A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Poraďte s jakou cestovkou do Švýcarska

03.03.2009 19:50:27 | Renatka1603
Ahoj, zdravím všechny milovníky cestování. Rada bych se se svou rodinnou podívala do Švýcarska. Velice mě zaujal zájezd od cestovní kanceláře Bohemia fantasy s názvem Švýcarsko s francouzským šarmem. Jede se Ženeva...a poslední den navštěva Lyonu. Prostě paráda, ale bohužel nemám s touto cestovkou žádné zkušenosti. jaké mají autobusy, delegáty, jak je na tom ubytování... Budu moc vděčná všem, kterí mi odepíší nebo poradí jinou cestovku, která dělá podobný program? Děkuji za odpovědi a všem přeji hezkou vydařenou dovolenou, zdraví Renatka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 05.03.2009 12:25
admin  

Zdravim, doporucuji podivat se jeste na web primo o Svycarsku, ktery je mozne najit zde:
http://svycarsko.orbion.cz/
Hezky den!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Renatka1603
03.03.2009 19:50 62.209.237.***
Poraďte s jakou cestovkou do Švýcarska  

Ahoj, zdravím všechny milovníky cestování. Rada bych se se svou rodinnou podívala do Švýcarska. Velice mě zaujal zájezd od cestovní kanceláře Bohemia fantasy s názvem Švýcarsko s francouzským šarmem. Jede se Ženeva...a poslední den navštěva Lyonu. Prostě paráda, ale bohužel nemám s touto cestovkou žádné zkušenosti. jaké mají autobusy, delegáty, jak je na tom ubytování... Budu moc vděčná všem, kterí mi odepíší nebo poradí jinou cestovku, která dělá podobný program? Děkuji za odpovědi a všem přeji hezkou vydařenou dovolenou, zdraví Renatka

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze