A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Exim tours

20.04.2009 13:07:32 | Vlado
 Vlado
Vážení cestovatelé,po našich zkušenostech musím napsat že mohu doporučit jak Sunnydays nebo Fishera a naopak varovat před Exim tours.Tato kancelář chce co nejvíc vydělat a vy ji vůbec nezajímáte.Mi zažili hotový peklo v hotelu Badawia,bylo i 2x v televizi.4 dny na lůžku v Egyptě i v nemocnici na kapačkách.Po návratu domů někteří v nemocnici a 2 týdny marodění většina se Salmonelou.Vyjádření Eximu bylo že se vlastně nic nestalo a Salmonelu přesto že jsme každej z jiný části republiky dostali v Čechách.Když asi 30 lidí dovezli do nemocnice v Egyptě tak navíc já kterej jsem se jedinej domluvil obcházel s doktorama pacienty protože delegát nebyl.Když přijel tak zkolaboval taky a další přijel za 3 hodiny.Než delegáta dali na lůžko tak nám stačil v čekárně na kapačky říct že jestli má někdo žízeň vedle je bankomat a vedle v hotelu můžem koupit vodu.Lidem ale bylo tak zle že někteří nemohli ani chodit.Teprve když jsem to řekl turistický policii která přijela byla najednou voda.Pozor na Exim tours!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jankas9 20.06.2017 05:42
Re: okradeni o 2 dny?  

Ale to se netýká jen Eximu, ale všech cestovek. Taky se dívám na fotografie a videa od normálních lidí a ne od cestovky.
Já jsem byla s Eximem 6× na dovolené a nemůžu si stěžovat.

Neregistrovaný uživatel
19.06.2017 15:03 109.71.212.***
Re: Pozor na Exim tours  

mám bohužel ty samé zkušenosti :-( :-( :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
09.02.2017 12:48 89.103.156.***

Není nic snažšího než jmého hotelu zadat do youtube a vyhledá to mraky videí od lidí co nemají potřebu to brát z úhlů atd.Nikdy nevěřím katalogu od cestovky.Vždy koukám jen na fotky od uživatelů tj tripadvisor nebo holidaycheck.Ale videa od zůčastněných je recenze k nezaplacení.Opravdu člověka ochrání před neuváženým nákupem.Já to dělám co to funguje a nikdy se nestalo,že bych byl poté nemile překvapen.Takže najdi hotel,na yotube vyhledej videa od lidí a pak si udělej obrázek.Katalog je jako katalog modelek načančaný,nabarvený,ale skutečnost je šilená.A co je fotošop,je každá destina v katalogu jako ráj až oči přecházejí.pak tě dají pokoj vedle centrální klimatizace a máš o zábavu postaráno. :-D :-D :-D :-D

• Sally
Neregistrovaný uživatel
09.02.2017 04:46 78.45.156.***

Je dobré se podívat na www.tripadvisor.com, tam jsou recenze cestovatelů z celého světa, vyberete si recenzi podle jazyka, který ovládáte. U každého hotelu jsou i fotky, pořízené nejen hotelem, ale i samotnými hosty, takže kolikrát uvidíte i to, co by si vedení hotelu určitě nepřálo, aby někdo viděl. Nemohu pochopit, např. zde na orbionu, jak někdo píše: zítra letím do hotelu xy, prosím, jaké to tam je? To je přece blbost, informace o hotelu se mají zjišťovat ještě před nákupem!!

• Sally
  • kimona
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
08.02.2017 20:29 77.236.218.***

Ano, ale objekt a exteriéry se dají nafotit z různých úhlů (samozřejmě těch nejlepších) a co se týče pokojů, tak bývají obvykle nafoceny apartmá (správně nasvícené a naaranžované). Není to jen věc cestovek - mají mnohdy fotky poskytnuté hotelem. Podívejte se se na webové stránky samotných hotelů - je to to samé. Navíce u exteriérů (bazény, pláže) je vždy foceno bez lidí (maximálně s pár), ve skutečnosti tam může být hlava na hlavě.
Také je třeba umět u popisek číst mezi řádky. Proto jak psal pisatel níže - bez dalších recenzí nebo osobních zkušeností nikdy hotel nevybírat. Děláme to samé a nikdy jsme nebyli zklamaní (a že toho po světě máme nacestováno). Dá to chvíli práci, ale vyplatí se. Co třeba považuji za velice důležité - podívat se na satelitní mapy. Zde mimo jiné uvidíte, jestli nejsou hned u břehu kameny nebo řasy a nedá se prakticky vlézt do vody. To však CK nikdy nenapíše (ani žádná zahraniční).

• Sally
Neregistrovaný uživatel
08.02.2017 10:47 89.103.156.***

Dřív to bylo těžší si vybrat,cestoval jsem postupně s 5 cestovkama a všechny mě dřív či později dali jinam,horší služby atd.Ted než hotel zaplatím pořádně projdu na youtube všechny videa od jiných cestovatelů co tam již pobývali.Načtu recenze hlavně zahraniční,jelikož věřím,že na české stránky o recenzích dávají kladné recenze sami lidé z cestovky,aby nás opět ojebali.pak už se nemůže stát,že by mě něco překvapilo.A hlavně nejezdím už s českou cestovkou,ale s německou,které již prodávají zájezdy tady (na cesty,airstop,student agency atd) s odlety i z Prahy.Před odletem dostanu blbuvzdornej balíček,kde je formou trhacích lístků připraveno vše krok za krokem.Používám však většinou on line odbavení.Hned po zaplacení mě němci pošlou číslo letenky abych si zadal sedadlo či změnil jídlo atd.U české se dozvíte čas odletu asi týden předem takže uděláte leda kulový. S němci si kupuji zájezd s tím,že předem vím veškeré časy odletů a příletů.No samorřejmě s ohledem na destinaci lze ušetřit až desetitisíce.Jelikož češi jsou nenažraní a co jinde je za 30000 zde startuje s horšími službami za 42000 a výše.takže asi tak,kdo má opravdu zájem se tomu věnovat,najde si co potřebuje a bude spokojen,kdo se nechá opít letáky či je líný hledat a pátrat at si tu pak nestěžuje.

• Anonym (1)
  • Sally
  • kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 20:34 46.33.96.***

Moje řeč.
A že Jaja nemá k Eximu důvěru?No,tak ji zklamal Exim,ještě nedávno se tady někde nadávalo na Blue-Style,že mění hotely nejvíc ze všech cestovek..nás naštval jednou Fischer...to se může stát u každé cestovky.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 20:25 93.89.144.***

Katalog, nekatalog - nejlepší je najít si vybraný hotel - video na ,, jů-tů ", kde je mnoho natočených záběrů nejen z vlastního zařízení, ale také záběry z jídelny,pláže a okolí.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 19:04 46.33.96.***

Ano,to je pravda,že katalog má odpovídat realitě,ale nevíme to snad od včerejška,že tomu tak není,bohužel.

Jaja 07.02.2017 15:01

Já si myslím, že katalog má odpovídat realitě. Je fakt, že první a poslední den je na cestování. S tím se nic neudělá. S CK Exim bych ale nikam neletěla. Nemám k nim důvěru, že často změní objednaný hotel :-P

Zpět na všechny diskuze