali a že prý možná ještě jednou :-X

Roman
19.10.2014 20:20 77.48.109.***
Exim tours - lžou a podvádí  

Dobrý den.
Jeli jme s nimi poprvé a naposledy. Slíbili slunečníky na pláži zdarma a volný vstup do aquaparku v Primorsku. Takže jsme jim dali přednost oproti jiným. Na místě delegát řekl, že to neplatí. Po návratu už se s námi nebavili a řekli, že jsme si měli před odletem ověřit, že služby platí. Zajímavé. Reklamaci zamítli s tím, že delegátka nám vše v místě vynahradila, jenže my měli delegáta. Takže lhali. Jo a jejich služby jsou drahé.
Roman

Neregistrovaný uživatel
19.10.2014 16:32 78.102.37.***
Re: varovani  

Nechápu, proč jedete podruhé zase tam, kde jste byli nespokojeni, takřka utrpěli infarkt ?

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze