A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Podvodní fotoaparát

03.10.2013 11:19:29 | Dagmar Lukavská
Dagmar Lukavská
Zdravím všechny Orbioňáky :-)) chtěla bych si pořídit kvalitní podvodní fotoaparát - na focení při šnorchlování v Indonésii. Foťák bych používala i na focení během celé dovolené. A hlavně se chci na ten foťák spolehnout! Už 2x se nám stalo, že nám foťák 2.den při šnorchlování v Egyptě přestal fungovat... reklamaci nám sice uznali, ale zbytek dovolené jsme byli bez foťáku a to jsem hodně těžce nesla :-(( Proto prosím o radu - jaký koupit fotoaparát na pěkné fotky pod vodou i na suchu.. na který se mohu spolehnout a nějaký ten rok vydrží?? Ráda bych tento fotoaparát používala pak i v běžném životě - tj.: aby zvládal slušné focení pod vodou - ale zároveň dělal i pěkné fotky krajin apod. Předem moc děkuju za tipy!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Helča2 13.12.2015 18:06
Re:  

ano,jsou super!
mám Isaw Extreme
letos jsem ho prvně zkoušela v Egyptě a spokojenost-
-růžové korály mám na videu fakt růžové!!
žádný modrý či zelený odstín! :-D
tady je mé video
byly vlny tak něco není tak ostré
https://www.youtube.com/watch?v=ibHwxOh6IF4

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.12.2015 19:23 89.24.230.***

jojo, ty jsou fakt super :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.11.2015 13:37 212.47.234.***
Re: Podvodní fotoaparát  

výborné fotáky a kaemry jsou tyhle http://www.apneamanshop.cz/foto-video/

• Anonym (1)
lachtanka 03.09.2015 06:44

Nebyla jsem přihlášená :-( :-) -Iva
ten dotaz na Vaše názory s foťákama pod vodu od jsem psala já ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Iva
03.09.2015 05:55 82.202.65.***

Sice je to starší dotaz, ale napište svoje zkušenosti s foťákama , jaké značky a typy používáte, který Vás zklamal, nebo naopak nadchnul. Měli jsme Olympuse I, a fotky dělal skvělé než do něj začalo zatékat >:) a pak už s ním něšlo nic, dokonce zčernal i displej takže se fotilo naslepo.
Teď jsme koupili Nikon coolpix AW130, a teprve budeme zkoušet, a nad vodou fotky parádní :-)

• Anonym (1)
Dagmar Lukavská 03.10.2013 12:19
Podvodní fotoaparát  

Zdravím všechny Orbioňáky :-)) chtěla bych si pořídit kvalitní podvodní fotoaparát - na focení při šnorchlování v Indonésii. Foťák bych používala i na focení během celé dovolené. A hlavně se chci na ten foťák spolehnout! Už 2x se nám stalo, že nám foťák 2.den při šnorchlování v Egyptě přestal fungovat... reklamaci nám sice uznali, ale zbytek dovolené jsme byli bez foťáku a to jsem hodně těžce nesla :-(( Proto prosím o radu - jaký koupit fotoaparát na pěkné fotky pod vodou i na suchu.. na který se mohu spolehnout a nějaký ten rok vydrží?? Ráda bych tento fotoaparát používala pak i v běžném životě - tj.: aby zvládal slušné focení pod vodou - ale zároveň dělal i pěkné fotky krajin apod. Předem moc děkuju za tipy!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze