A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pomorie

20.06.2016 14:04:55 | Mirka2
Mirka2
Fotečky pěkné, byli jsme tam na výletě asi před 4 roky a mě tam děsí ty hotely nad pláží. Přeci jen jsem zvyklá na severní pláž v Primorsku, tak letos po 10 za nějakých cca 34 dní. Přeji hezkou dovolenou, kampak letos?
Mirka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirka2 23.07.2016 00:18
Pomorie  

Pěkné fotečky - letošní také budou? ;-)

jantarka66 26.06.2016 13:27
Re: Pomorie  

Mně právě ty hotely na pláži vyhovují víc než v Primorsku, kde šlapu schody. Je tu na pláži plno super hospůdek s výborným jídlem. Nemusím kvůli jídlu šlapat krpály hore nad pláž, no ale to je věc názoru :-D
Letos ještě nevíme, zda vůbec vyrazíme. Čekáme první vnoučátko přesně v termínu dovolené. Ale když, tak zase Pomorie. :-)

Mirka2 20.06.2016 15:04
Pomorie  

Fotečky pěkné, byli jsme tam na výletě asi před 4 roky a mě tam děsí ty hotely nad pláží. Přeci jen jsem zvyklá na severní pláž v Primorsku, tak letos po 10 za nějakých cca 34 dní. Přeji hezkou dovolenou, kampak letos?
Mirka

Zpět na všechny diskuze