A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na cestovní kancelář

16.04.2008 19:20:06 | Horizon Travel Brno
Tato cestocní kancelář podvodně láká lidi na fiktivní ceny,
které ve skutečnosti vůbec neexistují.
Zatelefonuje Vám domů příjemná dívka, která Vám řekne,
že se stanete živou reklamou jejich kanceláře a zcela určitě jste vyhrála zájezd pro dva do zahraničí.
Pokud se v danou hodinu na místo dostavíte, navíc nalákáni reklamou na netu s tím, že si vyzvednete cenu a zamluvíte
10 -denní zájezd do Španělska, osloví Vás zavřené dveře,
špinavá rohožka a nepříjemný hlas ze zvonku.O prodej
zájjezdu nemají zájem a o ceně si samozřejmě můžete jenom nechat zdát.Dnešní zkušenost - už žádný Horizon Travel.
Pekařská 21
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirek
13.04.2013 13:14 37.188.228.***
Re: pozor na Horizont Travel Brno, Pekařska 21  

Už jsem viděl a děkuji!

• Anonym (1)
ten kdo vi
13.04.2013 12:07 91.82.151.***
Re: pozor na Horizont Travel Brno, Pekařska 21  

Jó Mirku,komu není shůry dáno-v apatyce nekoupí,viďte?

• Anonym (1)
Mirek
13.04.2013 11:16 37.188.228.***
pozor na Horizont Travel Brno, Pekařska 21  

Pod záminkou převzetí výhry, vás nalákají na předváděčku o předražených zájezdech. Radím nikam nejezdit a poslat je hned někam!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.04.2013 11:06 37.188.228.***
Re: Pozor na cestovní kancelář  

Horizont Travel Brno Pekařská 21, tam jsem se zůčastnil jejich předváděčky předražených zájezdů. Púvodně jsem byl telefonicky nalákán, na převzetí výhry. Byla hloupost tam vůbec jet. Všechny před cestou tam varuji! Nebuďte naivní jako já!

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Sally 02.11.2012 07:09
Re: Důležité upozornění: POZOR na názvy cestovních kanceláří  

CK Horizont travel Praha se může cítit poškozena, klidně dejte věc právníkům ALE
S CK Horizont Travel jsme byli ve Španělsku, měli jsme přes ně "dovolenou na zkoušku", platili jsme jim, TAKŽE HORIZONT TRAVEL V BRNĚ EXISTUJE ať si říká kdo chce co chce. Mj. jsme s nimi vůbec nebyli spokojeni.

Za prvé jsme měli problémy, aby nám zajistitli hotel ve Fuengirole, protože údajně nebyl volný, nakonec se ale vyřešilo, ale ty nervy.

První hotel v Lloret de Mar byl v pohodě, technický doprovod však neměl ani ánunk o tom co je v nejbližším okolí městečka a kde co a jak funguje. Obrovská chyba, TD byl na dovolené, tím pádem se nemá technickým doprovodem nazývat. Nabízel se relativně předražený výlet do Barcelony vlastním autobusem, kdy nebylo možné ani zjistit, co všechno uvidíme a jaký by byl program. Měli si to organizovat řidiči. A dalšího nic moc.

Ve Fuengirole jsme dostali jen instrukce ve Španělštině, od CK jsme dostali sice adresu, ale vyhledávače tento hotel na mapách nenašli, a ani v GPS se nedala ulice najít (naproti Lloretu, kde byly udány přesné souřadnice). Nikdo nám nesdělil, že provoz recepce je časově omezený (to jsme zjistili při problémech při odjezdu a objevili jsme malinkou cedulku s provozní dobou mezi nekonečným zmatkem reklamních letáků na okně recepce). Nikde jsme nenašli fotky hotelové pláže, po její návštěvě jsme pochopili proč - nasráno od psů, bordel, kamenitý přístup do moře. Bylo sice polovina září, ale to ještě sezona nekončí. V letáku od CK jsme měli, že ceny energií jsou v ceně poukazu - omyl, dopláceli jsme 25 € na elektřinu, od cestovky jsme po delším boji dostali zpět 20 €, špica že. A to jsem mluvil s reklamačním oddělením, kde mi sdělili, že mejl na hotel sio mám najít na internetu?!

No a jejich TIME SHARE? To co jsme se dozvěděli od jiných účastníků od jiné "tajmšárové" agentury nám vzalo dech a děkuji, od HT Brno už nikdy.
Uváděkl jsem jejich stránky ve spodnějším příspěvku a aby v Práglu nedošlo k dalším mýlkám tak přidám ještě obrázek z jejich stránky. A kdyby stále tvrdili, že U NÁS v Brně nic takového není, tak jim sem dám i naskenovanou smlouvu. Pak to mohou dát právníkům. :-X

http://www.horizont-travel.cz/index

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
CK Horizon Travel Praha
03.03.2012 10:45 90.178.199.***
Důležité upozornění: POZOR na názvy cestovních kanceláří  

Vážení návštěvnící těchto stránek, dovolujeme si vás upozornit, že žádná cestovní kancelář HORIZON TRAVEL BRNO neexistuje. Existuje pouze Horizon Travel Praha, s jediným sídlem Školská 26, Praha 1 - CK zaměřená pouze na zájezdy do Tuniska a Egypta a poté jakýsi HORIZONT BRNO, který nabízí vám klientům jakési výhry zájezdů atd. S těmito praktikami my jako CK HORIZON TRAVEL nemáme nic společného, bohužel pouze jen to že naše názvy jsou podobné. Radíme vám, abyste si dávali pozor na to,co kam píšete. Zde totiž došlo k pokusu o poškození našeho jména, což může vést k tomu, že celá věc bude předána našemu právnímu zástupci k řešení. V době internetu si každý občan může zjistit o CK veškeré údaje a nemělo by se mu stát, že nezná ani přesný název kanceláře, o které veřejně píše na internetu. Celou věcí jsme velice rozhořčeni a cítíme se těmito vašimi nepřesnostmi velmi poškozeni.
vedení CK HORIZON TRAVEL PRAHA

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Sally 02.12.2010 07:45
RE: RE: Horizont Travel řádí i letos  

Tak nevím, ale tato CK existuje, má i svoje "kamenné" pobočky a na Pekandě JE.
http://www.horizont-travel.cz/index
Nic neslibovali, žádnou výhru. Pouze, že jsme byli vylosováni z mnoha k reklamní akci a představení CK. To nám bylo řečeno už do telefonu. Že si na místě každý vylosuje nějakou cenu. Po příchodu nás zaměstnanec CK seznamoval postupně s CK, mj. jsem si předem prohlédl jejich stránky. Kdykoliv jsme mohli odejít. není to žádná papouškovací akce známá z MLM, každému páru se osobně věnuje jeden pracovník. Vcelku nás tato CK zaujala a pokud jsme udělali blbost, mohu posoudit až za čas. Ale to je každého věc, tudíž i naše. Takže uvidíme a doufám, že zde budu moci veškeré negativní příspěvky vyvrátit. ;-)
A nikdo zde nenapsal žádnou osobní zkušenost. Pouze nějaké zkušenosti z telefonátů. V žádném telefonátu (byly asi celkem 4) mi nikdo nesdělil, že jsem vyhrál zájezd. To, co mi v telefonickém hovoru řekli, to se také odehrálo.

Sally 22.11.2010 06:26
RE: RE: Horizont Travel řádí i letos  

Tak mi v pátek volali a že si mám jít na Pekandu vybrat cenu. A přesné termíny. Bohužel :) mi ani jeden termín nevychází. Takže asi budu muset nechat cenu propadnout, protože nám ani jeden termín nevyhovuje. Prý k desátému výročí CK.

Sally 24.08.2010 09:15
RE: Horizont Travel řádí i letos  

Tak mně naštěstí ještě nevolali (asi jsem nevyhrál). Starší pán mě kontaktoval na roli, když jsem čekal na šalinu (v den kdy jsem odjížděl do Řecka). Tak se těším na telefonát.

Cahyně
10.08.2010 19:02 195.202.151.***
Horizont Travel řádí i letos  

No, tak mě volali včera, udivilo mě, že musíme být přítomni v určitý den a hodinu - jako na typickou předváděčku. Teď to chápu a taky nikam nejdu.Pán má ještě volat, tak něco uslyší...
Takže pozor, kdo v Brně čekáte na bezplatné autobusy na Uzavřené do nákupních center , starší pán tam obchází a láká informace a tel. čísla pro tuto cestovku.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze