A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

pokyny k odletu + časy letů

18.09.2007 10:01:29 | aaas
aaas
v pátek mám být na dovolené a ještě nemám pokyny k odletu nevíte někdo zda mám nárok na zrušení zájezdu když ck na svých stránkách uvádí: že časy letů jsou známy týden před odletem???? zájezd není last minut
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Farfalla 24.03.2012 15:37
Pokyny  

Ahoj mám dotaz k tomuhle tématu,

zájezd jsem kupoala u CA od CK Firo Tour. Psala jsem na Firo jak se dostanu na jejich stránkách do Klientské sekce - Odbavení, abych si včas našla časy odletů a příletů a napsali mi, že potřebuju rezerv. číslo a heslo a to je na cestovní smlouvě. Rez. číslo ano, ale heslo nemám, protože jsem zájezd koupila u CA ne u CK a tak mi napsali, že v tomhle případě se tam prostě nedostanu a pokyny mi pošle 7 dnů před odletem CA ne CK....tomuhle nerozumím.
Jsme z Jižní Moravy a čas odletu je pro mě dost podstatné vědět, abych se stíhala dopravit na místo včas.
To jako CK pošle mailem pokyny k odletu do CA a ta to bude přeposílat???!! Co je to za hloupost? Nevíte někdo o tomhle něco? Díky :-\

Izu 10.09.2010 11:42
RE: RE: Pokyny  

Děkuju,selka ve městě hadr :D

Big smile 10.09.2010 11:18
RE: Pokyny  

Izu: u odbavení, do cestovky už nemusíš :-)

Izu 10.09.2010 11:08
Pokyny  

Mám asi hloupý dotaz,ale přišly mi pokyny +letenky e-mailem,na letišti to ukážu u odbavení,nebo u stánku se svou cestovkou?děkuju

Ppajinka 13.07.2009 08:43
RE: RE: RE: RE: RE: RE: pokyny  

Turist: děkuji za info, když tak dopěhnu do cestovky at mi koukají dát pokyny...

Turist
09.07.2009 10:38 195.28.72.***
RE: RE: RE: RE: RE: pokyny  

V zmysle Zak. c. 159/1999 je CK povinna poslať pokyny na zajazd min. 7 dni pred odchodom zajazdu:
§ 852d
(1) Cestovní kancelář je povinna nejpozději 7 dnů před zahájenímzájezdu poskytnout zákazníkovi písemně další podrobné informaceo všech skutečnostech, které jsou pro zákazníka důležité a kteréjsou ji známy, pokud nejsou obsaženy již v cestovní smlouvě nebov katalogu, který byl zákazníkovi předán, zejména...

Ppajinka 08.07.2009 08:44
RE: RE: RE: RE: pokyny  

birca: můžu se zeptat kdy jste dostali pokyny k odletu? letím poprve...také s eximem,ale ještě jsem žádne pokyny nedostala. Odjíždíme 24.7...děkuji za informaci ;-)

Blanka pb 07.06.2009 20:10
RE: RE: RE: RE: RE: pokyny  

Jarouš, děkuji.

Jarouš 07.06.2009 09:38
RE: RE: RE: RE: pokyny  

Blanka pb
Na stránkách CK Alexandria máš možnost zjistit vše o odletu a příletu na dovču.Zadej si pokyny k odletu,svoje rezervační číslo a máš to. :-)

Jiřinka
06.06.2009 09:33 89.103.148.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: pokyny  

Ještě připojím poznámku, že kdyby všichni chtěli přiletět ráno a odletět večer, tak by to asi letecké společnosti nezvládly.
Letěla jsem 3x s Tomi tour a vždy nám z těchto dvou dnů jeden den zůstal na pobyt, což chválím. Naposledy jsme letěli 30.5. ve 22.55 hodin m.č. z Kréty. Celý den jsme si užívali.

Zpět na všechny diskuze