A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Prácheň Písek!!

12.03.2008 13:14:26 | Procházka
Dobrý den
Chci se podělit o velmi negativní zážitek s CK Prácheň. Koncem roku 2007 jsem si zaplatily poznávací zájezd. Platily jsme hned celou sumu protože v tom případě firma poskytla slevu. Z rodinných důvodů jsem byly nuceni zájezd zrušit. Storno jsem provedly včas, 5 měsíců předem, vrácení peněz, po odečtení strona, bylo přislíbeno do 14 dní. Po této lhůtě nic nepřišlo. Po telefonickém upozornění jsem byly ujištěni že se vše do 14 dní napravý. po třech týdnech stále nic. Znovu jsme volaly do CK a slečna či paní nám chladně oznámila že pan jednatel ZAKÁZAL VYPLÁCET STORNA ZÁJEZDŮ!!! Proto si dejte pozor na tuto firmu. Kdo ví jaké fígly má ještě v rukávu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
chanelka
15.08.2008 09:46 83.208.110.***
Zpět k tématu  

Micák má pravdu, vraťme se zpět k tématu. Protože CK Prácheň je už po smrti a o mrtvých jen dobře, není aktuální o ní diskutovat. Zajímá mě však, jestli někdo máte zprávy o cestovce, která se potácí v podobných problémech, jaké měla Prácheň na jaře? V Čechách je víc cestovek než v Německu, trh přehuštěný a dají se čekat další krachy. Podle diskusí na Orbionu to vypadá, jako by finanční problémy měly jen cestovky z Písku. Ale bomby tikají určitě po celé republice. :-?
Chanelka

• Anonym (1)
micák 14.08.2008 20:43
RE: RE: RE: RE: Nedostatečná z češtiny  

Přátelé klid, máme zde škodnou ze školy, nechte ji a nereagujte. : :-|

Iriska 14.08.2008 20:30
RE: RE: RE: Nedostatečná z češtiny  

Chanelka a korsika.korsika - nebude to jedna a tatáž osoba? nemají profil a obě by jen moralizovaly...
Debatujte k tématu. Pokud chcete napadat diskutující za pravopis, tak sem raději nechoďte. Nemůžete sem přinést nic pozitivního a už vůbec nic k věci!

Joanna 14.08.2008 19:54
RE: RE: RE: Nedostatečná z češtiny  

korsiko,korsiko, já bych napsala nepište (i když vám se líbí nepiště), když už někomu radím úplně mimo mísu "Pozor na CK Prácheň Písek" Je smutné, když se na tomto fóru dočtu o českém pravopisu, místo názoru na CK Prácheň. Inu, takoví jsme byli, jsme a budeme, my, Češi.

korsika.korsika
14.08.2008 17:09 81.90.173.***
RE: RE: Nedostatečná z češtiny  

Pane nebo paní Mikhail, pokud neumíte pravopis, tak sem, prosím nepiště. Děkuji.

Šínová
14.08.2008 16:57 81.92.146.***
RE: Nedostatečná z češtiny  

Myslím si to samé co pan/í mikhail.jestli nás chce paní profesorka opravovat tak se máme na co těšit .Jsem ráda,že nadatluju to co nadatluju a vůbec neřeší jestli tam nebo tam má být čárka . :-x to jsou holt ty úči :-D

mikhail 14.08.2008 10:46
RE: Nedostatečná z češtiny  

to chanelka: Milá paní ( nezaujatá !!) profesorko...ne každý přispěvatel v diskuzích ovládá pravopis jako Vy! Je jasné, že některé chyby doslova ,,rvou oči,, , nicméně se domnívám, že tyto stránky nejsou určeny k tomu, aby se hodnotily slohové a pravopisné chyby diskutujících, nýbrž k něčemu úplně jinému- podělit se o zážitky a zkušenosti v daných oblastech diskusí! V žádném případě s vámi nelze souhlasit, že pravopisné chyby ( jež tak pedanticky vypisujete) znevěrohodňují dané informace! Zkuste sem příště, namísto planého a dost ubohého mentorování, vložit nějaký hodnotnější příspěvek...třeba se podělit o nějaký Váš zážitek z dovolené atp...nebo snad na nic jiného krom známkování nemáte čas?? 8-)

chanelka
14.08.2008 10:05 83.208.110.***
Nedostatečná z češtiny  

No, nestačím se divit, jak někteří aktéři diskuse ovládají český jazyk. Jako nezaujaté profesorce mi nejde o obsah, ale o formu. Podívejte se, jak pan/í Procházka/ová przní český jazyk:
1.před "protože" chybí čárka
2."neshoda" byly nuceni
3.před "že" chybí čárka
4.vše napravÝ
5.před "jaké" chybí čárka

Celá informace je těmito zrůdnými pravopisnými hrubými chybami znevěrohdněna. Uděluji nedostatečnou.
Chanelka :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
alllí
13.08.2008 15:29 83.208.110.***
přeplatek  

To mě překvapuje. Mně CK Prácheň peníze za zrušený zájezd vrátila dokonce omylem dvakrát. Tu druhou sumu jsem poukázala na dobročinné účely, nakoupila jsem konzervy do budějovického kočičího útulku, který prý nebohá CK také podporovala. :-P
Alena

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
micák 12.08.2008 20:53
RE: RE: Pozor na CK Prácheň Písek!!  

Též se domnívám, že by byl vhodný fyzický kontakt, ovšem ne s patologickými následky.To v žádném případě.... ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze