A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pokojská pro úklid mobilních domků Ck Victoria

02.03.2013 11:36:26 | elizabeten
elizabeten
Nemáte někdo zkušenosti s Ck Victoria a prací pro ni? Našla jsem brigádu úklid mobilních domků v Chorvatsku a Itálii a zajímalo by mě, co je náplní práce a jak to probíhá, případně jestli je to finančně ohodnocené nebo nabízí jen pobyt zdarma. Nebo pokud byste někdo měli alespoň zkušenost s tou předsezóní přípravou kempu, budu ráda za info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.09.2016 20:13 83.240.76.***

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolikati let je tahle brigáda možná?

Neregistrovaný uživatel
17.07.2016 15:31 194.228.50.***
Pipi  

Ahoj, jezdím už 3 roky na ruzno dlouho. Práca je některy dny náročno jindy veget. Pro mě způsob vyjet k mořu trochu polečit ekzem kterej mam od mala a u toho dostat par korunek.

Neregistrovaný uživatel
02.12.2015 18:30 90.180.163.***
Re: Pokojská pro úklid mobilních domků Ck Victoria  

Ahoj,
pro CK Victoria jsem pracovala několik měsíců jako pokojská a když na to vzpomínám, mám slzy v očích. Ať jsou jako cestovka sebevíc lepší, k zaměstnancům se neumí chovat, "pokojská" je míň než člověk, a nekladou snesitelný podmínky a požadavky. Je to fyzicky i psychicky hodně náročný. V žádným případě nechci špinit jejich jméno, ale po této zkušenosti nevyužiji jejich služby cestovní kanceláře, natož abych pro ně zase pracovala, to opravdu výrazně NEDOPORUČUJI.
PS: Měla jsem to "potěšení" účasnit se i "přípravných týdnů", a to nedoporučuji ještě víc, je to placené dobře, ale člověk je v šíleným stresu a hodně se namaká.

Věra
24.04.2015 22:01 188.92.11.***

Dobrý den. Taky bych ráda o této brigádě zjistila více informací - pracovnice v CK nekomunikuje, jen poslala obecný e-mail. Podařilo se Vám něco zjistit?

lada
30.01.2014 15:04 88.102.57.***

Dobrý den,

jestli jste byla na brigádě CK Victoria, napište své zkušenosti o práci, stravování,
mzdě a o dalších zážitcích, v jaké destinaci, ...

Děkuji za ochotu
Lada

lada
30.01.2014 15:04 88.102.57.***

Dobrý den,

jestli jste byla na brigádě CK Victoria, napište své zkušenosti o práci, stravování,
mzdě a o dalších zážitcích, v jaké destinaci, ...

Děkuji za ochotu
Lada

Neregistrovaný uživatel
26.06.2013 06:50 95.85.225.***

<3 8-) :-D >:) \o/ (((clap)))

• Anonym (2)
elizabeten 02.03.2013 11:36
Pokojská pro úklid mobilních domků Ck Victoria  

Nemáte někdo zkušenosti s Ck Victoria a prací pro ni? Našla jsem brigádu úklid mobilních domků v Chorvatsku a Itálii a zajímalo by mě, co je náplní práce a jak to probíhá, případně jestli je to finančně ohodnocené nebo nabízí jen pobyt zdarma. Nebo pokud byste někdo měli alespoň zkušenost s tou předsezóní přípravou kempu, budu ráda za info.

• Anonym (29)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze