A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pokyny k odletu

24.03.2012 15:47:13 | Farfalla
Farfalla
Ahoj mám dotaz k tomuhle tématu,

zájezd jsem kupovala u CA od CK Firo Tour. Psala jsem na Firo jak se dostanu na jejich stránkách do Klientské sekce - Odbavení, abych si včas našla časy odletů a příletů a napsali mi, že potřebuju rezerv. číslo a heslo a to je na cestovní smlouvě. Rez. číslo ano, ale heslo nemám, protože jsem zájezd koupila u CA ne u CK a tak mi napsali, že v tomhle případě se tam prostě nedostanu a pokyny mi pošle 7 dnů před odletem CA ne CK....tomuhle nerozumím.
Jsme z Jižní Moravy a čas odletu je pro mě dost podstatné vědět, abych se stíhala dopravit na místo včas.
To jako CK pošle mailem pokyny k odletu do CA a ta to bude přeposílat???!! Co je to za hloupost? Nevíte někdo o tomhle něco? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Farfalla 29.05.2012 15:52
Re: Pokyny k odletu  

To je určitě pravda, potížem jsou malá města (jako my) kde prostě není CK ale jen CA - náš případ. Takže se to řeší takhle. Jen mě udivilo, že mi přímo z Fira nejsou ochotni vygenerovat nějaké heslo pro přístup do klientské sekce, pakliže jsem jejich zákazník.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2012 14:12 193.86.230.***

Pokyny k odletu vám předá tam, kde jste zájezd koupila.Já osobně nikdy nekupuji od zprostředkovatelů, ale zásadně u kořenové prodejny CK.Proč to dělat složitě, když můžu koupit rovnou u pramene :-)A pak mám vše z první ruky.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Farfalla 28.05.2012 20:12

Děkuju,
já pochopitelně na Firo psala a napsali mi mail, že takhle to prostě funguje a že mi veškeré informace sdělí až 7 dní před odletem a to CA ne Firo...Trochu zmatek, ale nic nenadělám.
Přesto jsem ale zjistila alespoň že létají se Smart Wings a tak na jejich stránkách zjistila přibližně dobu letu...aspoň tak . Díky za zájem ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Lucippera
27.05.2012 19:46 109.108.113.***

Nevím jestli to je ještě aktuální, ale já nemohla na smlouvě najít ani jedno číslo, tak jsem psala email Firo-tour a napsala číslo smlouvy a oni mi poslali přihlašovací údaje. Zkuste to

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Farfalla 24.03.2012 15:47
Pokyny k odletu  

Ahoj mám dotaz k tomuhle tématu,

zájezd jsem kupovala u CA od CK Firo Tour. Psala jsem na Firo jak se dostanu na jejich stránkách do Klientské sekce - Odbavení, abych si včas našla časy odletů a příletů a napsali mi, že potřebuju rezerv. číslo a heslo a to je na cestovní smlouvě. Rez. číslo ano, ale heslo nemám, protože jsem zájezd koupila u CA ne u CK a tak mi napsali, že v tomhle případě se tam prostě nedostanu a pokyny mi pošle 7 dnů před odletem CA ne CK....tomuhle nerozumím.
Jsme z Jižní Moravy a čas odletu je pro mě dost podstatné vědět, abych se stíhala dopravit na místo včas.
To jako CK pošle mailem pokyny k odletu do CA a ta to bude přeposílat???!! Co je to za hloupost? Nevíte někdo o tomhle něco? Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze