A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Podvodné výlety CK Exim Tours

01.03.2009 23:56:32 | reklamaceexim
reklamaceexim
Na stránce http://reklamaceexim.tripod.com si můžete přečíst jak nás CK Exim tours podvedl s výletem do Káhiry a jejich vyřízení reklamace. Adresa stránky nemá na začátku www.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Luciášekk 10.12.2014 22:47
Exim tours  

Kdyby jenom výlety, až se Vám stane, že si u Eximu objednáte hotel třeba pro šnorchlování a velkou pláž a v Hurghadě na letišti Vám sděli, že hotel je plný (ačkoliv od jiných ck na tento hotel češi normálně přijížděli) tak si příště rozmyslíte s kterou cestovkou odjet na dovolenou stejně jako já. Na reklamaci, že nedodrželi smlouvu a hotel objednaný jaksi nebyl se Vám akorát vysmějí. Pak si můžete na dovolené moře akorát představovat stejně jako já.

zemanová
12.08.2014 15:26 109.80.2.***
Re: Krásná dovolená a příště opět s CK EXIM tour  

Naprosto s vámi souhlasím ! Když dovolenou tak jedině s Eximem. Margita je skvělá a nejen ona. Nikde jsem nepoznala lepší průvodce a že jsem toho už projela . Aod ted už jedině s Eximem

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
10.06.2014 12:41 194.213.47.***
Re: Trochu i zloději z Eximu.  

kdo chce ať si koupí v ČR a kdo chce může v Egyptě, snad každého volba, ne?

Jana Doležalová Havířov
21.05.2014 13:11 82.209.56.***
Krásná dovolená a příště opět s CK EXIM tour  

Na tuto CK EXIM čtu jen špínu pomluvu ,čož se nezakládá na pravdě.Jezdím s nima už 7let ,jak na pobyt tak i na poznávácí zájezdy.Ted´v květnu jsem se vrátila z15 denním putování Marokem. Neskutečná nádhera až dech vyrážejíci neskutrčných kontrastů této země.Nadstandartní výkon průvodkyně Margity Proxenosové, která se o nás starala od příletu až po odlet ,kdy nás doprovodila na letiště Tato CK nabízí většinou krásné, jak pobytové i poznavací destinace za přijatelnou cenu.EXIM se snaží mít své průvodce na vysoké ůrovni.Renatka Ponczová v Tabe Michal Dosoudil Venezuela atd.Jak už tady někdo psal,že než někam vyrazím si o dané destinaci něco přečtu.Vše je v lidech ,ja jezdím za odpočinkem, poznání kultur a počítam taky s malým nedostatkama ,který se dá vždy nějak vyřešit.Komu se to nelíbí at´sedí doma a nebo si jezdí na vlastní pěst´.A co se týká řešení průjmu, doporučila by jsem CK natočit ty některé dravce z kamerou ,když to mají zaplacené vyjíst snad i hotelové sklady s potravinama i s personálem. No neskutečná podívana při nakladaní množství a konbinace potravin na talíře, několikráté kroužení kolem stolů s jídlem.Těm co si nestěžuji, přejí hezké a pozitivní cestování , :-) kdo jakou dovelenou si udělá takovou ji bude mít .

• Anonym (9)
AndýsekA
10.04.2011 10:52 84.19.75.***
RE: RE: RE: Trochu i zloději z Eximu.  

Má zkušenost je taková, že nabídku koupi víza Vám ck nenutí, nabízí možnost zakoupit si ho u nich za vyšší cenu, ale nikdy nebyl problém říci, že chci smlouvu bez víza, dokonce mi časově ( nejen finančně ) vyjde lépe si vízum koupit na letišti v Hurghadě - strávíte tím míň času než u delegáta. :-)

• Anonym (2)
  • 3bitka
  • Anonym (3)
Pedroso_
07.04.2011 22:35 147.32.206.***
RE: RE: Trochu i zloději z Eximu.  

uted> Uz vam nekdy prodali v potravinach neco za nakladovou cenu (nemyslim slevy)? Vy snad pracujete zadarmo? Krom toho, kdyz si vizum clovek koupi tady, tak tu jeste plati DPH ...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pro uted
06.04.2011 13:03 62.84.152.***
RE: Trochu i zloději z Eximu.  

vizum u Eximu si nemusite kupovat...rozhodne jej nikomu nenuti nasilim :) staci rict ze si vizum koupite na miste, ne? cestovky si vzdycky pripoctou "manipulacni poplatek" . dodavam,ze nejsem pracovnik eximu (a nikdy nebudu) ale v cestovnich ruchu se pohybuju a zkusenosti s eximem mam...kdo chce koupi, kdo nechce nekoupi.

• Anonym (4)
uted
05.04.2011 21:35 82.209.18.***
Trochu i zloději z Eximu.  

Jak může zavedená CK požadovat na svých jakože last minute letácích do Egypta VIZUM za 450,- kč?Každý ale úplně každý ví že tento dokument je mu v pohodě prodán na vstupu za 15 dolarů.A chtít cokoliv navíc je neomluvitelná drzost a neomalenost těchto gaunerů z CK Exim.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Peťa 1
16.06.2009 08:09 88.101.202.***
RE: Podvodné výlety CK Exim Tours  

Jen bych chtěla dodat co se týče Eximu že přestože delegát Eximu ležel s dalšími 30 lidmi v nemocnici na Marsa Alam po infekci salmonelou v hotelu Badáwia tak jak delegát tak cestovka všechno popřeli že se tam nic nestalo a salmonelu jsme dostali až po příjezdu v Čechách.Na rozdíl od Eximu cestovka Firotours poslala svým klientům omluvný dopisi a slevový kupony na další dovolenou.Docela rozdílný řešení jednoho případu od dvou cestovek.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
super dovča
15.06.2009 08:52 92.62.224.***
Exim Tours  

Včera jsme se vrátili z Turecka. Vše fungovalo na 100%. Hotel nádherný. Ale nejvíc bych chtěl vyzvednout delegátku Michaelu. Takouvou si člověk mohl jen přát. Ochotná, milá, příjemná. Cokoliv jsme potřebovali zařídila okamžitě, Super. Díky za krásnou dovolenou a těším se na další s Exim Tours.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze