A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

POSTUP NA LETIŠTI

28.01.2011 20:59:36 | Vít Kolář
Ahojte,mohl by mi někdo napsat stručný postup jak to chodí na letišti?Od příchodu až po nástup do letadla.Děkuji.Letím do Londýna a poprvé a mám z toho trochu nervy.moc díky.Letím z Ruzyně.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 30.01.2011 13:46
admin  

Dobry den, mame tu uz celou radu temat - zkuste vyuzit nas vyhledavac, neco konkretnejsiho by mohlo byt na diskuzi primo o Londyne:
http://mesta.orbion.cz/londyn/diskuse/

Budeme drzet palce!

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
Mandelinka
30.01.2011 09:26 89.102.54.***
Postup na letišti  

Otevřete si na stránkách Egypt téma Poprvé na dovolenou letadlem. Je tam pár příspěvků a jeden hodně podrobný. Nejsme nejmladší, anglicky neumíme, do Londýna i jinam jsme také letěli a vše zvládli. Klidnou cestu. :-P

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
Vít Kolář
28.01.2011 21:59 109.164.1.***
POSTUP NA LETIŠTI  

Ahojte,mohl by mi někdo napsat stručný postup jak to chodí na letišti?Od příchodu až po nástup do letadla.Děkuji.Letím do Londýna a poprvé a mám z toho trochu nervy.moc díky.Letím z Ruzyně.

• Anonym (4)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze