A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

poznávací zájezdy-dotaz

23.12.2008 01:37:49 | Jan Kamiš
Ješti nikdy jsem neměl možnost zúčastnit se nějakého zájezdu, či dovolené od CK Firo Tour a a v recenzích většinou vycházejí, tak jak to v životě bývá, samá rozporuplná hodnocení. Tato CK však nabízí celou řadu, alespoň dle katalogu, velmi zajímavých poznávacích zájezdů, mimo jiné do Norska, dalších skandinávských zemí i jinam.
Vznáším tedy dotaz, zda má někdo zkušenost se zájezdem do Skandinávie právě s touto CK. Je možné něco takového zveřejnit ??

Děkuji

Jan
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 16:34 213.211.55.***
Re: poznávací zájezdy-dotaz  

já bych se chtěla zeptat na spaní v hotelbusu.Je tam dost místa a trochu soukromí,a kde jste se umývali,vůbec si to nedovedu představit a to byl jen jedno WC třeba pro 15 lidí?

Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 22:21 192.36.27.***

Co přesně by tě zajímalo ? S touto ck mám zkušeností fakt hodně, tak se klidně ptej.
Mirka

Neregistrovaný uživatel
06.05.2018 21:51 178.77.242.***

Co jsem se dívala na jejich stránky, tak reference mají moc hezké, ale uvidíš, třeba se ti tu ozve někdo, kdo s ní má zkušenost.

Neregistrovaný uživatel
28.04.2018 23:39 178.77.242.***

Dobrý den, ráda bych se připojila do diskuze, ale týká se úplně jiné cestovky,a to Pangeo tours, která také nabízí poznávací zájezdy do Norska. Hodně mě to zaujalo, protože chci něco takového podniknout, ale docela dost tápu v tom podle čeho vybrat spolehlivou cestovku.

yukon 20.05.2013 02:24
Re: Sri Lanka s Firo Tour  

mkmkm

yukon 20.05.2013 02:22
Sri Lanka s Firo Tour  

Byl jste někdo n poznávacím zájezdě s Firo Tourem na SríLance?
Jaké máte zkušenosti?
Díky

• Anonym (1)
stafetka 21.07.2012 16:23
poznávací zájezd po Španělsku  

Dobrý den nemáte někdo zkušenosti s poznávacím zájezdem od Firo touru "Cesta po španělském království?

• Anonym (1)
delfin_brb 11.07.2009 11:01
RE: Něco o Izraeli  

Kdysi nektere (zname) cestovky v Egypte/Tunisu na miste vybiraly pevne baksisne. Mistni z toho samozrejme nic nevideli. Pokud podobne povinne vydaje nejsou soucasti zakladni ceny zajezdu (bez ohledu na legalnost - to je dalsi vec), tak bych to bral jako neserioznost a hledal nekde jinde...
Kdyz jsem byl na poznavacce v JAR, tak jsem si jednou vsiml, ze se pani pruvodkyne pta po sefovi portyru a pak mu neco dava (samozrejme za odnos kufru na pokoj a druhy den k autobusu). My jsme byli upozorneni, ze nic davat nemame. Vyber penez pro ridice byl dobrovolny, jak to kdo citil. Osobne takovemu pristupu cestovky tleskam.

Hajnej
12.06.2009 13:11 195.113.40.***
Něco o Izraeli  

Letos v červnu jsme byli s Firo v Izraeli a bylo to opravdu zajímavé. Měl jsem jen pár výhrad k průvodci (mimochodem, chtěl jsem to napsat cestovce, ale nikde jsem nenašel mail na Firo!!!!!). Jedna věc byla, že byl garantován česky mluvící průvodce pro celý zájezd a pak se ukázalo, že náš průvodce všude jako Žid nemůže (do Betléma) a tak jsme vyfasovali velmi špatného průvodce mluvícího jen anglicky. Druhá věc: Firo doporučovalo počítat s výdajem cca 50 USD na osobu za bakšiše, ale pan průvodce zcela na tvrdo tchto 50 USD jednou večer od každého povině vybral a na závěr si dosti naléhavě řekl o sbírku pro něj osobně a pro řidiče. Kd\\ž to vybral povině a bez dokladu, tak je to daňový unik!!

fiona 14.05.2009 11:51
RE: FIRO-tour  

Jano H., mohu se zeptat, jak se jmenovala ta vaše průvodkyně, já totiž byla s FIRO na poznávačce Číny loni a také jsem byla maximálně spokojená, naše průvodkyně byla paní Eva Burgetová.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze