A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

poznávací zájezdy-dotaz

23.12.2008 00:37:49 | Jan Kamiš
Ješti nikdy jsem neměl možnost zúčastnit se nějakého zájezdu, či dovolené od CK Firo Tour a a v recenzích většinou vycházejí, tak jak to v životě bývá, samá rozporuplná hodnocení. Tato CK však nabízí celou řadu, alespoň dle katalogu, velmi zajímavých poznávacích zájezdů, mimo jiné do Norska, dalších skandinávských zemí i jinam.
Vznáším tedy dotaz, zda má někdo zkušenost se zájezdem do Skandinávie právě s touto CK. Je možné něco takového zveřejnit ??

Děkuji

Jan
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
yukon 20.05.2013 02:24
Re: Sri Lanka s Firo Tour  

mkmkm

yukon 20.05.2013 02:22
Sri Lanka s Firo Tour  

Byl jste někdo n poznávacím zájezdě s Firo Tourem na SríLance?
Jaké máte zkušenosti?
Díky

• Anonym (1)
stafetka 21.07.2012 16:23
poznávací zájezd po Španělsku  

Dobrý den nemáte někdo zkušenosti s poznávacím zájezdem od Firo touru "Cesta po španělském království?

• Anonym (1)
delfin_brb 11.07.2009 11:01
RE: Něco o Izraeli  

Kdysi nektere (zname) cestovky v Egypte/Tunisu na miste vybiraly pevne baksisne. Mistni z toho samozrejme nic nevideli. Pokud podobne povinne vydaje nejsou soucasti zakladni ceny zajezdu (bez ohledu na legalnost - to je dalsi vec), tak bych to bral jako neserioznost a hledal nekde jinde...
Kdyz jsem byl na poznavacce v JAR, tak jsem si jednou vsiml, ze se pani pruvodkyne pta po sefovi portyru a pak mu neco dava (samozrejme za odnos kufru na pokoj a druhy den k autobusu). My jsme byli upozorneni, ze nic davat nemame. Vyber penez pro ridice byl dobrovolny, jak to kdo citil. Osobne takovemu pristupu cestovky tleskam.

Hajnej
12.06.2009 13:11 195.113.40.***
Něco o Izraeli  

Letos v červnu jsme byli s Firo v Izraeli a bylo to opravdu zajímavé. Měl jsem jen pár výhrad k průvodci (mimochodem, chtěl jsem to napsat cestovce, ale nikde jsem nenašel mail na Firo!!!!!). Jedna věc byla, že byl garantován česky mluvící průvodce pro celý zájezd a pak se ukázalo, že náš průvodce všude jako Žid nemůže (do Betléma) a tak jsme vyfasovali velmi špatného průvodce mluvícího jen anglicky. Druhá věc: Firo doporučovalo počítat s výdajem cca 50 USD na osobu za bakšiše, ale pan průvodce zcela na tvrdo tchto 50 USD jednou večer od každého povině vybral a na závěr si dosti naléhavě řekl o sbírku pro něj osobně a pro řidiče. Kd\\ž to vybral povině a bez dokladu, tak je to daňový unik!!

fiona 14.05.2009 11:51
RE: FIRO-tour  

Jano H., mohu se zeptat, jak se jmenovala ta vaše průvodkyně, já totiž byla s FIRO na poznávačce Číny loni a také jsem byla maximálně spokojená, naše průvodkyně byla paní Eva Burgetová.

• Anonym (1)
Jana H.
14.05.2009 10:21 195.47.14.***
FIRO-tour  

já se připojuji - jeli jsme několikrát na kombinaci poznávačka - pobyt od FIRO-tour a musím říci - paráda. Takže doporučuji. Teď jsme se vrátili z Číny a naprosto bez problémů, úžasná průvodkyně, která s námi trávila i svůj volný čas po večerech a volných dnech.... supr program :-) takže ck FIRO ANO
;-)

• Anonym (1)
Halíbelí
02.04.2009 14:24 213.235.145.***
CK Wisnar - Paříž s touto CK NE!!!  

Skandinávie možná dobrá, ale my s Paříží teda spokojeni nebyli, chytli jsme špatnou průvodkyni, takže jsme si udělali vlastní program, ale to teda nemusíte jezdit s CK že ??? :-P

Andrýsek
23.01.2009 16:30 85.70.30.***
Ck Wisnar dobré poznávačky  

Ck Wisnar má dobré poznávačky, Norsko a Severské metropole vřele doporučuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
K-áča 16.01.2009 22:11
RE: poznávací zájezdy-dotaz  

CK Firo-tour má nejrozšířenější nabídku poznávacích zájezdů. Hodně také záleží na tom, jaká parta se na tom zájezdu sejde. Všeobecně má ale Firo dobrou úroveň co se týče ubytování, dopravy...celkové organizace.Nebyla jsem s nimi sice ve Skandinávii, ale v jiných destinacích ano.Určitě bych doporučila...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze