A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pomoc!!

25.07.2009 22:55:17 | kontras
Prosím!!Ted jsem si přečetl diskuse o Ostrovu pak a penzionu Belveder( neexistujícím penzionu¨).Máme tam jet s rodinou a přáteli a ted nevím zda pojedu!!Máme 2 malé děti a kamarádi taktéž.Již ted se bojím co mne čeká a uvažuji o zrušení dovolené§Můžete mě někdo poslat nějaké foto a popřípadě hodnocení nebo vyprávění jak to tam vypadá a zda se mám obávat něčeho horšího než je v diskusích?Máme dítě které má cukrovku a já mám crohnovu chorobu a tak se ptám.Pokud tam jsou šváby jak se píše v diskusích a strava velmi špatná ,prosím za veškeré informace .Děkuji moc Jarda
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 31.07.2009 21:17
RE: RE: Pomoc!!  

No tam se asi dotyčný o tom vše dověděl. Ale asi si z nás dělá srandu nějaké dítě, co ještě neumí psát, tak těžko může mít dvě děti.
Nicméně i kdyby tomu tak nebylo, tak chápu zděšení, které nají lidi, když si přečtou recenze na produkty podvodu jménem Tomi alias Adrialand, kde se prodává amatérsky připravovaná, skladovaná a podávaná strava jako plnohodnotný produkt rádoby renomované CK, podnikající v zemi, patřící EU. Zajímavé, že takovýmto podnikatelům, co dšlají ostudu ostatním cestovním kancelářím, také nepošle dotyčný poslanec ČSSD soudružský dopis jako na adresu VF a ministr vnitra nedošlápne na to, aby se konečně začaly dodržovat zákony ve všech cestovních kancelářích :-x

• Anonym (1)
vevuska
31.07.2009 19:18 83.240.43.***
RE: Pomoc!!  

proč by neměl penzion Belveder neexistovat... I zde na Orbionu se můžete dočíst recenze od lidí co tam byli...
http://chorvatsko.orbion.cz/hotely/belveder/

kontras
25.07.2009 22:55 89.102.45.***
Pomoc!!  

Prosím!!Ted jsem si přečetl diskuse o Ostrovu pak a penzionu Belveder( neexistujícím penzionu¨).Máme tam jet s rodinou a přáteli a ted nevím zda pojedu!!Máme 2 malé děti a kamarádi taktéž.Již ted se bojím co mne čeká a uvažuji o zrušení dovolené§Můžete mě někdo poslat nějaké foto a popřípadě hodnocení nebo vyprávění jak to tam vypadá a zda se mám obávat něčeho horšího než je v diskusích?Máme dítě které má cukrovku a já mám crohnovu chorobu a tak se ptám.Pokud tam jsou šváby jak se píše v diskusích a strava velmi špatná ,prosím za veškeré informace .Děkuji moc Jarda

Zpět na všechny diskuze