A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

POZOR NA AIRSTOP.CZ

07.01.2009 23:58:43 | Lubos2009
ŠPATNÁ ZKUŠENOST S AIRSTOP!!!!
POZOR NA REKLAMACE U AIRSTOP!!!!
Od srpna 2008 do ledna 2009 mi nebyli schopni vyřídit reklamaci zájezdu - stále se vymlouvají na to, že s nimi německá CK nekomunikuje, pak že se stěhovali a vyjádření se ztratilo atd. - budu je muset dát k soudu!!!!!!
Vymlouvají se, že jsou "jen" zprostředkovatelé, ale peníze jsem platil jim a od nich chci stanovisko!!!
Více na: http://www.reklamace-airstop.nazory.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.02.2016 11:39 193.35.102.***
Re: POZOR NA AIRSTOP.CZ  

Luboši souhlasím s tebou! V srpnu 2015 jsem byl s Airstopem na Korčule, Hotel v dezolátním stavu, plíseň na pokoji, jídlo nepoživatelné. Vše jsem zdokumentoval přesto Airstop reklamaci neřeší a vše shazuje na německou cestovku ALL Tours. Tak pozor pozor na Airstop. Fota klidně zašlu mail. j.dvoracek1 (zavináč) seznam.cz

kikina222
29.07.2009 16:22 193.86.121.***
RE: POZOR NA AIRSTOP.CZ  

Ty jseš ale sprostej .urák :-(

Elounek 22.07.2009 08:23
Airstop je super  

Čusík,
musím se Airstopu velice zastat, jeli jsme s nimi minulý rok poprvé do Turecka, odlétali jsme z Mnichova a nebyl ani jediný problém, všechno perfektní, organizace - kam se hrabou české cestovky. Nemůžu jim nic vytknout a tento rok s nimi letíme znovu. :-)

Emil
11.06.2009 22:51 89.103.110.***
Pokl4
10.05.2009 09:21 79.174.64.***

http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Brisas+de+Coche+del+Mar-hid_37758.html

Ze zdejších recenzí na tuto ubytovací lokalitu to vychází na průměr v danné zemi a kategorii!
Takže spíše trsdiční české fňukání...

lubos2007 10.05.2009 01:46
RE: ???  

Pane Tichý, jsem rád že jste se pobavil - jde mi o princip a varování ostatních - buďte rád, že jste nemusel nic reklamovat a fňukala si pro příště odpusťte... Děkuji. L.S.

tj
28.04.2009 18:11 159.92.57.***
???  

na stranky jsem se dostal uplne nahdou, ale nechapu toho fnukala co tady vede valku kvuli 30procentum, docela jsem se pobavil, pan ma asi jen jedny nervy, jo a ty stranky ktere vytvoril jsou taky k pokukani, jinak Airstop doporucuji, vse fungovalo na 100% a co se tyce vyberu mista a hotelu, hold spatny vyber, staci si najit na googlu recenze toho mista a zjistit si o tom vice a ne jak tele pak fnukat na rozlitou polivcickou. Airstop rulezzz

Juanita
04.04.2009 09:39 90.176.245.***

Já jsem byla přes airstop na Maltě a nemůžu si stěžovat. Teď s nimi pojedu na Mallorcu a moc se těším!!! Mají skvělé ceny 8-) Já s nimi byla spokojená. Na Isla Margarita bych asi vůbec nejela. Jako perla Karibiku to vůbec nevypadá. Já už navštívila Dominikánskou rep. a Mexiku a tak všem, kteří si chtějí užít v Karibském ráji doporučuji Méxicooooooooo!! :-D

lubos2007 02.04.2009 08:16
RE: NEUVĚŘITELNÉ  

To: hynek - K tomuto příspěvky se vyjádřím jen v tom smyslu, že nejsem *****, abych nepoznal že ve vedlejším hotelu stejné kategorie všechno funguje jak má, protože je tam - na rozdíl od toho našeho, schopné vedení. Tak mě milý pane, paní, nebo obojí nepoučujte o tom co je pro jakou zemi charakteristické - to vím i bez vás...

hynek
01.04.2009 13:30 78.102.26.***
NEUVĚŘITELNÉ  

Udivuje mne skutečně Vaše jednání.Co jste očekávali v regionu,který jste navštívili? Pokud hledáte luxus,doporučuji dovolenou v hotelu Burj al Arab v Dubaji...To si ale budete muset připlatit...To víte,dnes není nic zadarmo-ani hra na hogo fogo.....
S Airstopem cestuji 2x do roka a nemyslím si,že nedostatky,na které poukazujete jsou chybou cestovní kanceláře,nýbrž jsou součástí mentality národa Vámi navštívené země.

Zpět na všechny diskuze